Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak najbardziej zapraszam 4 bo Tomasz23 też bedzie pewnie. choc może sie jeszcze ktoś zjawi. Tak czy inaczej mam nadzieje że wpadniecie do Opola Lubelskiego 13-14 sierpnia na wojewódzki
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
ja nie chciałem rezygnować z halogenów dlatego wybrałem rozwiązanie z modułem teraz mam zrobione tak jakby to było ori rozwiązanie, tzn. steruje światłami włącznikiem i DLR palą się tylko w dzień i tylko na ustawieniu AUTO w przełączniku, a więc będę się tłumaczył, że tak mam od początku i jedynie co to mogą włączyć na światła mijania bo nie mam możliwości demontażu tego gdyż jest to zaprogramowane w komputerze przez producenta nie mówie że w Twoje rozwiązanie jest nie legalne tylko to z wkładaniem LED zarówek w długie albo modułów które ograniczają prąd dla żarówek od drogowych. Lampa jest homologowana dla danego samochodu, dla danego napiecia i odpowiedniej żarówki. Sytuacja wygląda tak samo jak z cwaniakami co w zwykłe stare lampy wkładają żarniki. Powinno i pewnie będzie ganiane przez policje to rozwiązanie jak zobacza wreszcie że sa robieni w hu.. no Panowie-nie sądzicie chyba,że Policja jest na tyle głupia,że nie wiedza w jakich autach jest to seryjnie montowane... sądzimy do tej pory nie miałem Cię za tak naiwnego ale cóż dałes popis ale tak jak kolega pisał wyżej w B5 nikt nie uwierzy że było seryjnie takie rozwiązanie z LEDami. Jednak alternatywa sa przez Kowiego nazywane choinkowymi Ledy które można wkomponowac jak sie komu podoba bo te mają homologacje RL i sa dopuszczone do ruchu. nie było takich rozwiązań fabrycznych jak DRL w drogowych a tym bardziej włożenie tam żarówki LE jak ma Kowi ani z osłabianiem mocy świecenia żarówek od drogowych.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ile by nie było ale zawsze na piwo bedzie a tak sie wyrzuci
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sam się nad tym zastanawiałem ale albo brak czasu albo chęci itp
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeśli chodzi o mnie to po następnej niedzieli jak będe w LBN niema sprawy można sie styknąć wojewódzki jest w Opolu, a co do Lbn to coś powinniście sami zorganizowac bo aż wstyd na tak duże miasto wstyd, to kraść i z kobitki spaść
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
ta to se pogadajmy :polew: ale chociaż te DRLe z biedronki są legalne w przeciwieństwie do Waszego cud rozwiązania nie są Ja tez jeszcze nie miałem nieprzyjemnosci z tym zwiazanych, ale również tłumaczył bym sie że jest to ori rozwiązanie, mam wszystko tak zabudowane ze nic nie zobaczą, noi mozliwosc wyłączenia w każdej chwili Z tym że u mnie siedzi LED H7 i swiatło jest białe zobaczymy jak długo będa się na to nabierać
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
Z wielkim zdumieniem odbieram informacje od „matołów” nie potrafiących analizować informacji przekazywanej przez szerokoświatowe nośniki informacji ale przecież jest ich ok. 25 % procent. Zatem szanujmy i poglądy PASTALDO. Koledzy nie wyśmiewajmy Tomka vel OBROŃCA LED – ów w B5 ale szanujmy pracę każdego. Można zostać WŁADCĄ POSTÓW stosując kolokacje albo merytorycznie rozważać treść opracowania i być od zarania NOWICJUSZEM. Polskie przysłowie: głupi mówi co wie – MĄDRY WIE CO MÓWI, niestety Tomku nie nobilituje Cię do panteonu MĄDRYCH. Zatem przedstawiony materiał ma albo powinien być fundamentem do dalszych przemyśleń a nie do …… a zresztą proszę moderatora Musashi o zamknięcie postu. Szanuję 25 % naszego społeczeństwa i pozdrawiam w klimatach wakacyjnych jeśli koledze ulżyło że sobie powiedział co wiedział to gratuluje. dałeś popis swojej elokwencji ale pozostawię to bez dalszych komentarzy. co do mojego określenia Ciebie heretykiem to miałem na myśli między innymi wypowiedzi o treści cóż za przekaz i podanie argumentów co do tego czy warto czy nie a co do głównej idei mojej wypowiedzi zacytuje może kolega doczyta Gdyż jak zaznaczyłem jak się komuś podoba to zakłada i tyle a jak nie to Państwu już podziękujemy. A teksty typu i inne heretyckie osądy mam daleko i głeboko. Zaraz mnie obleci fala krytyki bo jak ktoś się może wyłamywać z trendu panującego wśród 75% (podobno tych "nie matołów" :polew:) że LED jako DRL w B5 to zło największe. a to pozostawię bez komentarza bo podobno to mądrzejszy powinien ustąpić
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
wypowiedziałem się w tamtym watku. Tyle odemnie
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
:polew: :polew: kolejny heretyk co sobie upieprzył że LED jest i musiał się podzielić :laghing2: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia I jedna podstawowa zasada jak ktoś chce bo się podoba to niech zakłada a heretycy j.w. niech omijają szerokim łukiem i dalej rozbawiają tymi swoimi obelgami
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
ja na twoim miejcu raczej bym dobierał skrzynie z benzyny jesli ma się benzyne lub z diesela jesli ma się diesla z jednej prostej przyczyny. Skrzynie mają inne przełożenia. Diesle mają wysoki moment przy niskich obrotach a benzyny przy wysokich to tez inaczej jest ta skrzynia przystosowana. Może i fizycznie by podeszły ale jazda będzie co najmniej dziwna.
