Treść opublikowana przez Piechol
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
felgi do przyjęcia, ale reszta
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
i dlatego 17" to najlepszy wybór... Furka spoko :th:
-
[B5 AKN] A oto i ona
Spoko fura, tylko wydech jakiś taki blee...
-
[B5 ATJ] Moja czarniawa A4 1,9 TDI QUATTRO :)
Passat Audi :thumbup:
-
Jakie to felgi?
Chyba na naszym forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15344.0.html pzdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To szybko, szybko... witaj
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Fajnie wygląda na ori felach :th:
-
[B5 ADP] Moje pierwesze 4 srebrne pierścienie.
W porządeczku
-
[B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
też jestem za 5
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
Bardzo fajny kolor i w ogóle jedynie fela większa na lato by się przydała
-
co sądzicie o tych felgach do a4 b6 kombi???
Właśnie Twoją B5 w Avancie się sugerowałem
-
co sądzicie o tych felgach do a4 b6 kombi???
Felga fajna, ale ja do avanta brałbym takie: http://moto.allegro.pl/item226914207_felgi_do_audi_a3_a4_a6_a8_rs4_18_ciemny_chrom.html pzdr.
-
[B6 AVF] Grill bez logo
Przemyśl dobrze...
-
[B5 1.6 96r Sedan]
Ładniutka i bardzo zadbana
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Wszystko na plus oprócz grilla jak dla mnie
-
[B5 ATJ] Moja czarniawa A4 1,9 TDI QUATTRO :)
Bardzo fajna
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Bo jest super pod każdym względem
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Super korzystne zmiany fela fajnie pasuje
-
[B5 AEB] 1.8T Avant '97
Bardzo ciekawy kolor ogólnie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B6] Moja pierwsz Audiczka :)
Ładna seria
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Ładna tylko te brewki... echh...
-
[B6 AVF] Zaklocenia FM w radiu po zalozeniu Xenon
Nie zauważałem tego prawie przez 3 miesiące ale po przeczytaniu tego tematu coś zacząłem słyszeć i też mnie to wkurza... ale wydaje mi się, że u mnie zakłócenia występują po włączeniu ksenonów przez jakieś pół godziny, a później jest luz... chyba, że mi się ucho przyzwyczaja... i na CD czasem jak są duże basy to jest do kitu i tak jak koledzy mówią słyszę to właśnie tylko w drzwiach kierowcy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema