Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szymoonk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szymoonk

  1. albo kupić taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97e0a9f076b11286.html tu wszystko stoi stabilnie
  2. symphony II jest na szynie CAN więc do obsługi musisz mieć can adapter bądź auto które ma szynę CAN oraz dwójka ma zmieniarkę wbudowaną w radio na 6 płyt.
  3. spryski oczywiście mam, ale go bardziej interesowało to czego nie mam
  4. Czy jest ktoś w stanie wykonać (chyba że jest) jakiś układ który będzie powodował charakterystyczne dla ori xenonu opuszczenie soczewki, czyli po prostu uruchomi silniczek od regulacji i opuści ją na chwile i wróci na swoje miejsce? Ostatnio miałem styczność z policją i sprawdzali czy soczewki się ruszą po wyłączeniu i włączeniu świateł. Pozdrawiam
  5. Licznik poliftowy 99-01 32-pin, grey 1 -Switch menu guide (menu) 2 -Switch menu guide (out A) 3 -Switch menu guide (out 4 -Switch menu guide (Enter) 5 -CAN high speed Display (high +) 6 -CAN high speed Display (low -) 7 -CAN high speed Display (screen) 8 -Door contact, passenger side 9 -Door contact, rear right 10 -Door contact, rear left 11 -Enable 12 -Clock 13 -Data 14 -Brake light 15 -Washer fluid level 16 -Tail lights/dipped beams 17 -On-board computer, left 18 -On-board computer, right 19 -On-board computer reset 20 -not used 21 -not used 22 -not used 23 -Key branch 1 Navigation system 24 -Key branch 2 Navigation system 25 -Key branch Telematics 26 -not used 27 -not used 28 -not used 29 -not used 30 -not used 31 -not used 32 -not used5, Nie opowiadam głupot
  6. Jeśli to polift czyli 99-01 to jest szyna CAN w liczniku
  7. kable 1,2 to poducha a 3 to klakson i wpinasz je w "gniazdo B" tylko musisz najpierw zdobyć nową wtyczkę. Jak założysz wszystko to nie będzie innej możliwości i będziesz musiał żółtą wtyczkę która jest w kierownicy wpiąć w "gniazdo A" Przecież w pierwszym poście jest zdjęcie gdzie jest wpięta ta wtyczka więc po co pytanie :gwizdanie:
  8. zakładasz zamiast starej nic nie trzeba przerabiać, jest gdzieś temat na forum z fotami
  9. być może urwane a być może nie przykręcona w ogóle, lampką się nie przejmuj i tak jest w strasznym stanie. Jeśli jest połamana to kup od Passata są dużo ładniejsze. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=21d1722c83fb8be2
  10. dzięki za do tej pory oddane głosy, a fotografa mamy razem z kamerzystą
  11. Witam. Moja przyszła żona bierze udział w konkursie na "Najpiękniejszą Pannę Młodą". Zwracam się do was o pomoc i oddawanie głosu na Kamile Cal - nr 3. 20 sierpnia tego roku bierzemy ślub i byłby to naprawdę miły prezent. Proszę głównie tych którym pomogłem swoimi tematami w dziale "warsztat". http://panna.pacykarnia.pl/ Aby oddać głos trzeba się niestety zarejestrować i aktywować konto poprzez pocztę. Pozdrawiam klubowiczów mam nadzieje że pomożecie
  12. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a59d1a30f06c060d
  13. taśma i reduktor ok co do wymiany kolumny też można tak zrobić, często idzie kupić w dobrych pieniądzach np. http://moto.allegro.pl/kolumna-kierownicy-audi-a4-1995-2001-i1458162778.html
  14. czy sterowanie szyberdachem w nowej lampce współgra ze starym szyberdachem??
  15. kiera z b6 ma inną taśmę. Samą kierownicę da rade przełożyć ale problem będzie właśnie z taśmą, Trzeba by przymierzyć
  16. Nie pomogę ci z tym, u mnie kiera siedzi multi ale nie podłączona.
  17. taśma z a6 bedzie pasować. Tasma musi byc z wersji poliftowej czyli osobno niż kierownica
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=104643.0;highlight=rds
  19. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/337911-air-ride-build/page3 trochę za nisko :gwizdanie:
  20. dzieki kolego za informacje, przynajmniej wiem jak sie za to zabrać
  21. Witam, remontuje właśnie swój domek w którym znajduje się kominek. Chciałbym zamontować dodatkową dmuchawę, turbinę czy coś takiego... Nie znam się kompletnie i czy ktoś z forumowiczów może robił coś takiego siebie? Będę wdzięczny za wszelkie porady
  22. DUŻA, jest to taśma z czujnikiem skrętu kierownicy pod ESP, ładniej dolega do starych manetek i dlatego ją polecam
  23. jeśli chcesz mieć klakson musisz mieć i taśmę przez którą idą sygnały [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________klakson z przedlifta nie pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.