Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. ale przecierz mrogal ma teraz oczojebne czerwone felgi
  2. Jak którys potrafi zróbcie VT na samochodzie armiego jakby wyglądał gdyby ta fela była czarna :gwizdanie:
  3. Wzór felg jest bomba więc jak są jasne na ciemnym samochodzie to się rzucają w oczy i jest
  4. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    zużyta prezerwatywe koledze powiesiłes?? :polew:
  5. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Chyba nikt z nas tutaj nie podejrzewał, że mechanicy ani Ty nie zauważycie rozłączonego wężyka podciśnienia... Twoje szczęście, że to wykryłeś.... przynajmniej będziesz jechał normalnie No bo to tak małoprawdopodobne że az nie możliwe. Jakby zrobił logi to by zauważyli chłopaki że brak sterowania ale tak to nie do zgadnięcia No ale dobrze że to się skończyło tylko tak. Na trasie ją tam przedmuchaj i jesli nie będzie trybów awaryjnych to narazie odpuść czyszczenie i ciesz się z jazdy Choć mam podejrzenie co do tego wężyka że to któryś ze speców jak coś tam sprawdzał mógł nie założyć spowrotem wężyka a ter5az jak założył to działa ok bo jak autor watku pisał trochę rozruszał kierownic e. Ale to tez tylko domysły. Tak czy inaczej jak będziesz w polsce to zajedź na spota i niech Ci chłopaki sprawdzą i zrobią logi to będziesz miał jasna sytuacje co w trawie piszczy
  6. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    ja nie ale jest kilku kolegów którzy są tu oblatani by to zauważyli A rozumiem że w audi została jednak ta stara turbina nie wkładałeś od paska?
  7. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
  8. To ja się piszę na jazde próbną i opicie
  9. Wyglada to jak w starych żukach w zimę
  10. Nie chodzi o miejsce tylko jaką blaszkę zastosowałeś. W obu tych miejscach temperatura jest niemal identyczna a nawet zaryzykowałbym że w punkcie nr 2 jest wyższa. Trzeba tam włożyc kawałek blachy kwasówki o grubości ze 2mm i można zapomniec o problemie.
  11. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tu sie takie rzeczy rozgrywają a ja sie dowiaduje przypadkiem Najlepszego Papuć
  12. własnie podobno tyce nie drżą to prawda? Mam u siebie DEPO i TYC. Z tego co zdążyłem zauważyć to DEPO mi drży, a TYC nie... Ale jakbym miał kupować jeszcze raz to szukałbym ori. taa za 1400 zł para Podałeś cenę za klosze pod xenon. Pod zwykłe wychodzi ze 2 stówki taniej jeszcze pewnie zależy gdzie się kupuje. W sumie można kupić zamiennik i wsadzić coś miękkiego odpornego na temperaturę żeby nie drżało. Ja tak muszę zrobić u siebie. to po co kupować nie pod ksenon? Bo nie wszyscy go muszą posiadać
  13. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    To tak jak mówie masz troche czasu więc dziś zalej odrdzewiaczem i jutro a w sobote odkrecaj turbo. Ale chcesz jednak podmienić czy wyczyścić? Bo jesli podmienić to to co wyjmiesz z audi nie zakładaj do paska tylko tak czy inaczej wyczyść.
  14. Zaślep w miejscu 1 i 2 będziesz miał pewność. Można też zrobić takie zaślepki z grubej blachy i wywalić te rurke harmonijkę i zaślepic przy kolektorze wydechowym, wywalic EGR i zaślepić też taką gruba blacha i spokój. Tylko pamiętaj żeby tam były uszczelki bo jak mi jedna sie zagubiła i skręciłem bez to miałem przedmuch spalin.
  15. Jak Ci się nudzi to idź 10 kwietnia pod pałac a napewno znajdziesz kolegów po fachu. Będzie ich pewnie pełno. Więc po co Ci taki temat?
  16. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Przejechać przejedzie ale będziesz się wlukł strasznie, pozatym jak łapie noflaut a ty prubujesz przyśpieszac to tez sporo więcej pali. Długo masz do tego wyjazdu? Polej ze 2 dni na tę śrube której nie możesz odkręcić jakiegos penetratora WD-40 lub coś podobnego i powinnno sie odkręcic. Ja tak miałem przy pierwszym demontarzu że 2 dni wczesniej spryskałem, dzień wczesniej tez i śruby wszystkie poszły jak talala.
  17. a kto sprawdza obecność kata na przeglądzie ? nikt ale czasem sie zdarzaja nadgorliwi diagności :gwizdanie:
  18. Z tym pytaniem to nie to forum Zajrzyj na jakiegos małego chemika itp
  19. było mało prawdopodobne że da sie rozruszać skoro masz aż takie zwiechy. jakby się raz na jakiś czas zdarzało to może ale u ciebie jest masakra jakas. Mówie rozbierz to turbo i wyczyść a na pewno nie pożałujesz
  20. dokładnie
  21. :polew: Dorzuć jeszcze Real i Biedronkę o Lidlu nie wspomnę i tjuning pierwsza klasa :polew:
  22. pastaldo odpowiedział(a) na P_R_Z_E_M_O temat w Audi A4 B5
    ja mam diodowe day lighty i tez kwestia tego jak sie je założy i jakie wybierze żeby wioski nie było Co do brudzenia ja narazie w większości jeżdzę sam i nie brudzi się tapicerka wiec tez nie mam pokrowców. Ale rozumiem kolege wyżej który ma dziecko i jakby nie pokrowce to by co 2 dzień musiał ja prac by . Niestety realia mamy rózne. Ale własnie tez trzeba zauważyć aspekt taki że można założyć takie pokrowce które nie będą się rzucać w oczy i będzie wyglądało "poprawnie" a inny założy z jakimis oczojebnymi tygrysami, napisami tuning, turbo itp i to jest wiocha jakich mało Nikt się nie obraża tylko jak dla mnie teksty "pokrowce to zło" i tym podobne poprostu śmieszą. Powtórze jeszcze raz: Pokrowce pokrowcom nie równe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.