Treść opublikowana przez rakud29
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
witam mam maly problem bo jedni pisza ze wystarczy wkrecic tloczek inni ze wcisnac ja probowalem wcisnac i nic wiec prosze kogos o odpowiedz jak to nalezy prawidlowo wykonac zeby cofnac tloczka
-
[B7 BRB] Problem z mocą
pewnie mialem to samo trzeba turbo wyczyscic i problem z glowy
-
[B7 BRD] Wymiana wiązki el. pompowtryskiwczy
to ze silnik diesla to ma byc gorzej zrobiony co ty to kolego opowiadasz
-
[B7 ALL] Podpięcie radia pioneer
chodzi mi zeby podpiac tak radio zeby mi sie wylaczalo lub wlaczalo po przekreceniu zaplonu a wylacznika przy radiu nie moge znalezc, moje radio to pioneer avic d3 [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:36_________________________________________________panowie prosze was o pomoc jak rozwiazac ten problem bo mnie zlosci wlaczac radio za kazdym razem jakims przyciskiem
-
[B7 ALL] Podpięcie radia pioneer
witam mialem radio z nawigacja ale je ktos sobie wzial teraz kupilem sobie radio pioneer i mam taki problem nie wiem jak dociagnac i skad drugi plus tak zeby nie zakladac jakiegos wylacznika bo teraz tak mam bo do radia jest dociagniety staly plus a nie mam mozliwosci wylaczyc radia prosze o pomoc
-
[B7 BLB] Duże spalanie
to co ja mam taki dziwny przypadek ze czy zimny czy cieply kontrolka mi zaraz gasnie mogl ktos w tym cos przestawic
-
[B7 BLB] Duże spalanie
no to mi gasnie zaraz po przekreceniu zaplonu silnik jest zimny i na polu -15 stopni wiec to oznacza ze swiece nie grzeja jak kontrolka zaraz gasnie prosze o rade silnik ma przejechane 140 tys ile takie swiecemoga wytrzymac
-
[B7 BLB] Duże spalanie
ale kontrolka powinna gasnac od razu czy po jakims czasie
-
[B7 BLB] Duże spalanie
panowie a po czym mam stwierdzic ze swiece mi grzeja bo jak wlacze zaplon na zimnym silniku przy tych mrozach to kontrolka zaraz gasnie zapala dobrze tylko przez pierwsze 10 sekund to bardzo nim telepie
-
[B7 BLB] Nie działają czujniki cofania
ok dzieki ja mam dlugi dzwiek i piskliwy ma ktos vga w okloicy stw zebym to sprawdzil jeszcze mam takie pytanie wczesniej jak zapalilem samochod i wlaczylem steczy dzialalo ok czujniki chodzily ale jak nie gasilem silnika i cofalem drugi raz czujniki juz nie piskaly dopiero jak zgasilem silnik i zapalilem jeszcze raz tak to mialo chodzic
-
[B7 BLB] Nie działają czujniki cofania
ok ale dziwiek po wlaczeniu stecznego mam tak tez bylo wczesniej nie wiewm po co ten dzwiek informuje mnie ze zalaczyly sie czujniki cofania i pozniej jak podjade pod przeszkode nie pika moze bezpiecznik ktory jest od tego
-
[B7 BLB] Nie działają czujniki cofania
witam przestaly mi dzialac czujniki cofania jak wbijie steczny to slychac krotki dzwiek ale jak podjezdzam blisko przeszkody to nie pika ostatnio wymienialem radio moze cos tam nie podpialem sa tam jakies kable co wychodza na czujnik cofani czujniki dzialaly ok tylko nie zwrocilem uwagi czy przestaly dzialac jak zmienilem radio czy pozniej prosze o pomoc
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
panowie moze ktos powie ile taka wymiana z robocizna kosztuje w serwisie chodzi mi o wymiane kola zebatego lancuszka zabieraka i napinacz
-
[B7 BKD] Drgania silnika na wolnych obrotach
:szukaj:wiec co to moze byc
-
[B7 BLB] Odczyt z komputera pokładowego spalanie
ale taki blad moze byc i to jest normalne
-
[B7 BLB] Odczyt z komputera pokładowego spalanie
witam moze mi ktos wyjasnic dlaczego na kompie mam srednie spalanie po przejechaniu 1000 km 5.3 a tankuje i mam 6.1 tak kiepsko ten komp podaje ze taki blad jest na tylu kilometrach
-
[B7 BKD] Drgania silnika na wolnych obrotach
witaj ja mam blb i tez mi troche drga ale te silniki tak maja chyba i nic nie poradzisz
-
[ALL] Podpięcie radia nie fabrycznego
no ale on jest w taki sposob zrobiony ze podaje napiecie w kabel antenowy wiec jak ja tak zrobie to nic sie nie uszkodzi
-
[ALL] Podpięcie radia nie fabrycznego
ok ale co radzicie dociagnac kabel z plusem z radia do wzmacniacza bo ponoc z fabrycznych radyjek idzie to napiecie po kablu antenowym
-
[ALL] Podpięcie radia nie fabrycznego
wielkie dzięki za pomoc jeszcze mam jedno pytanie musi iść też plus do wzmacniacza od anteny jakie tam powinno iść napięcie 12 czy inne bo jeszcze z tym mam problem [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 04:00_________________________________________________panowie powiedzcie jakie idzie napiecie do tego wzmacniacza 12v
-
[ALL] Podpięcie radia nie fabrycznego
witam chcialem podpic sobie radio nie fabryczne i mam taki problem z wiaski kabli w samochodzie wychodzi tylko jeden plus mam takie pytanie nie ma drugiego plusa tak jak w innych autach zeby radio sie zalanczalo np po przekreceniu kluczyka prosze o pomoc[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 15:27_________________________________________________kto mi podpowie jak to jest z tym zasilaniem radia
-
[B7 BPW] Akcja serwisowa 13D7 - wymiana kół zębatych napędu pompy oleju
moj numer vin jest taki WAUZZZ8E25A491901 tez jest objety ta akcja serwisowa bo juz nic nie wiem
-
[B7 BPW] Pompa olejowa, łańcuszek koła zębatego - problem
Dałoby bez wiekszego problemu. Ale sinik pracuje nierowno bo wał jest inaczej wyważany w motorach z wałkami. witaj i jak poradziles sobie z tym problemem
-
[B7 BLB] Szarpanie silnikiem na biegu jałowym
mi to sie wydaje ze te silniki tak troche sie telepia i to wszystko
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
zrobilem foto co mam pod podsufitka przy tylnej szybie chodzi mi zeby ktos mi doradzil ktore z tych zeczy jest antena a ktory wzmacniacz