Treść opublikowana przez MAGIC87
-
jakie przyspieszenie po chipie 2.0tdi
cos słabo te 235 km/h AWX po sofcie miałem 235 na blacie:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
pewnie dogadali sie miedzy soba, w jednym łozku bedzie raźniej
-
B6 DIVISION
a u mnie jeszcze deszcz, chyba czas najwyzszy załozyc zimówki:decayed:
-
B6 DIVISION
no to bede bez schowka:decayed:
-
B6 DIVISION
Pany , schowek do B6 wystepuje tylko w całosci czy da sie kupic sam zawias? niestety i mnie to spotkało, dobrze ze mam zamykany na klucz i jakos sie jeszcze trzyma
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
100 wygladaja męsko ja u siebie pod zwykły zderzak mam 76 mm i jest kupa straszna
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
u Ciebie często tak wyglada:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
współczuję Ci. Jakby okradli i pobili to jeszcze do przeżycia, ale ze dałeś sie zgwałcić
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
sztuczne ognie to sie w sylwestra oglada:decayed:
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Bede wypatrywał białasa na miescie:wink: wpadnij kiedys na spota
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
juz pisałem w jakims temacie ale na 16 ma Et 45 i tez pasuje po 320 mm:wink: wiem ze szału nie robi ale na zime od biedy moze byc [h=1]5x112 ET45 AUDI 4A0601025P[/h]
-
Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.
niby kilka KM i Nm ale sam na swoim parchu odczuwałem równice 8 KM i 15 Nm:wink: Bedzie jeszcze finał z GTB22?
-
radio 2 din HT869
jak chcesz nie ORI 2 Din to szukaj czegos powyzej 1500 zł ( mowa o nowym radiu) od 2008 mam JVC AVX 810 i jeszcze gra, kumpel kupił cos za 600 zł i padło po roku
-
Felgi do B7, zawieszenie S-Line - czy te felgi podejdą?
19 z takim zawiasem za ladnie nie wygladaja:wink:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
2 dni to i bez zarcia mozna wytrzymac:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moge przygarnac... na kurnik idealne, Bede hodował Nioski dla Piotrka:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
audi pugiem
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
zawsze mozna zamówic pizze z dowozem:decayed: ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- Osama Ci przebaczył
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata ( gumowy fincz, al Bundy) czy jak Cie tam jeszcze nazywaja, Gratuluje sofcika:wink: 200 Ps musi zapierd...ć
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mozliwe ze bede:decayed: tylko ze odliczyc prosze mi nocleg bo bede znowu spał w aucie:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To słabo jak juz starasz się wpaść.. współczuje pojechałeś mi jak ten z 2:45 - 2:49
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego Rosjanie nie grają w Simsy? Bo nie można powiesić dywanu na ścianie z jednej strony z drugiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
postaram sie wpasc w niedziele:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
noo wladi a twój to był nic lepszy http://s29.postimg.org/xtnw71fj7/DSCF2424.jpg w tym roku też jedziesz tydzień przed i tydzień po będziesz wracał nie zapomnij wziąć zapasowej wątroby ze sobą Ryba ty nie zaczynaj z fotami hahaha, wyszło jakbym sie dobierał do Wladiego:facepalm: :grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chłopina przecie na stałe gdzie indziej pracuje:wink: Tu dorabia po godzinach:jerk: