Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
próbuj a nuż widelec coś ciekawego zaproponują. Ja nie lubie strasznie stron we flashu dlatego sie tego nie uczyłem. Ja np jak zobacze strone we flashu to nawet nie zdazy sie załadowac do końca i wyłaczam
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Robota pierwsza klasa. Jakbym nie miał składanej to pewnie już bym sie brał za przeróbkę Ostatnio na spocie rozgorzała dyskusja jak jest różnica między sedanem a limuzyną i podobno limuzyna ma własnie tę ściane grodziowa a sedan składana kanapę Tak więc przerobiłeś limuzynę na sedana :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
znaczy chodzi mi o ładna stronke która trafi do klienta, a ze teraz wiekszość we flashu jest robiona to czemu nie spróbować, tylko czy te ceny co wyżej napisałem są normalnymi cenami za taką usługe raczej normalne. Szczelgólnie jeśli chodzi o flash. Widziałem jak znajomy to robił to ja bym kurwicy dostał tyle dłubania z tym było.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie znam flasha bo bym ci ogarnął. W pozycjonowanie tez sie nie bawiłem nigdy. Co do prostych stron www przy uzyciu php i skryptów to wal śmiało
-
[ALL B5] Przewód od akumulatora do..
Tym przewodem idzie prąd do listwy koło skrzynki bezpiecznikowej. Najlepiej to byś zrobił jakbyś wymienił ten przewód i tyle. Na szrocie kupisz taki przewód a nawet grubszy za pare złotych i bedziesz miał spokój. Jak nie będą miec tego akurat to kup inny gruby np taki jak idzie od aku do altka lub podobny w tym stylu o podobnym przekroju. Wymienić go nie powinno być wiekszego problemu. kupisz konkretną końcówke do zarobienia go na końcu i przykręcasz. Nie pamiętam jak jest łączony z listwą w środku wiec tam musisz zobaczyć. Luty lubia pękać szczególnie przy tak grubych przewodach a złączki śniedzieja i kontakt sie pogarsza. Ewentualnie dokup troche peszla żeby nowy kabel włożyć i żeby sie znów nie przetarł. I zabezpiecz to miejsce gdzie sie przetarł żeby nowy tez sie nie uszkodził. Możesz tez kupić nowy przewód ale będzie cholernie drogi.
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny nieszczelność metalowego wężyka olejowego
nie koniecznie bo jesli wymieni i źle skręci to dalej będzie ciekło. Dokręć mocniej tylko z wyczuciem i najlepiej ten króciec wkręcany w turbine trzymaj jakims kluczem żeby się nie przekręcił bo uszkodzisz gniazdo w turbinie i wtedy dopiero będą schody.
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
Chyba żartujesz? Gdzie masz w B5 czujniki swiatła bo ja nigdzie nie widziałem takiego wynalazku. Jak sa zgaszone światła to jest intensywny a jak zapalisz światła to sie przyciemnia. A jak miga samo to coś jest nie tak, albo błąd climatronika albo cos nie łączy.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
gratuluję kolejnej zadowolonej osobie z odpowiedniego kroku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cytuje całe wypowiedzi a nie pojedyńcze zdania z kontekstu bo czasem wychodza ładne kwiatki jak sie komentami kożągluje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
220 to sobie mozna jezyk trzec zacznij od 80 i w gore gladz powierzchnie :polew: może masz i rację :polew: Języka nie próbowałem i pewnie dlatego na to nie wpadłem :gwizdanie: A co do moczenia jej i preparatu do felg to ja używałem zmywacza do hamulców i sadza spływała pławie w całości przeraża mnie wizja wyciągania znowu ale cóż jak sie zrobi nie jak trzeba to do kogo pretensje. ;([br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:05_________________________________________________w sumie sama turbina do wyjęcia to pikuś najgorszy jest odpływ oleju z którym pieprzyłem sie pół godziny mimo tego że miałem samochód na podnośniku nad głową niby 2 śrubki ale zanim załapały to można sie pochlastac.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________mrogal kojarzysz moze czy stoi jeszcze w chełpie to A4 na czesci o którym mówiliście mi kiedys z puertosem ? To w moim kolorze. Może tylne prawe drzwi kupiłem ale musze jeszcze kupić prawy przód. gadaj z puertosem, on bardziej w temacie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
220 to sobie mozna jezyk trzec zacznij od 80 i w gore gladz powierzchnie :polew: może masz i rację :polew: Języka nie próbowałem i pewnie dlatego na to nie wpadłem :gwizdanie: A co do moczenia jej i preparatu do felg to ja używałem zmywacza do hamulców i sadza spływała pławie w całości przeraża mnie wizja wyciągania znowu ale cóż jak sie zrobi nie jak trzeba to do kogo pretensje. ;([br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:05_________________________________________________w sumie sama turbina do wyjęcia to pikuś najgorszy jest odpływ oleju z którym pieprzyłem sie pół godziny mimo tego że miałem samochód na podnośniku nad głową niby 2 śrubki ale zanim załapały to można sie pochlastac.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________mrogal kojarzysz moze czy stoi jeszcze w chełpie to A4 na czesci o którym mówiliście mi kiedys z puertosem ? To w moim kolorze. Może tylne prawe drzwi kupiłem ale musze jeszcze kupić prawy przód.
