Treść opublikowana przez Flyer
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
MorgothV8, po co powtarzasz moje slowa?
-
[B5 AFB] rozrzad komplet ?
To cena z robocizna, czy bez? Bo jesli z robocizna to raczej norma. Popros swojego fachowca przede wszystkim o wykaz czesci wraz z cenami oraz ile sobie zyczy za robocizne. "Kompletny rozrzad" moze byc rowniez niekompletny Nie mniej jednak takie sa koszty uzytkowania 2.5
-
Spociki w Kielcach
Ja moge sie pisac na spota w Kielcach w okresie swiatecznym, bo pewnie wtedy odwiedze rodzine
-
Polecane opony zimowe
Ja bede szukal oponek na zime 225/45/17. Na czym smigacie?
-
Porysowane Fele
Renowacja.
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
Za duzo pracujesz
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
Mowie o wlasnie o tym. Aktualnie mozesz nieco podbic moment (o jakies 20-30 nm), dodac 15 kucykow, zlikwidowac turbo-dziure, ktora jest czasem dokuczliwa w 2.5 (np zwalniasz przed zakretem, chcesz dynemicznie z niego wyjsc... i nastepuje zdziwienie jak wciskajac pedal samochod stoi w miejscu ).
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
rex, Kunio, - Oczywiscie, ze 2.5 wkladali do B7 w poczatkowej fazie produkcji. Napewno byly wkladane w 2005 i w roczniku modelowym 2006. Np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3406755 Michaś, raczej odpada Ci chipowanie tego 2.5. Maja blokady na pompie, ktorych poki co podobno nikt nie rozgryzl. Przyrost jest minimalny, ale wykres mozna zrobic ladniejszy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktory?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry.- Dobry Internet w Katowicach...?!
Nie obraz sie, ale to taki temat z d*py. Oferty TP, Netii i Chello mozesz sobie porownac nie odrywajac wzroku od monitora. Z lokalnymi dostawcami bywa roznie jesli chodzi o awaryjnosc. Osobiscie korzystalem z chello przez rok (1 awaria, 1 dzien bez sieci) oraz z TP (ponad rok, bez zadnych przygod). Korzystalem tez z astera (tez bez awarii), ale tego chyba nie ma w Kato. Netia korzysta z uslug TP i ma dobre ceny. Wybor nalezy do Ciebie.- [A4 B6 2.5 TDI AKE] Proszę o analizę logów
Tutaj nie ma chetnych, wiec zapraszam na AKP. Ciekawa dyskusja sie wywiazala http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=66130- Wrazenia na i po zlocie - hot line
No. W zakopcu chociaz porzadna skocznia jest. Ci co maja Q beda mogli sie pobawic- sportmile audi s4
Rozumiem, ze to nie chec pokazania wlasnego auta, tylko zwykla promocja firmy.- co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
No nie wiem, z tym bywa roznie. Istotna jest tez ilosc niutonow po obu stronach, a nie zakres obrotow o ile sie nie myle- co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Jak chcesz miec dzwiek, osiagi i sensowne spalanie to kup 2.5 Kopa to ja mam dobrego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te powroty ze spotow sa dobijajace, polowa ludzi jezdzi z niewyregulowanymi swiatlami albo kurvva na dlugich i halogenach. Leb mnie nap...- sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
Nawet przy pomocy tabletu trzeba miec pewien zmysl i zdolnosci.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, jakbym zrobil to bys sie 1 o nich dowiedzial- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja bynde po 2 tyg nieobecnosci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sie pracuje, kurna.- ASN vs AVF
Mozemy kiedys porobic takie porownania z krechy i np 50-150 + uwiecznic na wideło.- Doklształt
malik, jak, kurvva, masz na imię?- Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
Nie no... tyle B5 na forum, a nikt nie wie gdzie sa glosniki - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.