Chyba nikt z nas tutaj nie podejrzewał, że mechanicy ani Ty nie zauważycie rozłączonego wężyka podciśnienia...
Twoje szczęście, że to wykryłeś.... przynajmniej będziesz jechał normalnie
No bo to tak małoprawdopodobne że az nie możliwe. Jakby zrobił logi to by zauważyli chłopaki że brak sterowania ale tak to nie do zgadnięcia
No ale dobrze że to się skończyło tylko tak.
Na trasie ją tam przedmuchaj i jesli nie będzie trybów awaryjnych to narazie odpuść czyszczenie i ciesz się z jazdy
Choć mam podejrzenie co do tego wężyka że to któryś ze speców jak coś tam sprawdzał mógł nie założyć spowrotem wężyka a ter5az jak założył to działa ok bo jak autor watku pisał trochę rozruszał kierownic e. Ale to tez tylko domysły.
Tak czy inaczej jak będziesz w polsce to zajedź na spota i niech Ci chłopaki sprawdzą i zrobią logi to będziesz miał jasna sytuacje co w trawie piszczy