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
Fajne autko. tez niedawno miałem Golfika 2. Fajne wdzięczne samochody. Miałem okazję sie przejechać z takim dieselkiem z Turbo to faktycznie pszczółka choć ja jechałem egzemplarzem z zajechanym sprzęgłem Życze bezawaryjnej jazdy i modzenia dalszego
-
[B5 ADP] Czy można dołożyć ASR?
podejrzewam że pompę ABS ze sterownikiem z EDS i odpowiednie tego zakodowanie. Choć jeszcze pozostaje założenie wyłącznika do ASRu ale to juz inna bajka chyba.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak chyba zrobie. Ja w pitek kopło południa pojechałem do mechanika to wróciłem o 1 w nocy ale było robione jeszcze pare rzeczy a on był dość wstawiony Do tej pory nie domyłem rąk. Dobrze że twarz domyłem po zakładaniu odpływu oleju. Byłem jak murzynek bambo. Zastanawiam sie czy w w domu mnie nie wygonią bo co pojade na wieś to prawie non stop przy samochodzie a mama że kuźwa znowu aby przy samochodzie siedze. Wydech wyjmowałem bo mi spawał nowa plecionke ale wydaje mi sie że bez rozłaczania wydechu tez by może wyjął turbo. No nic zobacze, po jeżdżę tydzień i jak sie będzie dalej tak działo to rozbiore jeszcze raz. Ale tak mi sie nie chce że masakra. Ja męczyłem wtedy papierem tylko 220 więc może dlatego nie wydarłem tych grubych wrzerów.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
masakra Ja turbine miałem wszystkiego 2 godziny na zewnątrz i to z czyszczeniem wszystkiego a już mnie nerwica brała Wyjmie sie turbine od góry bez problemu? Bo nie będę juz drugi raz jechał do mechanika na podnośnik. Od dołu do niektórych śrub jest lepszy dostep. zastanawiałem sie czy nie dało by rady tam wcisnąc jakiejś tarczy z papirem na rzep ale niestety nie widziałem nigdzie takich małych. Mechanicznie to by wyszorował. Po dwóch godzinach nie czułem rąk od szorowania tego a Ty 4h samą tę gładź
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cycu kierownice wyszlifuj ale odrobinke i wszystkie na raz przykladajac do papieru lezacego na czyms plaskim zeby wszystkie sie starly do rownego poziomu, co do muszli goracej to da sie wypolerowac z wzerami wlasnie to zrobilem i bede ta czesc u siebie podmienial łap fotke po polerce pasta jest lustereczko :good: Ja męczyłem muszlę z godzine i to na poczatku grubym papierem i coraz cieńszym i moja ma nawet oprócz wżerów takie okręci jakby. Stwierdziłem, że nie możliwe jest wypolerowanie tak jak na foto i mnie zatkał Jak Ty to zrobiłes? Ręcznie? Bo nie wierzę że bez jakichś narzedzi mechanicznych tak to wygłaskałes [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 11:14_________________________________________________a kierownice szlifowałem na płaskiej powierzchni wszystkie równo na rozłożonym arkuszu papieru. Najpierw grubszym 220 a później wodnym i wyszło jak lusterko.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja kupiłem w weekend tylne drzwi jeszcze tylko przód i zakładam W piątek czyściłem turbine i szlak mnie trafił jak wczoraj co jakiś czas mi awaryjny wkakiwał. Tylko jest jedna rzecz która mnie wpienia. Tam jest taka głać po której się przesuwają kierownice i są w niej wrzery których w normalny sposób się nieda ich zeszlifować papierem sciernym i chyba na tych wrzerach sie troszke blokuje bo jak na wyjetej poruszałem to tez czasem sie troszke przycinało Ale kierownice zeszlifowałem z pół milimetra i bałem sie je jeszcze bardziej szliwowac żeby ich za bardzo nie odchudzić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Aha bo zabrzmiało jakbys rozwalił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No strasznie szybko minęły W robocie już siedzisz rafalekx ? Bo ja tak ;( i po Audi... A Ty co wymodziłes?
