Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. http://wikary.pl/?1668
  2. I tu chyba trafiłes. Jesli masz plecionkę wywaloną tez będzie telepało.
  3. I tak powinno być. Na wywaleniu kata na mocy nie zyskujesz. Może minimalnie lepiej jest na niskich obrotach tzn jest troche żywszy. No a świst suszarki przy ruszaniu bezcenny Wywalenie kata słuzy głównie temu by spaliny miały lżej do ujścia i nie osadza sie tyle sadzy w turbo
  4. To cena ok raczej. I jak wrażenia po wybiciu kata?
  5. Ja będe jutro wspawywał plecionke. Co do uszczelek o które pytałes kupowałem wczoraj w IC 10zł obie.
  6. Tak nienawidzi Windows
  7. Dobrze gada polać mu
  8. A czytałeś choćby zapowiedzi? Wszędzie trąbią o powrocie do klimatów rajdowych, wrzuciłem na poprzedniej stronie rozmowe w której zostało to powiedziane: Q - Will there be a lot more rally stages in DiRT 3? A - Yeah we have considerably more rally stages in DiRT 3. We also have variations in weather & time of day to increase variation. Tak widziałem i Czytałem tez gdzies o tym. Moja wypowiedź była skierowana do kolegi preditio który czepiał sie sposobu jazdy w Dirt. A słowa: miałem na myśli że chciałbym żeby twórcy wrócili do tego w tej i przyszłych wersjach. No w tej niby ma juz być więc im się chwali
  9. Mi np model w Dirt 1 i 2 sie podobał. Nie bardzo mi za to podpasował sposób rozgrywki czyli jakieś luźne wyścigi rozrzucone po świecie do zbierania punktów. Tak jak Flyer mówi dobrze by bylo żeby wrócili do takich stricte rajdów jak było w seriach CMRally choćby 2.
  10. Nie podobają Ci sie :bicz3: masz od skody? Od skody? Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał podłużne ??? toć tego do przedlifta nie założysz Nie rozumiem o co ci chodzi.
  11. Nie podobają Ci sie :bicz3: masz od skody? Od skody? Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał
  12. Nie podobają Ci sie :bicz3:
  13. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Zrobiłbym sobie takie w wolnej chwili w domu ale nie bardzo mi sie chce kupowac cała płyte żeby 4 pierdułki wystrugać. Może zajade do brata który robi meble żeby mi wybrał coś ze ścinków
  14. a co to jest ? Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie
  15. Musze ogarnać tą zaślepke, najlepiej z jakiegoś rozbitka, bo tak to nie sprzedadzą ze sprawnej lampy A paput jakie mial światła w AFNie? Może kapselek ocalał
  16. Zobaczymy ile mi zostanie kasy po naprawach i zobaczymy;)
  17. Za 4-ro pak? Jak tak to jestem chetny żarniki oddam To za ile oddasz??
  18. Za 4-ro pak? Jak tak to jestem chetny
  19. nie czysc turba to ja z Toba stane Jak nie wyczyszcze to nie musimy stawać na starcie tylko moge Ci od razu podac ręke i pogratulować
  20. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Za wymiary był bym bardzo wdzieczny Ja będe zakładał gms 960xt 62mm głębokość montażowa więc powinno byc ok A takie moge mieć za 70zł komplet 2szt 16cm Ludzie na elektrodzie mówili ze jak na budżetowe głośniki to graja super. A nie mam zapedów audiofilskich byle nie pierdziało więc zakupie takie.
  21. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    ja tez będę nie długo robił Długo rzeźbiłeś?
  22. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A co modziłes?
  23. To może i ja z Wami stanę Ja w sobote czyszcze turbo, to narobie Wam moja seria obciachu bo na razie łapie noflauty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.