Treść opublikowana przez Flyer
-
Kupowanie i sprzedawanie na aukcjach internetowych - UWAGA PODATEK
Fuckt, nie zauwazylem tego. Przepis moze i absurdalny, ale dam sobie reke uciac, ze nie bedzie do konca egzekwowany. Co innego kupic samochod, ktory pozniej widnieje w ewidencji, a co innego kupic aparat. Wyglada na to, ze musze zaplacic podatek za kupno zderzaka
-
Kupowanie i sprzedawanie na aukcjach internetowych - UWAGA PODATEK
Nie rozumiem Waszego obruszenia. Jezeli ludzie prowadza taka dzialalnosc, zarabiaja na tym, to powinni placic od tego podatek, to chyba normalne w cywilizowanym kraju?
-
Czy 2.7 T w A6 to biturbo??
Byly tylko 2.7BiT, zadnych 2.7 z jednym turbulum swiat nie widzial.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Za takie ceny to wiekszosc osob podziekuje.
-
[B7] Końcówki wydechów
Na co? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 13:40 _________________________________________________Glowny zainteresowany ma problem z wklejeniem foty, wiec zrobie to za niego. Jak dla mnie troche za duze te koncowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, masz chociaz jakas fote bez flaszki w reku?
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Kosciuszki to za***ista lokalizacja, bo rzut beretem od Krupowek, wiec jestesmy w samym centrum, wszedzie jest blisko. Ja jestem za Zakopcem. Niech nikt nie mowi o tlumach turystow, bo w marcu ich tam nie bedzie. Bylem juz kilka razy we wrzesniu i bylo praktycznie pusto w stosunku do tego co jest np. w dlugie weekendy. Zaloze sie, ze w marcu bedzie ich jeszcze mniej.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Nie w tym okresie, w ktorym ma byc zlot.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Styczen i Luty - studenci beda protestowac Jak bylem w tym roku w maju w Zakopcu, to snieg jeszcze lezal w wyzszych partiach gor i na kasprowym smigali ludki na nartach jak sie patrzy.
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Po przejezdzie do Olsztyna i z powrotem podczas letniego zlotu w Kaletce okazalo sie, ze ja malik i kaj82 mielismy takie samo śr. spalanie. Oni oska, a ja Q. Z tego co zauwazylem, to w praktyce tylko przy jezdzie z mniejszymi predkosciami oska jest nieco oszczedniejsza, ale kompletnie nie wiem czemu tak jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem ciekaw efektu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, wyrezaliscie te kratki i grille?
-
[B7] Końcówki wydechów
Podwojne to wioska. Zaloz 2 ladne koncowki i bedzie miod.
-
Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
Pewnie w podszybiu i w bagazniku sa pozostale dwa.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Zakopiec rox, tylko pytanie kto zna miejsce gdzie bedziemy mogli sie wszyscy pomiescic?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Drobne pijaczki
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Ja bym plakal jakby mi niezbyt mocny wolnossak tyle chlał. Serio.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podlozysz oniakowi cegle przed startem i zostawisz go o pare dlugosci
-
Polecane opony zimowe
Pozwalamy
-
ASN vs AVF
Ja w sumie jestem ciekaw jakby wygladało porownanie 2.5TDI i 3.0V6 (oba w Q), Lukas?
-
Prawie zawału dostałem
Moze to neo design?
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Moze bylo cos grzebane i szyba ma gdzies luz w jakims mocowaniu?
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
Keżor: wszystkie to szczochy, od RSa fajne, ale w RSie, a nie w seryjnym B5. Poza tym pewnie nie zalozysz 19", a mniejszy rozmiar bedzie sie kiszkowato prezentowal. Ja rowniez polecam
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Wiem, zartowalem. Szczawnica jest nawet oko, ladna gorke ma, jak ktos lubi narty i te sprawy, to bedzie mial co robic, bo jest ladny stok. Bylem tez niedaleko Szczawnicy - w Kroscienku - to juz jest szczoch na maxa, nawet 1 porzadnego pubu i restauracji nie ma
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ja proponuje Nowa Kaletke, calkiem milo tam bylo