Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Nic poza 18" i nowym lakierem na zderzaki i progi. Przy okazji lakierowania dojda boczne listwy od eSki, ktore sie aktualnie kurza...
  2. E tam, foty sa kiepskie, nie mam porzadnego fotopstrykacza, tylko jakis kompakt
  3. Brynia ma srebrnego, ale nie wiem, czy za te 200zl dojechalaby chociaz do Grójca przy jej spalaniu
  4. Z tego co widze po forum, to 4.2 jest bardziej ekonomiczne w stosunku do tego co jest w stanie zaoferowac - niz 1.8
  5. Flyer odpowiedział(a) na petrus temat w Lifestyle i Hydepark
    Keżor, ale to nie znaczy, ze wszystkie silniki biora po 15l oleju na 10.000km. 2.2ctdi to udane silniki, tez zastanawialem sie nad accordem, ale komfort jazdy i wykonanie (+ wyglad, ale to kwestia gustu) zdecydowanie po stronie B6.
  6. Nie bredzi. Taka jest prawda. Zreszta nawet ono mierzyl sie z norbim i wyszlo dokladnie tak, jak opisuje to poziek.
  7. Trzeniu, nie mow, ze sam nalales PB do swojego nowo zakupionego 2.5?
  8. Uwierz mi, ze nie sa
  9. Przyczyna jest pompa, ktora ma "blokade" utrudniajaca chiptunning na sensownym poziomie. Teoria jest taka ,ze audi celowo wprowadzilo owa blokade aby nie odciagac klientow od nowszych modeli i silnikow - tj. 2.7/3.0. 2.5 po zmianie softu uzyskalby osiagi na poziomie seryjnego 3.0, albo i nawet lepsze.
  10. Kupiles motul w metalowej puszce?
  11. Sasiad Ci go raczej nie zamontuje, musi to byc ktos kto o tym jakies pojecie
  12. Nie zmienione, bo pewnie za jakis czas bede od nowa malowal zderzaki (kiepsko dobrany lakier).
  13. Nowe fotki (ale bez rurek na razie) na 1 stronie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.msg168301.html
  14. Ten czlowiek chyba wiecej przespal w samochodzie niz we wlasnym lozku
  15. miron, wiedzialem, ze po zlocie bedziesz chcial kupic dokladnie to samo, co ja mam Oprocz silnika i paru detali
  16. Na razie w Polsce nie znam takiego miejsca/osoby. W Niemczech byc moze sa tacy fachowcy...
  17. No gratuluje, najwazniejsze, ze wyjazd z R sie udal. Napisz cos o wyposazeniu, porob wiecej fotek i dawaj do promenady we wtorek...
  18. Tylko nie zakladaj takich cudacznych lamp jak w B5
  19. Kaśka, jak chcesz sam soft do 1.8T to jedz do VTG, ew. do Rogala. Ryzyko ewentualnych kosztow po kiepskim chipie z allegro jest niewspolmierne do tego co wydasz u normalnego tunera...
  20. Tam sa nawet barany
  21. Mi termin osobiscie jest obojetny, ale niektore sesje trwaja nawet na poczatku marca
  22. Zobaczymy ile sie autem nacieszysz ps. Mozna potestowac w zimie rozne lokalizacje, od FW, przez Bemowo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.