Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
O super to już jest nas 3 koledzy z b7 niech wpadną musze do nich napisać. To o której godzinie i gdzie ?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Oświetlenia wnętrza prawie gotowe O to zdjęcia:
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Dobra to może jeszcze dzisiaj sie wyrobie to wrzucę dokładny opis.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Szybe też miałem ale pobawiłem w kostkach i działa jak by sie udało zrobić tego spota w niedziele to mógł bym ci pokazać jak u mnie ta lampka wygląda.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________A więc mnie się wreszcie także udało podłączyć wszystko jak ktoś będzie chciał mam opis w garażu. Podświetlenie i wszystko działa jak należy Dzięki za pomoc Ardian
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To co tylko nas 2 jest piszczcie kto jeszcze by przyjechał przeciez jest tu pare fajnych bryk z forum w Lublincu.
-
[B5 AFN] NIEBIESKI AVANT mod str2
Super kolor no i ta felga. Też będe miał takie;)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Komu odpowiada niedziela popołudniu w LUBLINCU?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To co nie dasz rady na pare godzin w niedziele wpaść.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No wlasnie ja bym niedziele proponował nie wiem czy wam pasuje
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Mnie też już dawno nie działa ale jakoś mi się nie pali żeby to zrobić pewnie silniczek sie zepsuł. Pewnie da się sterować tylko trzeba odpowiednio. Kolego zajrzyj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183210.0
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Do Lublinca moge wpaść codziennie w sumie jestem codziennie w szkole ale w niedziele można by coś zorganizować jak ktoś chce?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No można by zrobić ale w ten wekend mi nie pasuje za bardzo.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja mojego mam bardzo wyciszonego bo to nie ma sensu sam Bass
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Fajny basik. Ciekawy czy twoi sąsiedzi go też polubią jak mojego lubią xD
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Nie no naprawde super świecą dużo lepiej niż zwykłe. Ale teraz jest ta wersja "plus" podobno świecą dłużej. Ja narazie nie ma poliftów to jestem zadowolony. A u kumpla M.AUDI trzymią już ponad rok.[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:54_________________________________________________Wrzucam zdjęcie jak świecą Osram Night Breaker h4 U mnie Żarówki Osram Night Breaker
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dziękuje za opinie Michał. Żarówki świecą kapitalnie ciekawe jak będzie z białymi postojami.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Nie zwykłe mam przed liftem narazie na h4[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:55_________________________________________________Mam już kase teraz zabieram się za szukanie felg. Powiedzcie na co zwracać uwage dodam że kupie je raczej na allegro.Chodzi mi o ten wzór Czy warto kupować repliki słyszałem że są lepsze i gorsze.
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
Nie masz za szerokie opony jak na 1.6 Czuć jakoś że jest mniej mocy.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
No na 100% ma 130tys. Moj ojciec go kupil jak mial 70tys w roku bodajze 2001 od takiego dziadka w niemczech i jezdzil potem tylko troche autem. Ale troche nie mila sytuacja nie pozwolila mu juz jezdzic samochodem po 2005 roku.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pytalem mechanika ostatnio, mam przejechane 130 tys w moim ADP tutaj pisal mi ktos ze fullsyntetyk lac a teraz mam polsyntetyk. Powiedzial mi mechanik ze teraz caly czas mam lac ten pol syntetyk a nie zmieniac na full.
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
No wlasnie te sruby to moze dzisiaj sobie pojade do znajomego mechanika i pujdzie to odkrecic.
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Ja nadal nie umiem odkrecic srub z licznika poprostu trzymia tak mocno. WD 40 nic nie pomoglo. Co mam z tym zrobic?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
To co sprawa z gwintem już na Policji bo widze że nie ciekawo sie porobiło. Kupuj szybko nowe bo mi sie kasa kurczy heh
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Zamówiłem dopiero zobacze jak bedzie myśle że w środe bedą. Moj znajomy ma i super świecą. Tylko szkoda że nie mam lamp jeszcze poliftowych ale nie moge Felga ważniejsza
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale hydrografika?