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
najlepiej było by z ori grila wyciąć środek, wyciąć te siatkę na kszałt i przykleić najlepiej na gorąco. sam pytałem kioedyś na forum czy odda ktos nawet połamany gril w dobre rece do takich prób ale się nie znalazł nikt taki. No właśnie Pastaldo kiedyś nosiłeś się z zamiarem wytworzenia takiego grilla, myślałem że coś wymodzisz widziałem dzisiaj na allegro link do samej ramki z grilla za 20 zł chyba zaraz podeślę link. To byłby dobry start [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________Jeden http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-02-chrom-atrapa-grill-i1688161155.html Drugi http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-02-chrom-atrapa-grill-i1688161158.html troche niechlujnie wycięte te ramki i będzie ciężko wpasować coś w nie. Potrzeba by ori gril mówie nawet połamany i samemu go wyciąć i wtedy dłubac. Z tym że nie znalałem takiego a na próby swojego nie poświęce bo mi szkoda a wszystkie oferty co sie trafiły to chcieli po pół stówy przynajmniej chętnie bym się pobawił i może by coś z tego wyszło ale jednak takie mody trzeba robić metoda prób i błędów i do tego troche wolnego czasu. Teraz mam 2 tyg urlopu ale tydzień przynajmniej mam zajęcie więc w drugim tyg pomysle o tym
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
najlepiej było by z ori grila wyciąć środek, wyciąć te siatkę na kszałt i przykleić najlepiej na gorąco. sam pytałem kioedyś na forum czy odda ktos nawet połamany gril w dobre rece do takich prób ale się nie znalazł nikt taki.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też mi się właśnie podoba, tylko cza by hasło wymyślić jakieś[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:10_________________________________________________np. "Dziura na dziurze LUBELSKIE KOX podwórze" taaa "chłopczyk i panienka paputa kuchenka"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a można wiedzieć dlaczego? co modzisz?
-
Spoty Puławskie
to jedź tylko uważaj na dresów [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:18_________________________________________________ no gdzie 10 aut, tyle to na wojewódzkim gdybyście przyjechali na wojewódzki było by ok 20 aut jakby z lublina chłopaki bardziej sie postarali , a takto było raptem 3 auta na LU jak dobrze pamietam :gwizdanie: 3 na LU + 1 na WLI ale też do lublina zaliczany
-
[B5 ABC] Do przedlifta jakie fotele pasuja??
nie jestem pewny na 100% ale od B6 do b5 nie załozysz. Musisz szukać od B5. a co do przeróbki kanapy na składana napisz do kolegi armistead on miał to robić nie wiem czy już zrobił to Ci podpowie co i jak.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dawaj namiar jak gość chętny na więcej
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
po co ci podkładka sprężynująca, dobre śruby, i dobre zwykłe podkładki Ci wystarczą. Co do kontry nie zaskodzi ale czy pomoże nie wiedza nawet najstarsi górale
-
Pomoc dot. głośników w B5 z 2000 po lifcie
plug&play to nie podejdzie jak już coś to nalezy zamontować panele pod głośniki 16/16,5cm - bedzie trzeba boczek przyciąć P&P nie ale łatwe w monatzru. Nie trzeba ciąć boczka jeśli sie dobrze zamontuje i zostawić ori boczek. No a tak czy inacvzekj pasowało by to na jakichś panelach bo kręcąc do boczka to lepiej zostawić ori.
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
no ori chyba jest własnie z jakiegoś takiego plastiku chyba abs. Postaram sie poszukać a co do pifka to pogadamy na wojewódzkim w sierpniu w opolu
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
ta co podałem wielkością oczek. Ta w przeciwieństwie do tych z alu ma grube żeberka mniej więcej jak rs ale i tak kazda z tych siatek ma za małe te oczka. Gdzies miałem dane ile dokładnie ma oczko w rs4 ale musiałbym szukać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
troche za bardzo czarujesz najbardziej z tego wszystkiego pasuje to http://allegro.pl/vts-siatka-abs-900-x-250-mm-plastik-czarna-i1723429695.html ale i tak daleko mu do oryginału
-
[B6 AVF] Zalalem benzyne zamiast ropy
ja kiedyś się machnąłem przy fordzie galaxy 1.9tdi tylko że na pompie. Było praktycznie 1/4 benzyny do 3/4 ON jak dolałem do pełna i nawet sie nie zaksztusił. Powiedziałbym że nawet szedł lepiej :polew: Przy takiej ilości wlanej PB nie martw sie tylko jeździj
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ile kosztuje wstep na wyścig?