Treść opublikowana przez Piechol
-
[B6 AWX] Dziwnie parujace szyby
Też tak mam, ale dzieje się to tylko wieczorem i na szczęście nisko na szybie...
-
[B5 AFF] Moja A4
Większa felga i będzie dobrze
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
Ładna seria :th:
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
Ładny furak :th:
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
A mi to się w niej najbardziej podoba
-
[B5 AFN] r16
Gleba koniecznie ogólnie dobrze wygląda
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Całkiem ładne :th: ciekawe jak na aucie się prezentują
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Dzięki za podpowiedzi
-
Spotkałem pawdziwego speca od Audi (hahahha)
To dobrze, bo już myślałem, że coś ze mną nie tak... :kox:
-
Mandaciki panowie mandaciki
Ja tak kiedyś miałem, ale obeszło się bez mandatu i 100 zł w kieszeni...
-
Spotkałem pawdziwego speca od Audi (hahahha)
Ej chłopaki, ale o co chodzi? :polew: :kox:
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
Bardzo ładna :th:
- [B6 AKE] Moje A4
-
[B5 ADR] Przedstawiam moje A4
Fajna furka Jak chcesz coś zmieniać to felgi, lampy przód, kierunki i może troche chromu
-
[B6 BFB] Moja pszczolka..
Ładna seria i kolor :>
-
S4 B5 Moj ci on!
Prezentuje się można pomyslać z czasem o ori felgach
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
Moje A4 w PZU w Ślesinie z duuużymi zniżkami od ojca wyszło: OC: 599 zł (rok temu było 493 ) AC:2302 zł Chyba nie tak źle i jest to w Poznaniu czy Ślesinie ? Kiedy nauczycie się dawać podstawowe dane ?
-
Plazma PANASONIC TH-42PV7 - zakup kontrolowany ;)
A ja mam Sharpa i jestem zadowolony
-
[B5 ALG] Jak wam się podoba ta felga na moim aucie??
To zaje.... :thumbup:
-
[B5 ALG] Jak wam się podoba ta felga na moim aucie??
Bardzo fajne to są ori czy tylko mają takie fajne zaślepki?
-
co sądzicie o tych felach do sedana b5
Nie jest zła, ale są lepsze
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Bardzo fajna, szczególnie środek :th:
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
Ładna seria, ale małe zmiany nieuniknione
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie ociągaj się ze zmianą witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać