Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. żeby korkiem uciekało to musiało by się robic duże ciśnienie w układzie. Tzn mogło by ubywać ale nie aż takie ilości jak wcześniej opisywałeś. A ta oda wycieka tez jak silnik jest zgaszony? Bo jeśli tak to ucieka gdzies na zewnątrz. Ja np miałem taki duży wyciek gdy padł mi wąż (u mnie TDI) pod pompą wtryskową bo pompa ciekła i kapała na wąż. Poszukaj sam dziur w wężach choć myśle że mechanik nie jest pierdołą i wypatrzył by taką dziurę. Tak czy inaczej wymiana korka tania i nie zaszkodzi.
  2. Podnieś samochód z jednej strony z przodu na lewarku KONICZNIE!! podłuż jakiś pniak albo spora cegłe pod próg i zaciąg dobrze ręczny dla bezpieczeństwa i wsuń się na jakims kocu pod samochód i obejrzyj. Może uwaliłes miske olejowa jak mówisz że zawadziłes o metalową płyte podwoziem. Jesli pęknięta miska to nawet nie próbuj odpalac bo zatrzesz motor. Wtedy tylko laweta albo kręcenie na podwórku samemu jak się troszke znasz. Co do płynu chłodzącego to posprawdzaj wszystkie czarne gumowe węże pod maską. Ewentualnie możesz włożyć wąż w zbiorniczek płynu chłodzącego i delikatnie odkręcić wode. Jak się położysz pod samochód to zobaczysz gdzie wycieka. Do sprawdzenie gdzie cos cieknie nie trzeba mieć wiedzy tylko minimum pomysłowości
  3. Jeśli o mnie chodzi to na najbliższy miesiąc całkowicie odpadam bo sie żenię Przed i po troche urlopu wiec będe poza lublinem:banan: Pozdrowienia i udanego wakacyjnego spotowania:naughty:
  4. Widzę autko z moich rodzinnych stron
  5. Miałeś mądrego ojca A co do turbo to jesli niema luzów to niema sensu wymieniać tym bardziej na regenerowaną. te wrzery pod kieronicami bierzesz papier ścierny od grubego do drobnego, polerujesz na lustro i zapominasz o problemie. wiem bo sam tak miałem.
  6. sam ja czyściłeś? Jak dawałeś komus to znając życie zapłaciłes za umycie z wierzchu a jak sam to się nie przyłożyłes. A co do psucia sdię różnych rzeczy to niestety juz nastoletni samochód i coraz więcej wychodzi. Ciesz sie że nie wyłazi ruda jak w innych autkach
  7. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/ Tu jest wszystko co w tej chwili powinieneś wiedzieć. Zrób logi i będzie wiadomo co i jak:hi:
  8. No to kolego pabblo juz wiesz... zalej olej Castrol... Podjedz do ASO, albo zagladnij do hurtowni... Tam pracuja fachowcy i wybiora dla Ciebie dobry olej. Oraz beda tak wspaniali ze pokaza dla porownania nawet kilka produktow... Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to forumowicz andrzej22 odpowie Tobie na nie. Ale się uśmiałem Tyle ironii a zarazem prawdy o człowieku w jednym miejscu juz dawno nie widziałem Brawo 10 / 10 Nie przegadasz specjalisty dla którego ulotka producenta to biblia a w hurtowni sa fachowcy
  9. Powiem tak. Może i by to świeciło i wyglądało. Ori to ori ale jesli się czepią niebiescy to poleci dowód. Na tych ledach masz homologacje na dzienne a w ori halogenach nie. Tych możesz używac tylko w wypadku ograniczonej widoczności.
  10. a tak liczyłem że Niemcy się obudza i dadzą po d*pie makaroniarzom
  11. Sory za OT ale Marcin po to jest taki mechanizm jak A co by nie było całkowicie OT to powiem że też się cieszę że ten wątek wrócił na prawidłowe tory bo jego początki tez trącały czasami irytacją jak się to czytało Oby tak dalej
  12. A ja w weekend na weselichu wiec mnie znowu nie będzie
  13. marzysz rozumiem że taki wynik obstawiłeś bo na takim można by chyba zarobić w zakładach
  14. oj tam oj tak 15" i balon to nic strasznego Za to się wygodnie jeździ i zawieszenie wybacza dziury w drodze Opuścić autko mona ale max -30mm
  15. No no no fajnie że wyszło. Ja nie mogłem bo byłem na wsi ale jeszcze sobie odbiję
  16. Juz w plecy jedna bramka i raczej czechom nic nie wyjdzie
  17. To spolerujesz jakąś dobra pastą. Niech koledzy znawcy podsuną jakąś konkretną Żebyś widział co ja mam u siebie to byś się przekręcił
  18. Najpierw punkty a jesli jest taka sama liczba punktów u dwóch zespolów to decyduje mecz pomiędzy nimi. Jakby zremisowali to by był bilans bramek
  19. sam sobie odpowiedziałeś Bezpośredni mecz grecja - rosja zaważył
  20. w końcu wszyscy po fachu
  21. niestety polska mentalność, jak nie wyjdzie to zawsze jest milion usprawiedliwień jedyne co nam wychodzi to refren "NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY NIC SIE NIE STAŁO":naughty: aż sie żal robi jak sie ogląda:kwasny:
  22. A ja niestety byłem pewny że nasi zj***ą coś i nie wyjdą. To ostatnie patałachy którzy biegają tylko po to by biegać bo bez żadnych szans na wyjście. Jaki trener taka reprezentacja. Choć z drugiej strony to kogo on miał wybrać, same podrzędne piłkarzyny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.