Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    Pewnie tak choć nie wiem bo ostatni raz Accessa używałem w liceum
  2. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    sokal i poxi bardzo dobrze Ci radzą. Ja tez używam C# bo jest mniej klepania kodu gdyz jest bardzo duzo gotowych metod do wykorzystania i programowanie jest przyjemnością. Na prace MGR pisałem program w C#. W 3 tygodnie napisałem teorie i program więc coś to mówi No i druga sprawa co tez sokal poruszył C# + VS + MS SQL to jak ukladanie z klocków lego.
  3. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    od razu Krakowa nie zbudowali. Nauczysz sie wszystkiego po kolei. Zaznaczam tylko na co warto zwrócić uwage.
  4. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    No ok gromadź dane oby wszystko się udało. Co do programowania to CodeBlocks zupełnie nie znam i nie wiem co to. Z ciekawych środowisk które sporo pomagają szczególnie w programowaniu z interfacem graficznym to C++ Builder z Borlanda albo Visual Studio od Microsoftu. Tych uzywałem i te polecam. Wiem że w późniejszym etapie można się przerzucic na inne środowisko ale po co później tracić czas na zmianę przyzwyczajeń. Ja nauke zaczynałem od Pascala i programownia aplikacji konsolowych i to chyba mnie najwięcej nauczyło z samego programowania. Później zaczyna się programowanie zorientowane obiektowo i tu Pascal odpada mimo to że mechanizmy do tego posiada. Całe życie strukturalnie nie da się programowac więc kiedys i Ciebie to czeka jesli to planujesz robić w zyciu. Co do baz danych bardzo fajnie jest to rozwiązane w Visual Studio i ja bym sróbował się w tym pobawić bo warto. Sporo pomaga środowisko.
  5. Tu jest wszystko opisane http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ A w szczególności Diagnostyka silnika właściwa. i Logi.
  6. http://www.fotoszok.pl/show.php/1641...73971.jpg.html To winowajca. Czyli klasyczny tryb awaryjny spowodowany przeładowaniem pytanie tylko co jest winne tej sytuacji. To trzeba zrobić logi.
  7. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    Co do pisania aplikacji to poza językiem Visual Basic nie widze sensownej współpracy z Accessem. poczytaj i zainteresuj się baza danych SQL. Są graficzne narzędzia do obsługi a jest o wiele lepsza niż ms access. Większość środowisk ma gotowe wtyczki lub zapytania do baz SQL czego raczej do Accessa nie znajdziesz. Właściwie w jakim środowisku piszesz? bo z tego co widzimy to język C++. Uwaga kolegi pox jest też istotna skąd chcesz zdobyć dane do programu.
  8. No i się stało Mały Dawidek przyszedł na świat o 15.35 waży 3.410kg i mierzy 54cm
  9. ja jeszcze 2 tygodnie Żona juz na porodówce od rana ale małego spodziewamy się dopiero jutro
  10. The Final Countdown
  11. Mechanicy już tak mają, wymienisz pół osprzętu i może zgadnie. Zrób porządne logi, może na jakims spocie ktoś Ci pomoże. Jak byś miał profil uzupełniony to i chłopaki z okolicy może by się odezwali i pomogli. Ja w AFNie łapałem noflauty to nawet nie zatrzymywałem się tylko w czasie jazdy robiłem restart Wyobraź sobie zdziwko ludzi jak ze mną jechali i nie byli wtajemniczeni Jak będa logi to koledzy tu pomogą ogarnąć problem
  12. Zaczyna przypominać samochód
  13. nie kochasz pociechy ??????? :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew: Szantaż emocjonalny
  14. Ale z tego co się orientuje to tez MS MS-owi nie równy. Trzeba miec pewne źródło bo słyszałem że jak się trafi na dobre to własnie wytrzymuja grube kilometry a jak się nie trafi to zaraz padają. No i opinie wielu osób ze końcówek drążków się nie zakłada MS bo nie sa udane i szybko padają.
  15. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    Fakt to mój fach stąd te uwagi. Chwali Ci się że chcesz się uczyć. Chciałem tylko odrobinę przestrzec żebyś się nie narobił a w efekcie wyjdzie bez rewelacji. JAVY to i ja nie lubię ale PHP juz jest całkiem ciekawa alternatywą. Co do serwera to nie potrzebny jest z niewiadomo jakimi możliwościami. Myślę że jeśli to ma być darmowy programik i zdecydowałbyś się na PHP to o ile by to działało to HUGO wrzuciłby go na serwer forum i wszyscy byli by zadowoleni. Co do ifów to zajeździsz się chłopie bo każda kolejna informacja którą będziesz chciał dołożyć to będzie mnożenie instrukcji warunkowych. Jesli moge coś doradzić to skup się teraz na poznaniu relacyjnych baz danych i wywoływania zapytań do bazy z programu. W kwestiach ideologicznych coś Ci będe mógł podpowiedzieć bo nie ukrywam że w pisanie kodu nie chce mi się bawić.
  16. to spyrka solar sie deczko dzis wzniecił :polew:
  17. Do twarzy mu z ta szpachlą czy co to tak ładnie rozpłyniete po samochodzie
  18. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    Dużo lepiej by się to sprawdziło w formie aplikacji webowej. Jeżeli jestes początkującym programistą i szukasz wyzwania do nauki to chyba nie wypali. Jesli będziesz chciał to zrobić na "if-ach" to temat nie do przejścia na szybko. Trzeba napisać aplikację która by sie wspomagała jakąś baza danych. A samo stworzenie takiej bazy i z głowa jej oprogramować to będzie kupa roboty. Jesli jest tak jak myślę to co najwyżej spróbuj napisać dekoder kodów wyposarzenia dla grupy VAG lub samego AUDI i to tez będzie wyczyn na początek. Sory jeśli Cię uraziłem ale od razu na wstępie widac jak jest napisany ten programik. Mimo wszystko pomysł ciekawy i życzę powodzenia w postępach.
  19. Nie miałem styczności z wahaczami RUVILLE ale jak miałbym tyle kasy wydac to bym sie nie zdecydował. Wolałbym kupic matersport za mniejsza kasę lub dołożyć i kupić komplet Lemfordera. Te to wydaje mi się taki półśrodek.
  20. Koraliki jak w polonezie by wesoło wyglądało. No u mnie na jasnej skórze jeszcze tragedii nie ma a Ty masz jaką? Ja z czarną skóra bym nie kupił bo to nawet moja jest gorąca jak się wsiada a co musi byc na czarnej:kwasny:
  21. Niestety teraz jak kupiłem samochód ze skórą w środku przypomniałem sobie dlaczego zawsze powtarzałem "nigdy skóry". Tyłek i plecy całe mokre. W sumie jak klima dobrze chłodzi da się wytrzymać ale faktycznie jest problem. ALe ta jasna skóra u mnie była taka ładna:polew:
  22. czemu taka krzywdę mu zrobiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.