Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy jaki zestaw polecasz do mojego lakieru dodam że kupuje tez jakąś polerkę mechaniczną?
  2. No właśnie jest bardzo prosta prubowałem lekko przeczyścić styki papierem ściernym i potem takim środkiem na styki. [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 10:06_________________________________________________Panowie po wymiane manetki wszystkie światła działają oprócz kierunkowskazów dodam że przerywacz jest na 100% sprawny bezpieczniki wszystkie co tam sie mogło jeszcze zepsuć?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:46_________________________________________________Nie mam takich przewodów przy kostce mam całkiem inne kolory przewodów masz może jakiś schemat tej kostki albo coś co pomorze mi naprawić samochód.
  3. Panowie mam taki problem przestały mi działać kierunki wymieniłem przerywacz. Działało jakiś czas i znów nie działa. Przerywacz znowu wymieniłem nie działa dalej dlatego rozebrałem manetkę wyczyściłem styki i złożyłem spowrotem na 100% dobrze. A teraz zamiast kierunkowskaza w prawo mam światła długie.Zamówiłem nową manetkę jak myślicie czy to rozwiąże problem czy może jeszcze jakieś dodatkowe przekaźniki kierunkowskazów padły. Pomocy!
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. A z a6 c5 Pasuje?
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki wydech na dwie strony pasuje do b6 1.9 tdi oprócz 2.5 z b6 oraz cabrio b6.
  6. Spoko. Może wpadnę
  7. O 16 na zajeździe panowie?
  8. http://cafe-milano.nazwa.pl/group/wordpress/ Jedzie ktoś panowie?
  9. Kurde ale szkoda. Magic trzymaj się
  10. Wątpie że na jakimś innym forum jest tyle osób z tak fachową wiedzą co u nas
  11. Nie ta wersja nie ma DPF-a
  12. Siemka Jaki polecacie olej do toyoty d4-d 2008r. 150 tys przejechane? 2.0 TDI
  13. Tak szczerze to ten tunel środkowy nie wyszedł za dobrze albo to wina zdjęć.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszyscy piszę s-line a tam tylko znaczki są ja bede w przyszłym roku dokladnie szukał samochodu tak sie teraz oglądam ile trzeba wyłożyć i chyba sensowniej było by coś sprowadzić z zagranicy. Chodz ten srebrny s-line bardzo kuszący trzeba by po vinie sprawdzić czy przebieg się zgadza przy 160 jest w 2008 w DE.
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem na etapie zbierania na b6 i wolał bym kupić już taki dość konkret s-line żeby nie było tyle do rezania a co ori to ori moim zdaniem.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile tak trzeba liczyć a4 b6 1.9tdi już dość takim pakietem s-line oczywiście z niemiec sprowadzona. 40 tysi starczy?
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam 19" ale nie widzę narazie bo chyba tylko ten rozmiar jest słuszny.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już widzę ciekawe ile te repliki z allegro wytrzymują
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    EEE to nie widziałem ale ja do tyłu jestem ostatnio
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet replik na alledrogo nie widać
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?
  22. Możliwe niech sie ktoś wypowie kto ma bo zakładałem z kolegą do b5 to był hid pod h7 + przejściówka pod d2s
  23. Czyli teraz masz amortyzatory z Lemfordera a odbojniki z monroe?
  24. Napisz do tego gościa to sie dowiesz czy to BIX. Tak Hid będzie świecił ale musisz mieć przejściówki z D2S na h7 albo hidy zaraz pod D2S

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.