Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. tzn jak jedno auto? co masz na mysli??
  2. Gratuluję fajnego autka. Choć mojemu sercu bardziej bliskie sa sedany to ten Avancik mi się spodobał. Bezawaryjności
  3. http://www.wikary.pl/?2278[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 14:35_________________________________________________http://www.wikary.pl/?2394
  4. http://kwejk.pl/obrazek/29694 :polew:
  5. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    wyglada fajnie, szkoda że 26tys nie mam [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________ale przebieg 17tys to fajny nie?? :polew:
  6. Pewnie masz rację. Najlepszym jak dla mnie było by pewnie zdjąć, pomalować i założyć żeby sobie schło już jak będzie założone. No albo malowac założone pędzelkiem wtedy mniejsze prawdopodobieństwo że sie coś umarze.
  7. Klimatyczne Wywiad z bacą: - Baco, jak wygląda wasz dzień pracy? - Rano wyprowadzam owce, wyciagam flaszkę i piję... - Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka. - Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją książką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rękopisy.
  8. pastaldo odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Sory za OT ale jak zobaczyłem ten wlot powietrza na zdjęciu to oplułem monitor ze sniechu :polew: :polew:
  9. pastaldo odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    zrób zdjęcie silnika albo znajdź w necie i Ci zaznacze gdzie jest pompa. I jak kolega wyzej napisał jak nie będzie wycieku to tylko VAG bo to wróżenie.
  10. pastaldo odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    poszukaj przy pompie wtryskowej i po wężach czy nie masz wycieku. Jak miałem nieszczelną to tez wzrooosło spalanie. Nie aż tak ale jednak.
  11. a ciekawe czy taki zwykły lakier renowacyjny z puszki w sprayu dałby rade. Bo wtedy aby zdjąć koło, przetrzeć lekko zacisk papierem z grubszego syfu, okleic tarcze żeby nie zapryskać i godzinka roboty i po sprawie 4 zaciski
  12. a nie lepiej barana pomalować farbą ? oczywiście jak baran dobrze wyschnie no i co by Ci to dało? Baranek jest takim miękkawym tworzywem a lakier na takiej powierzchni był by do momentu wyschnięcia i przy pierwszym kamyczku odpadł
  13. wahler albo ORI i satysfakcja gwarantowana
  14. jestem jak najbardziej za. Ale myślę że teraz to juz po świętach takie schadzki Na pierwszomajowy weekend pewnie tez ludzie będą mieli wyjazdy nie wyjazdy itp bo długi weekend(np ja). Więc moja propozyca na takiego grilla drugi weekend maja
  15. pastaldo odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    To jak u nich byłes to może było dorzucić troche drobnych i program mu strzelić Super że już ok
  16. No autko pierwsza klasa Kolega mieszka gdzies w pobliżu globusa? Jak tak to witam sasiada Trzeba sie gdzies spotkać No i na spoty koniecznie trzeba wpadać
  17. O ja pier.... jeszcze jak dumnie stoi koło tej a6 :polew: ;( Osobnik na zdjęciu reprezentuje ten sam poziom co jego samochód :polew:
  18. :polew: To był żart z ironią Ale idąc tym tropem to można by samochód postawic prawie podłoga na ziemi :polew:
  19. ja tez takie chce :gwizdanie: Ile to może kosztować? 20zł na jedną oś?
  20. to popytaj i daj znać też bym się pisał :drool: to tylko jeden komplet na allegro wychaczyłem chyba za dobre pieniądze http://allegro.pl/show_item.php?item=1539609049 za tą cenę bym łyknął jak się zdecydujesz to byśmy 2 komplaty wzięli, masz jakąś fotkę auta jak na -30 wygląda? no właśnie to ja je łyknąłem dobrze wybrałes mam to u siebie, auto wędruje na ok -35 z przodu mam co innego co takiego?? :polew:
  21. widziałem na żywo i powiem jedno - WIOCHA a ja nie widziałem na żywo a na zdjęciu mi się podoba
  22. Mi się nawet podoba ale nie sugeruj się bo ja zauważyłem że mam odmienne gusta niż większoś forumowej elity

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.