Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 AHU] czym przeplukac uklad chlodzenia?
I czekać na odkładający sie kamień w układzie? A może tak zamienić płyn chłodzenia na wodę? Płukanie ma za zadanie rozpuścić kamień i osady poprawiając w ten sposób odprowadzanie ciepła przez elementy silnika i chłodnicę - sama woda niestety nie da rady - chyba, że dodamy do niej jakiegoś preparatu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[b5] jakie klocki na przód?
Grube tysiące przejechane na ATE.... - ani razu mnie nie zawiodły. Polecam!!! Na Lukasie zrobiłem w b4 10tys i ....łyse
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 AFN] nowy termostat
Bardzo możliwe. Ja bym jeszcze sprawdził temperaturę Vag-iem (coolant temp.). Jak pokaże tyle co na desce i kanale 49 - termostat do bani.
-
[ALL B5]Moje wozidelko
Super avancik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
Stawiam na "czwóreczkę" :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 ADR] Problem z radiem (kod?)
Nie chce sie nic wklepywać, bo musisz przytrzymać RDS+TP, potem potrzebny jest 4cyf kod :gwizdanie: Szkoda, że wcześniej nie poczytałeś forum...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poczekaj aż zaschnie i "wyroluj" palcem :polew: (sorry, ale mnie tak coś naszło)
- 1z i ahu
-
[B5 AJM] Kontrolka zużycia klocków
No ok :th:. Ale jak sprawdzić, czy czujnik działa?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko "szczęściarzu"
-
[B5 AFF] Gdzie przepleść kabel od plusa...
Najlepiej by było, żeby odpowiadając na posta od razu samo się zrobiło Potrzeba jeszcze trochę własnej inicjatywy. Ja przeciągnąłem przewód od tzw, "d*py strony", widziałem prześwit, a cała operacja z odkręceniem plastików trwała 5 minut. No i podzieliłem się tą informacją z Tobą. I tyle.
-
[B5 AFF] Gdzie przepleść kabel od plusa...
Oj, Panie karamba, wystarczy użyć opcji "szukaj" i po bólu. Odkręć obudowę nad pedałami pod kierownicą, podnieś maskę i poprowadź przewód przez lewy górny róg (powinieneś zobaczyć prześwit). Jak już wyjdzie górą, dale sobie poradzisz.
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Masz przykład na to, jak ważna jest informacja z Vag-a. Gdybyś na początku sprawdził temperaturę Vagiem, nie byłoby wątpliwości, że to czujnik. Swoją drogą termostat też był walnięty.
-
[B5 AJM] Kontrolka zużycia klocków
Coś nie zatrybiłem...Nie ma zwarcia - nie pali mi się kontrolka, robię zwarcie drutem - też nie
-
[B5 AJM] Kontrolka zużycia klocków
Podepnę sie pod temacik. Ostatnio przy przeglądzie hamulców chciałem sprawdzić działanie czujników zużycia klocków. Zwarłem drucikiem oba bieguny w czujniku i ...nic. Czy aby nie powinna wtedy pojawić się sygnalizacja zużycia klocków na FIS-ie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum