Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Wkoncu ma najmocniejsze AVF po sofcie:decayed:
  2. tu wszyscy maja radia 1 DIN, chyba Tymek sie na tym dobrze zna:decayed:
  3. Widzę, że kolega z podobnej branży POzdrawiam cos trzeba w zyciu robic:wink:
  4. podejda
  5. do kolizji nie doszło:wink: jakbym jechał szybciej albo przygapił to byłby problem. dlatego tez załozyłem temat zeby dowiedziec.
  6. Sysiek ( po solarium)--------- Snejk------------------- Piotrek98Igo
  7. nic
  8. 415 Nm na seryjnej turbawce ? NO WAY:decayed: ci[nienie atmosferyczne, mapa: Polska (23.1.2014) bie|ce obserwacje tak samo z cisnieniem, na dolączonym obrazku wiadac ze było koło 1015 a nie jak na wykresie 985, co przeklada sie na zawyzenie wykresu:wink:
  9. miałem dzisiaj akcje typu ze gosc wymusił na skrzyzowaniu, a wiozłem fronty lakierowane do mebli za około 3000 zł... a mysle ze przy jakimśkolwiek zdarzeniu drogowym całosc nadawała by sie na opał
  10. u siebie mam 5m zasilajacego i jest na styk wiec kup sobie 6 do drzwi tez około 5 m pojdzie
  11. Mam mam pytanie do osób zajmujacych sie odszkodowaniami. załozmy ze miałem kolizje busem nie z mojej winy. Na pace mam towar( pociete płyty meblowe). jak wyglada sprawa z odszkodowaniem za materiał? Idzie to tez z polisy OC sprawcy, czy musze miec dodatkowe ubezpiecznie?
  12. lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji Magic tyle szczęścia nie miał miałem misje jak z TOP GEAR, i wiem ze sedan B6 nie nadaje sie na nocleg
  13. 433:naughty: grubo, troche lepsze niz mondeło 2.0 TDCI zrobione na 400:decayed: kto pamieta ta baśń?
  14. kreski sa tylko z wyznaczonym, zamknietym dla innych użytkowników kawałku niemieckiej autostrady
  15. Moje 3.0 V6 tam robiłem i "nie jestem zawiedziony" są tacy co robią u ,, cichego leszka'' i tez sa zadowoleni.... Nie wiem jakie maja teraz ceny ale 2400 to przesada
  16. Jedź do BEST-Performance... Masz w B7 ? cena tez godna polecenia:banan:
  17. sam ;;łeb'' sie nie liczy.... zreszta to tylko lodzik, w sumie nawet nie zdrada
  18. dobrze rozumiem dieslem z 4 biegu od 40 km/h?
  19. nie mozecie we wtorek robic? wiesz ze w PN zawsze mam treningi:naughty:
  20. Przystopowało torche, byle do wiosny
  21. wiedziałem ze kazdy pierwsze co to doczepi sie o znaczek, lepiej jakby na klapie widniało 1.6:wink: ( sam tak miałem )
  22. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:
  23. doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb.... Softa zrobił i cwaniak teraz to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu
  24. Uzytkownik Sysiek ma 18 8J 225/40 i ET 35, siedzi tam gwint i jest dosc mocna gleba i niestety potrafi obcierac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.