Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Fuckt, nie zauwazylem tego. Przepis moze i absurdalny, ale dam sobie reke uciac, ze nie bedzie do konca egzekwowany. Co innego kupic samochod, ktory pozniej widnieje w ewidencji, a co innego kupic aparat. Wyglada na to, ze musze zaplacic podatek za kupno zderzaka
  2. Nie rozumiem Waszego obruszenia. Jezeli ludzie prowadza taka dzialalnosc, zarabiaja na tym, to powinni placic od tego podatek, to chyba normalne w cywilizowanym kraju?
  3. Byly tylko 2.7BiT, zadnych 2.7 z jednym turbulum swiat nie widzial.
  4. Za takie ceny to wiekszosc osob podziekuje.
  5. Na co? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 13:40 _________________________________________________Glowny zainteresowany ma problem z wklejeniem foty, wiec zrobie to za niego. Jak dla mnie troche za duze te koncowy
  6. Lukas, masz chociaz jakas fote bez flaszki w reku?
  7. Kosciuszki to za***ista lokalizacja, bo rzut beretem od Krupowek, wiec jestesmy w samym centrum, wszedzie jest blisko. Ja jestem za Zakopcem. Niech nikt nie mowi o tlumach turystow, bo w marcu ich tam nie bedzie. Bylem juz kilka razy we wrzesniu i bylo praktycznie pusto w stosunku do tego co jest np. w dlugie weekendy. Zaloze sie, ze w marcu bedzie ich jeszcze mniej.
  8. Nie w tym okresie, w ktorym ma byc zlot.
  9. Styczen i Luty - studenci beda protestowac Jak bylem w tym roku w maju w Zakopcu, to snieg jeszcze lezal w wyzszych partiach gor i na kasprowym smigali ludki na nartach jak sie patrzy.
  10. Po przejezdzie do Olsztyna i z powrotem podczas letniego zlotu w Kaletce okazalo sie, ze ja malik i kaj82 mielismy takie samo śr. spalanie. Oni oska, a ja Q. Z tego co zauwazylem, to w praktyce tylko przy jezdzie z mniejszymi predkosciami oska jest nieco oszczedniejsza, ale kompletnie nie wiem czemu tak jest
  11. Jestem ciekaw efektu
  12. malik, wyrezaliscie te kratki i grille?
  13. Podwojne to wioska. Zaloz 2 ladne koncowki i bedzie miod.
  14. Pewnie w podszybiu i w bagazniku sa pozostale dwa.
  15. Zakopiec rox, tylko pytanie kto zna miejsce gdzie bedziemy mogli sie wszyscy pomiescic?
  16. Drobne pijaczki
  17. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym plakal jakby mi niezbyt mocny wolnossak tyle chlał. Serio.
  18. Podlozysz oniakowi cegle przed startem i zostawisz go o pare dlugosci
  19. Pozwalamy
  20. Flyer odpowiedział(a) na alvaro temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja w sumie jestem ciekaw jakby wygladało porownanie 2.5TDI i 3.0V6 (oba w Q), Lukas?
  21. Moze to neo design?
  22. Moze bylo cos grzebane i szyba ma gdzies luz w jakims mocowaniu?
  23. Keżor: wszystkie to szczochy, od RSa fajne, ale w RSie, a nie w seryjnym B5. Poza tym pewnie nie zalozysz 19", a mniejszy rozmiar bedzie sie kiszkowato prezentowal. Ja rowniez polecam
  24. Wiem, zartowalem. Szczawnica jest nawet oko, ladna gorke ma, jak ktos lubi narty i te sprawy, to bedzie mial co robic, bo jest ladny stok. Bylem tez niedaleko Szczawnicy - w Kroscienku - to juz jest szczoch na maxa, nawet 1 porzadnego pubu i restauracji nie ma
  25. Ja proponuje Nowa Kaletke, calkiem milo tam bylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.