Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. cos słabo te 235 km/h AWX po sofcie miałem 235 na blacie:wink:
  2. pewnie dogadali sie miedzy soba, w jednym łozku bedzie raźniej
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a u mnie jeszcze deszcz, chyba czas najwyzszy załozyc zimówki:decayed:
  4. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to bede bez schowka:decayed:
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany , schowek do B6 wystepuje tylko w całosci czy da sie kupic sam zawias? niestety i mnie to spotkało, dobrze ze mam zamykany na klucz i jakos sie jeszcze trzyma
  6. 100 wygladaja męsko ja u siebie pod zwykły zderzak mam 76 mm i jest kupa straszna
  7. u Ciebie często tak wyglada:decayed:
  8. współczuję Ci. Jakby okradli i pobili to jeszcze do przeżycia, ale ze dałeś sie zgwałcić
  9. sztuczne ognie to sie w sylwestra oglada:decayed:
  10. Bede wypatrywał białasa na miescie:wink: wpadnij kiedys na spota
  11. juz pisałem w jakims temacie ale na 16 ma Et 45 i tez pasuje po 320 mm:wink: wiem ze szału nie robi ale na zime od biedy moze byc [h=1]5x112 ET45 AUDI 4A0601025P[/h]
  12. niby kilka KM i Nm ale sam na swoim parchu odczuwałem równice 8 KM i 15 Nm:wink: Bedzie jeszcze finał z GTB22?
  13. jak chcesz nie ORI 2 Din to szukaj czegos powyzej 1500 zł ( mowa o nowym radiu) od 2008 mam JVC AVX 810 i jeszcze gra, kumpel kupił cos za 600 zł i padło po roku
  14. 19 z takim zawiasem za ladnie nie wygladaja:wink:
  15. moge przygarnac... na kurnik idealne, Bede hodował Nioski dla Piotrka:decayed:
  16. zawsze mozna zamówic pizze z dowozem:decayed: ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- Osama Ci przebaczył
  17. herbata ( gumowy fincz, al Bundy) czy jak Cie tam jeszcze nazywaja, Gratuluje sofcika:wink: 200 Ps musi zapierd...ć
  18. mozliwe ze bede:decayed: tylko ze odliczyc prosze mi nocleg bo bede znowu spał w aucie:decayed:
  19. To słabo jak juz starasz się wpaść.. współczuje pojechałeś mi jak ten z 2:45 - 2:49
  20. Dlaczego Rosjanie nie grają w Simsy? Bo nie można powiesić dywanu na ścianie z jednej strony z drugiej
  21. postaram sie wpasc w niedziele:wink:
  22. noo wladi a twój to był nic lepszy http://s29.postimg.org/xtnw71fj7/DSCF2424.jpg w tym roku też jedziesz tydzień przed i tydzień po będziesz wracał nie zapomnij wziąć zapasowej wątroby ze sobą Ryba ty nie zaczynaj z fotami hahaha, wyszło jakbym sie dobierał do Wladiego:facepalm: :grin:
  23. Chłopina przecie na stałe gdzie indziej pracuje:wink: Tu dorabia po godzinach:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.