Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. To weź tych co podzielają Twoje zdanie i zmień piaskownicę
  2. teraz już wiadomo czemu tyle postów jest usuwanych przez moderatora. Nie dość że ktoś jest pozer to jeszcze wazelina podpierdalacz:kwasny: Nic dodać nic ująć.
  3. No więc skoro słychać to w tym miejscu gdzie piszesz to stawiam na sprzęgło. A dokładnie może to byc łożysko wyciskowe. Ja bym dał komus kumatemu żeby to obejrzał.
  4. Echhh te ASO. Niby biąra za te same częsci 2 razy drożej niż gdzie indziej bo to autoryzowany serwis a tak naprawde ludzie tam pracujący to niekiedy gorsze patałachy niż pan Kaziu co naprawia w stodole
  5. A Ty znowu swoje i żal że ktoś coś powiedział o Motulu nie tak jak byś tego chciał czyli ohhh o ahhh:facepalm: A ten na foto to Twój chłopak? Chwalisz sie jego sweet fociami co kawałek:doh:
  6. To już za przeproszeniem było by idiotyzmem. Tak jeszcze może w czasie jazdy właczyć jak braknie LPG a tak w razie draki przy wyprzedzaniu zostaje tylko dzwon przy zgaszonym silniku, bez wspomagania kierownicy, bez hamulców.
  7. Co ja gdzieś napisałem, że żadnego oleju nie zniknie tak jak Motula i że najmniej go ubywa ? Kolego pastaldo ... przestań "chrzanić" jedno i to samo jak małpa w kółko bo stajesz się nudny ... Nudny to jesteś Ty ale to nie temat tego wątku. Tez jeździłem na tych 2 olejach i jak jednego ubywało to i drugiego podobnie. A Twoja uwaga że to niczym nie podparta ciekawostka.
  8. W żadnym wypadku nie popieram Castrola bo jeżdżę też na Motulu ale to co tu wydumałeś to czysta spekulacja wynikająca z tego że wyświęcasz Motula nad wszystkie inne oleje. skubiii89 pytanie na jaki kolor zaczął kopcić bo to ma znaczenie. Nie wiemy czy pali olej czy może dziura w dolocie.
  9. Spokojnie. Unormuje się U nas 2 tygodnie i juz jest lepiej. Fak cyc mamusi najlepiej uspokaja:wink: i tego się trzymajcie:wink:
  10. Gratulacje Ze wzrostem to się chyba umówiła z moim synkiem:decayed:
  11. Masakra że w takim samochodzie zrobili uklad chłodzenia tak jak to piotrsob1 nazwałeś na styk. No ale fakt targając kemping czy lawete obciążenie jest tylko jak to jest w innych samochodach że niema takich dziwnych komplikacji. Znajomy miał VW transportera 1.9 90KM. Ciagał tym duży kemping i nic się nie gotowało. Echhh co za czasy
  12. No i wszystko jasne. Poczytałem sobie cały wątek. Robota świetna i RS6 tez mega Jak ostatnio Ci pisałem o mojej walce z A4 to własnie po całym zabiegu dopiero zobaczyłem co to jest ta mora. Jak był zaniedbany to się tak nie rzucało w oczy ale po Achillesie było to widać mocno. Sam bym się za coś takiego w życiu nie wziął bo trzeba by go malowac
  13. To co żeby tym samochodem coś pociągnąć trzeba wymieniac wentylatory? Co ma piernik do wiatraka To co tam chłodzi jak ktoś ma bez haka? Może palne głupotę ale na ile domów trzeba zwieść tym samochodem materiał żeby silnik przegrzać? Albo ilo tonową przyczep targać?
  14. Nie chciałbym Ci kolego robić tu OT ale od czego jest ten efekt skórki pomarańczy na lakierze i jak tego się pozbywasz?
  15. To o ile nie tajemnica ile taka full opcja kosztuje?
  16. To jak juz skończysz projekt umów się z kolega Griffe http://a4-klub.pl/auto-250/prace-270475/ To będzie petarda
  17. Niema w niemczech sklepów z częsciami i sprzętem do maszyn rolniczych? Nie musisz się przyznawac że to do Audi No ale jak wolisz ori to nie pomoge gdyż nie mam dostępu do numeru
  18. chyba mu przeszło oklejanie
  19. A najlepiej i najtaniej kupić wąż olejoodporny w agromie. O ile pamiętam 50mm średnica. Jeździ tak u mnie juz 2 lata i ma się dobrze.
  20. Aha. No bemben o ile mnie pamięć nie myli to jak zdejmowałem u siebie osłony to miałem tak jak u Ciebie wiec to chyba nie to. No ale może jeszcze ktoś bardziej w temacie się jeszcze wypowie.
  21. Aha no to jak 1Z to faktycznie nie to. Nie mniej jednak czepił bym się sprzęgła. Może wypowie się ktoś mądrzejszy ode mnie i potwierdzi lu podsunie inne rozwiązanie ale skoro to dzieje się przy zmianie biegów. Może docisk albo jakie jeszcze inne ustrojstwo.
  22. Może dumas jesli go masz. Jaki u Ciebie silnik siedzi? Bo jesli przy gaszeniu telepie i słychac coś takiego to własnie dwumas bym obstawiał.
  23. z tego co mi się wydaje to bembna jak to nazwałes odwrotnie nie przykręcisz. Może ktoś u góry odkręcał. Trzeba by zdjąc obudowę słupka i zobaczyc jak to wygląda bo tam z za winkla to nie wiele widać.
  24. Prawda w oczy kole? Jestem tu tak długo że nie potrzebuje nabijać postów więc moja działalnośc niema z tym nic wspólnego. A tak "I zamknij się już w końcu." to możesz mówić do kolegów z podwórka. A co brak argumentów to rozwiązałbyś to w najbardziej dla siebie wygodny sposób czyli pewnie ręcznie. Koniec tej czczej gadaniny bo i tak nie zrozumiesz o co się rozchodzi.
  25. Dziwisz się? Temat nie został zamknięty. Pisząc coś takiego to tak jak byś powiedział. "Cześć, co zrobić w takiej sytuacji? A z resztą i tak mam was w d*pie zrobie po swojemu.":rant: Nikt Cię nie prosił o wtrącanie się. I oczekuje tutaj odrobiny szacunku bo nie jesteś jakimś lamusem do którego można mówić co się komu podoba. Na szacunek jak na wszystko trzeba sobie zasłużyć. Tego nie rozdaja jak ulotki. Ty swoimi wypowiedziami nie okazałes szacunku osobom które poświęciły swój czas żeby Ci odpowiedzieć i pomóc. A wtrąciłem się ponieważ mogę, gdyz to publiczne forum na którym każdy może swoje zdanie wypowiedzieć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.