Treść opublikowana przez Szymoonk
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ja mam ten sam problem, tylko jeszcze nie kupiłem tasmy i obudowy. Mówisz o żółtej wtyczce. Poducha poliftowa ma dwa ładunki. do 50 km/h i od 70 km/h tutaj podłaczymy tylko jeden ładunek. A kostka pasuje od tasmy do auta P&P? musimy rozwałkowac ten temat, aby po Nas nikt nie miał takiego problemu i dylematu. Dużo słyszałem na temat tych dwóch ładunków, ale airbag w polifcie ma jeden ładunek tak jak w przedlifcie Zdjęcie tyłu airbaga poliftowego Dopiero w nowych audi były dwa ładunki Jeśli się mylę to niech mnie ktoś oświeci Radio z CAN + moja kiera nie zechce ze sobą współpracować więc temat odpuszczony
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjne
Graty za podłączenie, niech Ci służy kiera ja walczyłem ale z kierą poliftową wielofunkcyjną ale nie dałem rady
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
To zrób tak jak pisałem, znajdź gdzie ginie masa przed pompką czy za pompką a dojdziesz do tego ps. a mówiłem że głupie pytanie - alee alee wole zapytać pozdro
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Ciężka sprawa Zrób jeszcze tak że w kostce przy nogach kierowcy będzie przewód brązowo biały - puść na niego masę, jeśli lampka się zapali to masz problem z mikro włącznikami w zamku a jeśli nie to znaczy że masa nie dochodzi do pompki albo pompka uszkodzona (suwak w lampce w odpowiedniej pozycji - głupie ale wole zapytać)
-
[B5 1Z] Wyrobiona stacyjka
wymień kostkę, najtańsza opcja a być może pomoże bynajmniej mi pomogło i wielu innym
-
[B5 1Z] Wyrobiona stacyjka
najpierw wymień kostkę stacyjki http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kostki_stacyjki-t52237.0.html
-
Czy opłaca się mieć diesla?
Zgadzam się, Mazda 6 to dobre auto, dobrze zaprojektowane i zrobione. No forum faktycznie panuje przekonanie że co nie audi to złe ...
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
Zobacz kolego dwa posty wyżej od swojego.... Masz link gdzie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania
-
[B5 AFN] Kalibracja komputera pokładowego - błędne wskazania średniego spalania
Ktoś wie jak poradzić sobie z tym zaniżonym średnim spalaniem?? Po chipie pokazuje mi o 2 litry za mało
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
Jak już wcześniej pisaliśmy pasuje na 100% Tu masz linka i tam masz opisane jak to jest z wieloklinami http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kierownicy_na_po_liftingowa_czteroramienna-t122382.0.html
-
[ALL B5] 1,9
mega plus za Carbon :shocked: :good: duży minus za oszpecone radio
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
To nie żart... W górnym lewym rogu obudowy kolumny widać kawałek taśmy. Takie taśmy wraz z kierownicami wychodziły w modelach z małym wieloklinem np a8,a6,80,a4 i były zamienne we wszystkich tych autach
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
Po roku użytkowania moich dajlajtów zostałem namierzony przez kontrole policyjną odnośnie moich lampek. Policjant również upierał się przy tym że są nie zgodne z przepisami mimo iż mają homologacje i odpowiedni montaż. Twierdził że lampy dzienne muszą być zamontowane oryginalnie w fabryce a ten model nie miał ori dziennych. Szukałem gdzieś tych "nowych" przepisów ale nie znalazłem i nurtuje mnie pytanie kto ma racje, szary obywatel czy pan policjant Ktoś wie coś na ten temat ????
-
[B5 1Z] Brak klaksonu przy skręceniu kierownicy
Uszkodzona taśma (zwijak) kierownicy, kupno używanej 30-50 zł bądź regeneracja. Wymiana taśmy: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46706.0.html;highlight=tasmy Naprawa: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t95615.0.html;highlight=kierownicy Może to być to ale nie musi
-
[ALL B5] Kierownica z A3 do A4 1996r
tu masz wszystko na temat dużego i małego wieloklinu oraz link do przejściówki http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kierownicy_na_po_liftingowa_czteroramienna-t122382.0.html
-
[ALL B5] Światła mijania , żarówki padają srednio co miesiąć....
Ja używam żarówek OSRAM zresztą każdy powie co innego. Mam lampki soczewkowe a żarówki są już rok czasu ... Mam 1z 90 kucy tylko za każdym razem jak wejdę w ustawienia konta to zmienia mi się na 75 :kox: I jak na 90KM to nawet nawet to idzie
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy. Która pasuje?
tu macie opisane co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kierownicy_na_po_liftingowa_czteroramienna-t122382.0.html
-
[ALL B5] Światła mijania , żarówki padają srednio co miesiąć....
sprawdź ładowanie, być może regulator napięcia padł i podaje za duże napięcie albo kupujesz żarówki w supermarkecie
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
widać fragment starej taśmy więc na 100% mały wieloklin i podpasuje do a4 z 95:hi:
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
http://allegro.pl/item1000108117_oryginalna_naba_vw_golf_3_vento_passat.html to będzie to ale lepiej zadzwonić i spytać się o wymiary sprzedawca ma 4 sztuki za dobre pieniądze więc kupować i wymieniać
-
Tani nocleg w Gdansku na 23/24.04.2010
Witam. W nadchodzący weekend wybieram się do trójmiasta z dziewczyną trochę pozwiedzać . Szukam więc dobrego taniego noclegu na dwa dni. Jeśli ma ktoś namiary na coś fajnego to będę wdzięczny. Pozdrawiam :hi:
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
:good: pokaż z całym licznikiem :gwizdanie: załatw mi tą ramkę pod FIS
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
woda może dostawać się przez obudowę filtra kabinowego, obudowę ecu/komputera, jak masz szyber to mogą być nie drożne odpływy oraz przez szczeliny których zdjęcia zamieściłem wcześniej w tym wątku sprawdź dokładnie miejsce tego połączenia pod wykładziną, i opisz dokładniej czy problem jest z jednymi drzwiami czy wszystkimi i czy w ogóle zapala się ta lampka...
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
Tak o tych haczykach mówię i wystarczy je mocno odgiąć w stronę szyby bądź też spiłować ale tego drugiego nie testowałem bo wlazła i już nie kombinowałem
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
wystarczy odgiąć dwa haczyki trzymające płytkę z elektroniką od strony szyby przedniej i wchodzi bez problemów . A lampka się świeci bo guzik masz wciśnięty i pewnie się przyblokował, rozruszaj go.....[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:25_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8512.0.html;highlight=szymoonk foty w profilu zamontowanej lampki z passata