Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Uhmm, ale dopiero na nowych fotkach je widac (ciemniejsze), na tych pierwszych sa jeszcze jasne zwyklaki, mam racje?
  2. Zmieniles lampy na BI? Bo widze, ze jakies ciemniejsze...
  3. Flyer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie widzialem Hugo na skypie, wiec mozliwe, ze nie bylo go jeszcze na forum w ten weekend...
  4. Ma 18", ale od S4. Pokazalem jak wyglada 18 cali od sline'a, ktore w/g mnie jest wystarczajace.
  5. Moim zdaniem przegiecie i bedzie zle wygladac. Tutaj masz 18stki: http://moto.allegro.pl/item210197038_audi_a4_avant_3_0_v6_s_line_quattro_szwajcaria_.html ..a co dopiero mowic jak beda wygladaly 20 :gwizdanie:
  6. A gdzie Ci sie podziala wycieraczka na tylniej klapie?
  7. alvaro: ano jeszcze nie kupilem, lece w niedziele do niemiec.
  8. Moim zdaniem sniadanie + grill jako obiado-kolacja. Wiadomo co sie robi przy grillu
  9. alvaro: Miłość jest ślepa Tez przez ostatni rok chorowalem na A3 (2.0TQ), pozniej przestawilem sie na B7 by zakonczyc na B6 z uwagi na okrojony budzet. Jestem ciekaw kiedy mi najdzie ochota na kolejna zmiane...
  10. Rzadko sie wypuszczam w tamte rejony dlatego pytalem. Mam nadzieje, ze jak bede wracal kolo 11 to bedzie luzno. Dzieki.
  11. Panowie, krotkie pytanie: czy wylot w strone Katowic jest rano zapchany? Jade w poniedzialek z rana (gdzies o 8 do skierniewic i zastanawiam sie, czy w jakiejs korki nie wpadne).
  12. Mi sie raz trafila podwojna ciagla na zakrecie (nie chcialo mi sie jechac 25km/h) w Wawie, samochod zarejestrowany poza stolica, 22 lata na karku i jak tu rozmawiac... 6pkt i 500. Na wiosne wracajac z dzialki na mazurach niestety bordowe mondeo mnie nagralo (zagadalem sie), 4 pkt i 200zl. I tym sposobem na razie mam 10 pkt. Wiecej szczescia mialem wracajac z zakopca po majowym weekendzie, zakret gorka, wyhamowalem do 90, ale i tak bylo w tym miejscu 50 (katowicka, przejscia dla pieszych, love this...). Panowie byli mili i kulturalni, wiec... - Na ile piszemy p. Michale? Rozmowa skonczyla sie na litrze Ballentines'a ze slowacji. 40zl zamiast 400 i 8 pkt
  13. O ile sie nie myle to niedawno widzialem je na allegro, 1.8T - right?
  14. Flyer odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6/B7
    Ze im nowsze tym lepiej to wiem, bo bylo o tym na forum. Pytalem raczej o praktyczne roznice pomiedzy tymi silnikami, ale juz wiem skad masz 1500 postow
  15. ono: Naklejka "pajonier" z tyłu... Pasi? ;>
  16. Flyer odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6/B7
    No tak, ale to sa zawsze koszty, a wybieram sposrod samochodow w tej samej cenie
  17. Flyer odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6/B7
    Tez szukalem auta wylacznie w manualu, ale byc moze skusi mnie wyposazenie + sline w tym multitronicu, zobaczymy na miejscu...
  18. Hugo: a kto ze mna przeglada forum o 6 rano?
  19. Flyer odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6/B7
    pre_pl: Piękne dzieki za info. O zrodle samochodow pochwale sie jak juz kupie autko jesli pozwolisz.. a noz mi ktos sprzatnie sprzed nosa . Dodam, ze samochody pewne, z sieci dealerskich. Czy poza tymi aspektami czysto technicznymi (inna głowica, bloki, etc) w praktyce roznia sie w jakis sposob? awaryjnosc, trwalosc.. ? Zapomnialem dodac, ze kupuje wylacznie 2.5 w Q, wiec w gre wchodza silniki 179/180 PS, czyli te, ktore wymienilem w 1 poscie (mam racje?)
  20. Flyer opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Lada chwila przesiadam sie do avanta 2.5 TDI z 2003/4 (najprawdopodobniej przyszly tydzien). Mam do wyboru maj 03 w manualu i multitronic z 2004. Niestety nie znam poki co oznaczen tych silnikow. Z tego co wyczytalem na forum od 06-2003 wychodzily silniki o oznaczeniach BAU i BDH. Czym roznia sie miedzy soba i czym w stosunku do starszego AKE? Ktos ma rozeznanie? Pytam, bo byc moze bede musial wybierac pomiedzy AKE z 2003, a np BAU/BDH w tej samej cenie, podobnym roczniku. Z gory dziekuje za cenne informacje.
  21. Bardzo podobny jest też Zurich, ale to nie są darmowe fonty, ktore mozna sobie ot tak przesyłać.
  22. Niestety, PZU nie nalezy do najtanszych ubezpieczycieli, ale jesli upierasz sie przy AC, to chyba nie ma wyjscia?
  23. A masz jakies znizki? Jesli masz kogos w rodzinie ze znizkami, to spisz umowe darowizny, rejestracja na 2 i tansze ubezpieczenie. Mi rok temu bez znizek PZU krzyknelo 4 kafle za pelen pakiet (Golf IV 1.9 TDI)
  24. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna ładna.. jedna z nielicznych B5, ktore mi sie podobaja.
  25. Jasne, ze jest. Tutaj ladny przyklad: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2593082

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.