Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. jak czarny lakier to ja bym szedł w odcienie szarości lub beżu, nic więcej
  2. ja wole snickersa pewnie, że najważniejsza marka
  3. fajny mógłby być taki spot A3+A4 bo w końcu nie wszyscy z klubu A4 jeżdżą A4kami
  4. witam jak widzisz kolego organizatorami jest a4 Club a nie Klub jedna literka, a trochę zmienia...
  5. więcej już się nie dało zacytować a dokładeczka klasa, fajnie mieć manualne zdolności i wszystko sobie wyrezać
  6. ja śmiem podważyć taki wynik nie ma szans na tak iwynik przy takiej średniej... koło 6-6,5 to przecież bierze przy 100 na tempomacie chyba a żeby zrobić taką średnią to wiadomo jak trzeba jechać bajki... :gwizdanie: ja jak wracałem wczoraj spokojnie z Poznania do Ślesina średnia prędkość 78 km/h to mi wyszło 5,5/100 w 1.9
  7. dokładnie
  8. tyle mniej więcej ile napisałem trochę wyżej... :gwizdanie: czyli albo 3,1% albo 13,6% (chyba) od ok 45-50tys...
  9. gleba koniecznie, felgi moje ulubione pogratulować
  10. trochę odbiegają w moim przypadku według książeczki auto w standardzie w wersji Ambition kosztować powinno 64200zł, a ja byłem u takiej miłej pani która wyliczyła jakieś tam dozwolone odchylenia i w końcu akcyzę płaciłem od ok. 51000zł
  11. ja już bym wolał stalówki niż takie kołpaki a te lampy tył do bani...
  12. że tak się wtrącę 7,5" szerokości i ET54 to są ori felgi od A3 więc pewnie 8" było na A4 czy tam A6
  13. jeep wazy koło dwóch ton ale jest wysoki i jeszcze na podwyższonym zawieszeniu :doh1: i też czuć wiatr jak cholera...
  14. mój mały bzyk też odczuwa takie powiewy, normalka a jak ojca Jeepem czasem jadę to dopiero masakra
  15. mi się podoba 2.0 tdi już z tych "naprawionych" więc spoko większe kółka i będzie ładnie
  16. ja czasem zaglądam
  17. ładny golasek jak zrealizujesz plany to będzie super, a na pierwszy ogień kupiłbym jakieś felgi
  18. byłem na poziomie -1, nawet wchodziłem przez komórke do neta żeby sprawdzić czy nic się nie zmieniło... a tu teraz widzę że był na -2... nie ładnie....
  19. następnym razem przyjadę jak spot będzie na św Jerzego... może Was znajdę a Śmiesznego auto widziałem gdzieś o 16:30, możliwe?
  20. jakbym miał telefon to bym dzwonił... znalazłem tylko auto Śmiesznego chyba ale Was przy nim już nie...
  21. no i of course nie mogłem Was znaleźć... ;(
  22. to nie jest śmieszne...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.