Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wpada nowy mod... KAMERA SAMOCHODOWA Rejestrator OVERMAX FULL HD IR (3283746712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Po tym jak mi wczoraj jakis ch&j w tirze zajechal droge i prawie nie wpie*** sie na kraweznik kupilem Bedzie co wrzucac na YT
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Zdecydowanie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Padłem !! Gosc pisal do Ciebie PW przez kilka miesiecy, moze laskawie teraz TY sie do niego odezwiesz?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ŻAŁOŚĆ na maksa. Z tego co wiem takich przypadków jest więcej na koncie PUMY.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Myślę, że w lato zrobimy kolejną sesję... na gwincie i 19"
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, jeszcze nie, na razie mam inne tematy na głowie W sobote montujemy gwint, muszę ogarnąć koła... Do hamulców wrócę pewnie w lipcu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Uwielbiam klientelę z allegro: "interesują mnie same dekielki do tych felg czy istnieje możliwość odkupienia od Pana?".
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No właśnie czytałem opinie, że Bridgestone jest duuużo trwalszy. No i będą 19". Po niedzieli Sportec'i jadą do malowania
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szybka piłka, bo kupuję nowe opony. Bridgestone Potenza S001, czy Pirelli P Zero Nero GT - co byście wybrali? Pirellki oczywiście tańsze.
-
A8 D3 na 20" :)
z tego co pamiętam masz porządny sprzęt, a nie wiesz, że najlepiej robić zdjęcia o zachodzie słońca?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
No ale same oponki z 2 koła przyjdą jak nie więcej:whistling: dobra guma na 19" to 3k.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a miales UPS'a w razie jakby prad wylaczyli ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No... spocik cacy. Poziu, gwarantuję Ci, że tylu fajnych dupeczek co w Promce nie zobaczyłbys przez 2 lata na torwarze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
24 godziny poswiecic na 1 wyscig nawet z sejwami... kaman... kto normalny by to zrobil ? 24 godziny to sie poswieca na przejscie Assassina, albo Far Cry'a... ale zeby jezdzic w kolko? W ZYCIU !
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bardzo ładnie się prezentuje
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
kokos wchodzi na forum tylko przed Bukowiną
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
NOLIFE
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
ja zapytam inaczej... poruchałeś już ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema leszcze, kto jutro wpada na spota ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
zakładaj AVUSy, a nie kombinujesz... ta felga znudzi Ci się po tygodniu
-
B6 DIVISION
u mnie dzis to samo... promo w Lidlu byla, wiec w sam raz po tym jak JD sie w domu skonczyl
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dokladnie. Ja bym nie sprzedawal... w Kovala aucie na lekkiej glebie srebrne DTMy wygladaly za***iście.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Trzeba było przypomnieć niestety mam dużo na głowie i nie zawsze o wszystkim pamiętam. Dokładnie róbcie dalej ze mnie złodzieja i oszusta. Przecież Ci przypomniał . Chyba nikt nie będzie się prosił o rzecz, która jest jego. W Twoim za***nym interesie jest o tym pamietać. Nie mogę poprostu jak to czytam, też kilka rzeczy wysyłałem ludziom z forum i nikt nie miał do mnie pretensji. Nie robią z Ciebie oszusta czy złodzieja tylko osobę niepoważną. Jak coś robisz to zrób to dobrze, żeby nikt nie mógł Ci nic zarzucić. I tym akcentem proponuję zakończyć ten wątek, bo on najlepiej podsumowuje całą sprawę. P-U-M-A, nie miej pretensji do ludzi, że piszą takie rzeczy. Jako sprzedawca masz psi obowiązek dopilnować wszystkiego od a do z, jak coś zawalisz, to powinieneś nie tylko wywiązać się z umowy, ale również zaproponować rekompensatę. Póki co... nie widziałem z Twojej strony nawet grama skruchy, ani słowa "przepraszam". W oczach ludzi z boku, którzy obserwują tą sprawę [np. ja] jesteś mało wiarygodnym człowiekiem do robienia jakichkolwiek transakcji i tego nie zmienisz. Sam pogrążasz się kolejnymi postami - "sprawa zamknięta", "90% transakcji się udało", kaman...
-
[ALL B5] Audi S4
super a skad wiesz, ze byl problem z cisnieniem oleju? czujnik sie darł?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Mysle, ze przede wszystkim przydaloby sie posadzic to auto z 2-3cm nizej, to wtedy DTMy tez robilyby robote