Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Flyer odpowiedział(a) na tutusik temat w Audi A4 B5
    To cena z robocizna, czy bez? Bo jesli z robocizna to raczej norma. Popros swojego fachowca przede wszystkim o wykaz czesci wraz z cenami oraz ile sobie zyczy za robocizne. "Kompletny rozrzad" moze byc rowniez niekompletny Nie mniej jednak takie sa koszty uzytkowania 2.5
  2. Ja moge sie pisac na spota w Kielcach w okresie swiatecznym, bo pewnie wtedy odwiedze rodzine
  3. Ja bede szukal oponek na zime 225/45/17. Na czym smigacie?
  4. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Za duzo pracujesz
  5. Mowie o wlasnie o tym. Aktualnie mozesz nieco podbic moment (o jakies 20-30 nm), dodac 15 kucykow, zlikwidowac turbo-dziure, ktora jest czasem dokuczliwa w 2.5 (np zwalniasz przed zakretem, chcesz dynemicznie z niego wyjsc... i nastepuje zdziwienie jak wciskajac pedal samochod stoi w miejscu ).
  6. rex, Kunio, - Oczywiscie, ze 2.5 wkladali do B7 w poczatkowej fazie produkcji. Napewno byly wkladane w 2005 i w roczniku modelowym 2006. Np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3406755 Michaś, raczej odpada Ci chipowanie tego 2.5. Maja blokady na pompie, ktorych poki co podobno nikt nie rozgryzl. Przyrost jest minimalny, ale wykres mozna zrobic ladniejszy...
  7. Dzień dobry.
  8. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie obraz sie, ale to taki temat z d*py. Oferty TP, Netii i Chello mozesz sobie porownac nie odrywajac wzroku od monitora. Z lokalnymi dostawcami bywa roznie jesli chodzi o awaryjnosc. Osobiscie korzystalem z chello przez rok (1 awaria, 1 dzien bez sieci) oraz z TP (ponad rok, bez zadnych przygod). Korzystalem tez z astera (tez bez awarii), ale tego chyba nie ma w Kato. Netia korzysta z uslug TP i ma dobre ceny. Wybor nalezy do Ciebie.
  9. Tutaj nie ma chetnych, wiec zapraszam na AKP. Ciekawa dyskusja sie wywiazala http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=66130
  10. No. W zakopcu chociaz porzadna skocznia jest. Ci co maja Q beda mogli sie pobawic
  11. Rozumiem, ze to nie chec pokazania wlasnego auta, tylko zwykla promocja firmy.
  12. No nie wiem, z tym bywa roznie. Istotna jest tez ilosc niutonow po obu stronach, a nie zakres obrotow o ile sie nie myle
  13. Jak chcesz miec dzwiek, osiagi i sensowne spalanie to kup 2.5 Kopa to ja mam dobrego
  14. Te powroty ze spotow sa dobijajace, polowa ludzi jezdzi z niewyregulowanymi swiatlami albo kurvva na dlugich i halogenach. Leb mnie nap...
  15. Nawet przy pomocy tabletu trzeba miec pewien zmysl i zdolnosci.
  16. malik, jakbym zrobil to bys sie 1 o nich dowiedzial
  17. A ja bynde po 2 tyg nieobecnosci
  18. Sie pracuje, kurna.
  19. Flyer odpowiedział(a) na alvaro temat w Lifestyle i Hydepark
    Mozemy kiedys porobic takie porownania z krechy i np 50-150 + uwiecznic na wideło.
  20. Flyer odpowiedział(a) na malik temat w Lifestyle i Hydepark
    malik, jak, kurvva, masz na imię?
  21. Nie no... tyle B5 na forum, a nikt nie wie gdzie sa glosniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.