-
Polecane opony letnie
jeśli ktos potrzebuje 15" to z czystym sumieniem polecam Fulda Progresso 195/65R15. Trzyma sie super i na suchym i na mokrym i co wazne bardzo cicho w czasie jazdy.
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
ja mam 1BA standardowe i jakbym miał opuszczac o 1 cm to bym olał. Ani zmiany w wyglądzie ani chyba w prowadzeniu. Jak robic to przynajmniej zawiecha 1BE. Wtedy i prowadzenie podobno lepsze i wygląd -30mm
-
[B5 AFN] Problem z hamowaniem w deszcz (twardy pedał hamulca)
miłałem to samo. Po dłuższym postoju twardy pedał hamulca i po kilku naciśnięciach wracały hamulce. Tak jak kolega comar_pl zauwazyłem nieszczelność na tym łaczniku. Zakleiłem silikonem i jeżdzę już 2 miesiące ale podobno tani jak barszcz ten łacznik wiec musze sie wybrać i kupic ale narazie czasu brak i sie jeździ.
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
więc wydaje mi sie że chyba założę jednomas oryginalny od 1Z i nowy komplet sprzegła LUKa i bedzie najpewniejsze żeby nie rozwalić czegos.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no i co że go trafisz na mieście? Uwierzą Ci że to on nawet jakby było go widać w 100% na różnych kameach? Nie. Nie bedzie sie chciało ruszyc d*py i maja gdzieś. Tak jak miałem w lublinie włam jak jeszcze miałem Golfa 2. Straciłem szybe i radio. Po 3 godz przyjeżdzaja śledczy zebrac ślady. Sam sie przeszedłem po okolicy z kumplem i znalazłem za trafo że jest urwana klamka od samochodu. Oni k**wa przyjeżdzają i zapierdolili mi niby tym pyłem pół samochodu szukając odcisków choć zastanawiam sie jak bo tam powinno byc od groma moich odcisków a oni że nie było nawet jednego Pokazuje gościowi narzedzie które lezało koło samochodu i wyglądało że tym wybita szyba. A on mi mówi że oni nie sa jak CSI w TV i oni nic nie sa w stanie znaleść. Dostaje po tygodniu list że wszczęto śledztwo, a za 3 dni list że umożone bo brak sprawcy. żeby było jasne to było w południe na miasteczku akademickim i w c**j kamer a efekt jaki opisałem. Więc zastanawiam sie czy jest sens takie cos zgłaszać. Bo podejrzewam że jakbyś kutasa który to zrobił zaprowadził na komende to pewnie jeszcze by Ciebie oskarżyli że bezprawnie gościa zmusiłes do przyjścia a nie jego za włam.
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
jego sie nie wymienia ani czyści. Tam sa tylko przegródki na których sie osadza olej z gazów wydostających sie tam i tyle. Co do etki nie przerabiałem problemów z rozdzielczością wiec nie pomoge