Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ÓÓÓÓRLOOOOOOPPPPPP w niedzielę z rana lecę w góry heheh jaki kozak :gwizdanie:na ile tam jedziesz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co mama czy dziewczyna Ci nie pozowli?
-
[ALL B5] Problem z tylnimi głośnikami
zrobic jak ja (nie avant) i położyć nowe grubsze kabelki bo te ori to cieniastwo straszne. Ciągniesz progami pod listwami i masz spokój i wszystko działa
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
co Ty sie kolego tego SWR czepił jak rzep psiego ogona? piszą Ci że masz dobry SWR to ty szukasz dziury w całym. Szukaj problemu w antenie, kablu albo radiu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale co to ma byc bo ja nie w temacie? W chełmie coś się będzie działo? juz dawno obiecałem że jak coś Solariusz zmodzi to sie wybiore
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no i ciekawe czy znów o gustach pogadamy
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
na szumy z instalacji powinno pomóc podłaczenie CB bezpośrednio do akumulatota.
-
[ALL B5] Gniazdo Zapalniczki
http://www.auditimes.pl/topic/233-opis-bezpiecznikow-audi-a4-b5/ tu masz opis bezpiecznik 33 pierwszy link w google
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
choć jak dla mnie za niebiesko
-
[ALL B5] Gniazdo Zapalniczki
sprawdzałes miernikiem czy masz napięcie w zapalniczce? jak wykluczyłes uszkodzenie transmitera? bezpieczniki masz pod ta pokrywa z boku jak otworzysz drzwi.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
jaka ciężka kombinacja? napisałem tylko o tym jak wyciągnąć antene na dach i jak zarobić wtyczke
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
jeśli nie będzie łączyło to będzie kupa. Jak wymieniałem kabel to zrobiłem tak: 1) odetnik kawałek żeby nie było porozwlekanych kabelków ze 2cm 2) tą żyłę środkowa trzeba zostawić z pół centymetra i ją zalać cyną żeby była tak jak na jednej z twoich fotek 3) ten oplot zewnetrzny odkrywasz tez z pół cm i odwijasz jakby na izolacje 4) we wtyczce najlepiej udrożnić otwór żeby przełożyć przez niego be zalana środkowa żyłę a ta oplotka będzie stykac się z obudowa wtyczki 5) i jak przełożysz to najlepiej zalutować ten koniuszek w tej wtyczce wiem że w oryginale sa zostawione same druciki miedziane ale tak zalutowane gwarantuje dobry styk. jak zarobisz to może sie okaże że będzie już ok
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
powinno wystarczyć. Miałem wcześniej takiej samej długożsi kabel to jak miałem pod podłokietnikiem radio to dostawała antena do połowy tylnej szyby więc jesli radio położysz z tyłu na siedzeniu to wystarczy żeby postawić na dachu. Może nie na środku ale spokojnie wystarczy. Z resztą jak poprowadziłes kabel pod kanapa to ja się podnosi w 2s więc zyskasz znów na długości kabla. Tak czy inaczej da rade sprawdzić. Co do kabla to polecam sobie kupić 6m kabla jak ja, radio w schowku nad nogami kierowcy i kabel progiem poprowadzony i jest jeszcze zapas i żadne kable sie nie będa walały po samochodzie co mnie wpieniało strasznie.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
dla samej próby możesz przecierz przełożyć radio gdzieś w okolicy tylnego siedzenia i naciągnąc kabla pod siedzeniem przez bagażnik i na pewno starczy a kabla zasilającego do zapalniczki też Ci wystarczy. Trzeba kombinować troche
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
:polew:postaraj się napisac po polsku i będzie ok
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
dwumas AWX i AFN jest taki sam wiem ale nie wszyscy to pisza albo mówia w sklepach dlatego lepiej zapytac i poszukac tego co będzie w lepszych pieniądzach.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Miałem taką samą antenę na tym samym miejscu kolesie od strojenia antenty mówią,że swr idealny i żeby nic nie skracac bo to ino pogorszy prosze o pomoc SWR nie jest idealny,u mnie było na kanale1: 1.2 ,kanale20: 1.1 ,kanale 40: 1.2 ,ale mniejsza o to a co najważniejsze to powiedzieli,że oni nie widzą potrzeby strojenia taki jest swr Dobrze jest a co do radia to jak rozstrojone? Podobnie się zachowuje że raz np. na 10 komunikatów słychać czysto(ale to tylko moje przypuszczenia) sory że się czepiam ale piszesz strasznie chaotycznie i nie idzie zrozumieć o co Ci kolego chodzi bo sam byłem ciekaw co doradzisz i może ja tez bym skorzystał ale chyba nie dam rady
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
ja u siebie mam antene Sirio ml145 na magnesie zamontowaną na tylnej klapie i te czasem tak mam. Czasami jest ok a czasami kaszanka straszna. Nie wiem czym to spowodowane i juz się przyzwyczaiłem. No ale u Cibie to strasznie jest chyba cały czas
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
ewentualnie jakby ci się trafiło w lepszych pieniądzach możesz kupic dwumas od 130KM AWX
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
jeżeli wymienili Ci tylko 2 uszczelki to wymienili pod nastawnikiem i jego przykrywką. Oby to tylko te dwie. Na twoim miejscu obserwował bym te pompę przez jakiś czas by sie upewnić że juz niema wycieków. Jakby nie było ciesze sie że nie drogo się udało to zrobić.
-
Strefa Śmiechu
dobrze że nie w trakcie pościgu :polew: Internet Explorer to program, który służy do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
najlepiej takiej samej średnicy jak jest za katem. a kupic możesz gdzies na szrocie z wymontowanego jakiegoś wydechu najlepiej z takiej samej wyrsji jak Ty masz i będziesz szczęśliwy Nie pamiętam średnicy dokłądnie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tzn na studia sie dostałem ale z listy rezerwowej. oznacza to ni więcej ni mniej że moge robic doktorat ale bez finansowania tzn bez wypłaty. wiec chyba trzeba będzie poszukać czegoś sensownego w swoim zawodzie. nie, podobno zajrzeli co wypisuje na a4klub :> skąd wiesz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeszcze nie. cisza na horyzoncie Pisałem raz to odpisał ze niezbyt czasowy teraz jest mi też to pisał jak ostatnio z nim gadałem ale to było chyba ze 2tyg temu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeszcze nie. cisza na horyzoncie