Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Nowy akumulator PROBLEM.
to norma. Widocznie masz jakiś spory pobód w trakcie podłaczania skoro iskrzy. A delikatnie to zawsze zaiskrzy. Nigdy mi się bez iskrzenia nie udało podlaczyć aku.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakbym miał to bym pożyczył [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 12:24_________________________________________________Ewentualnie jak masz kable do rozruchu to prądu mogę pozyczyć
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Taaa ,zwłaszcza w "rządowo-propagandowej" telewizji TVN Dobra niech Ci będzie Twoje zdanie. Moje zdanie jest takie że jedne stacje jada po PISie a inne po PO i taka prawda. A TVN może jest i prorządowa bo w zarządach są odpowiedni ludzie postawieni a dlaczego TVP która powinna być TV obiektywną publiczną jest taka sama to też sobie odpowiedzmy POLSAT wcale lepszy nie jest wiec nie wiem skąd az taka nagonka na TVN Żeby było jasne z TVN żadnych powiązań nie mam ja tam zadnej TV nie wierze No własnie dlatego nie przypinałbym az takich zawieszek na konkretnych stacjach bo kazda troche kłamie troche powie prawdy jak się pomyli Tak czy inaczej koniec OT z mojej strony bo nie tego tyczy sie watek
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Taaa ,zwłaszcza w "rządowo-propagandowej" telewizji TVN Dobra niech Ci będzie Twoje zdanie. Moje zdanie jest takie że jedne stacje jada po PISie a inne po PO i taka prawda. A TVN może jest i prorządowa bo w zarządach są odpowiedni ludzie postawieni a dlaczego TVP która powinna być TV obiektywną publiczną jest taka sama to też sobie odpowiedzmy POLSAT wcale lepszy nie jest wiec nie wiem skąd az taka nagonka na TVN Żeby było jasne z TVN żadnych powiązań nie mam
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
bo u Ciebie musiał się przyciąć pływak. Pytanie tylko co nawaliło u autora wątku ??? nie rozumiem o co z tymi pytajnikami chodzi
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja leje zawsze jakiś Depresator jak się ma na duże mrozy i nie interesuje mnie co Pan "nalewacz" mówi bo gadaja głupoty http://www.motofakty.pl/artykul/depresator.html
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
bo u Ciebie musiał się przyciąć pływak. Pytanie tylko co nawaliło u autora wątku
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
W kazdym miejscu znajdą się tacy co potrafia wszystko rozpiepszyć Wiec ta informacja jest dość rzetelna.
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Fajnie że działa ok ale na 32bit systemie nie wykorzystasz 8GB ramu. tak czy inaczej do kiedy Ci będzie wystarczało te nie całe 4GB które widzi to się baw
-
[ALL B5] Oklejenie listew dekoracyjnych
Jak coś to ja mam drewniane. Pokaz jakie masz to może sie podmieni
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
może chciałes go montowac w obudowie
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
nie wiem jak w B6 dokłądnie ale podejrzewam że jak w B5 trzeba szukać w bagażniku pod wykładzina okrągłej zaślepki i pod nia jest czujnik. Wyjąć wyczyścić i sprawdzić czy ruszając nim zmienia się opór
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
Można tez zrobic adaptację zegarów
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi." Albert Einstein.
-
[ALL B5] Problem z nawiewem
albo klapa regulacji
-
Problem z zalogowaniem sie na poczte.
już się zaczyna paranoja? Koledzy nie bierzmy teraz wszystkiego że to przez ACTA A serwery lubia padac wiec pisz do obsługi i będzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Noooo wojci gratulacje :oklaski:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To nie guma tylko silikon
-
[B6 AVF] Wirus, turbina przeładowuje.
Skoro na ori programie jest ok to znaczy że to wina softu. Kiedy ty robiłes ten soft? może trzeba by zareklamować
-
[B6 AVF] Opinie na temat paliw Orlen Ekodiesel
cos w tym jest ale chyba nie wierzysz że w polsce kombinowanie zmalało od PRL. Nie liczył bym. Masz sporo racji ale sa tacy którym opłaci si robic takie przekrety. Jakby tak nie było to nie było by takich różnic w spalaniu i rozwalonych silników.
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
z tymi lekami to dowaliłeś ostro To że lek jest zamiennikiem to znaczy że ma podobny sklad a nie że jest podróbka za którą moze być karane. Tak więc o oryginalności leków tu nie rozmawiajmy tylko że acta chroni patent czyli Patent - jest to prawo wyłącznego korzystania z wynalazku przez określony czas, w sposób zarobkowy lub zawodowy na całym obszarze państwa lub regionu, na który patent jest udzielony. Patent udzielany jest przez Urząd Patentowy osobie fizycznej lub prawnej, która złoży wniosek o udzielenie patentu. Inaczej mówiąc patent daje pewnego rodzaju monopol. Patenty znane były już w średniowieczu i już wtedy ich idea było nadanie określonych praw wyłącznych w zamian za ujawnienie istoty rozwiązania. czyli jeżeli dobrze rozumiem pomysł danej firmy i tu z lekami chyba mam rację wiem co to jest patent i w pewnym stopniu masz rację Ale zamiennik w naszym rozumowaniu to jest lek który nie jest taki sam a jest podobny. Patent okresla np ile danej substancji czynnej jest w leku, jakie sa substancje pomocnicze itp. Wtedy inna firma może stworzyc lek który jest podobny ale nie taki sam. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeżeli jest wymyślona przez kogoś substancja czynna i jest objeta patentem wtedy na używanie tej substancji ma pozwolenie tylko firma posiadająca patent chyba że sprzeda prawa do korzystania z ich wynalazku. Wtedy jesteśmy zmuszeni płacić temu monopoliście za to co wymyślił. Ale to tak było i bez acta
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
z tymi lekami to dowaliłeś ostro To że lek jest zamiennikiem to znaczy że ma podobny sklad a nie że jest podróbka za którą moze być karane. Tak więc o oryginalności leków tu nie rozmawiajmy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wrzuć na luz Kowiaczku Złość piekności szkodzi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:no:a masz coś do informatyków? Tylko taki stereotyp jaki stereotyp?? Nie przypominam sobie żeby informatycy nosili koszule w krate ;( Przynajmniej ja nie nosze ale dupencje tak uwzaja ;D raz mialem cos na sobie w ten desen i studiujesz indormatyke?? bylo tez mi nie lezy do tego auta ... skore by trzeba bylo wywalic wiec sie bym zastanowil z 4 razy bo prostota jest najlepsza Obok siebie w autobusie stoją dwie osoby: Ona i On. Ona spojrzała, na niego, on na nią. - Informatyk - pomyślała studentka - Studentka - pomyślał bezdomny
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:no:a masz coś do informatyków? Tylko taki stereotyp jaki stereotyp?? Nie przypominam sobie żeby informatycy nosili koszule w krate ;( Przynajmniej ja nie nosze