Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. tylko, że fele waskipl ma dość ciemne...
  2. Z 16" fajne są jeszcze takie http://moto.allegro.pl/item400022035_felgi_7x16_5x112_audi_nowe_w_super_cenie_.html http://moto.allegro.pl/item401817907_felgi_audi_16_5x112.html
  3. ja też to miałem u siebie i w ASO wymienili samo mocowanie jakieś ale na pewno nie cały plastik... ale nie powiem ile to kosztowało niestety, bo nie pamiętam...
  4. czyli szybciej niż KmK :gwizdanie: dziwne te pomiary
  5. Astra GTC na 19" http://moto.allegro.pl/item398135323_opel_astra_iii_gtc_2_0_turbo_170_km_bezwypadkowa_.html ale to już lekkie przegięcie
  6. ten z otomoto wygląda trochę łyso, bo nie ma obramówek wokół szyb... u Ciebie efekt będzie dużo lepszy
  7. chyba na autostradzie przy 150-180 non stop :gwizdanie: dużo pali...
  8. nr 5 do czarnego miód
  9. Gdzie ja nic nie widzę to ja już nic na to nie poradzę...
  10. już jest fotka wygląda jak ufo trochę
  11. Tato Dżepetto przychodzi do domu i widzi onanizującego się Pinokia: - Dziecko przestań! Co ci przyszło do głowy?! Mogłeś spalić siebie i chałupę! Dwóch dresów rozmawia w siłowni: - Słuchaj stary byłem wczoraj na imprezie. - No i co? No i co? - No i wyrwałem super laskę. - No i co? No i co? - No i poszliśmy do niej. - No i co? No i co? - No i rozebraliśmy się. - No i co? No i co? - No i kazała mi zrobić to co najlepiej potrafię. - No i co? No i co? - No i wy***ałem jej z bani. Żona do Męża: - Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem - koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek...Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia: - ... a TY dokąd? Jeszcze nie skończyłam... - Ide do apteki - Po co? - Po Stoperan, bo chyba Cię posrało...
  12. no i takie nastawienie jest zdecydowanie lepsze :> każdy ma inną wizję na wymarzone autko, i tak powinno w sumie być a te oznaczenia po prostu rzuciły mi się w oczy i się spytałem
  13. źle nie jest, ale zamontowałbym inne 18 najważniejsze, że się podoba właścicielowi P.S oznaczenia na tylnej klapie dokładałeś sam? :gwizdanie:
  14. bardzo fajna, ale 4 kółek z tyłu faktycznie brakuje daj foty wnętrza jeszcze
  15. bierz 17" kolego ja miałem B6 na takich + Dunlop SP9000 17/45/225 i było naprawdę fajnie tylko zawiechę miałem lekko w dół (-20mm)
  16. masz multitronica poczytaj sobie na tym forum o tej skrzyni i o tipie też jest sporo...
  17. Ja też miałem azotem napompowane kółka ok 2,5 ale na 17" to na 18" chyba z 2,7 lub 2,8 był zrobił
  18. Chyba nie całkiem czarne? wiem o co chodzi, nie były ani drewniane ani srebrne, takie plastikowe bardziej i dlatego czarne matowe by jakoś wyglądały :gwizdanie:
  19. Felgi fajne dokładki też lepiej wyglądają niż plastiki :gwizdanie: ale te listwy w środku jak dla mnie na czarno mogłeś pomalować
  20. To pewnie będzie SuperB7
  21. Chyba jednak jest ciekawa najładniejszy Avant B6
  22. Było kiedys na 100%, ale nie wiem co jest z tym teraz: http://www.a4-klub.pl/smf/a4_assistance-t1276.0.html
  23. Może spotkanie z KmK kiedyś, przy okazji zweryfikowałoby Twoje myślenie... Zwykły start od świateł do świateł by wystarczył...
  24. Niby masz rację Ale temat jest o tym gdzie lać najtaniej, bo "skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać..." i o to tu chodzi, gdzie lać w miarę tanio a dobre paliwo :th:
  25. Allegro w 17" kopia -> 18" ori można kupić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.