Treść opublikowana przez lexpar
-
b5 AFB dziwnie odpala z rana
Mam podobne problemy, ale z tego co wiem to trzeba zwrócić uwagę na temperaturę zewnętrzną. Jak jest zimno ta tak może być. A najlepiej to trzeba podłączyć sie pod VAG-a i sprawdzić co sie dzieje.
-
[B5 AKN] wymiana rozrządu - niejasności
Wymieniaj rozrząd i nie sugeruj sie opiniami mechaników - są różni. Założysz dobry rozrząd i masz spokój na długi okres czasu. Dlatego w tym przypadku nie warto oszczędzać.
-
[B5 AFN] Nagly spadek temperatury silnika
Na bank termostat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer!!! Wiedziałem, że nie dasz plamy i godnie będziesz reprezentował nasz Klub. Pewnie kierownik mocno był zdziwiony :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w gronie szczęśliwców :>
-
[B6 AVF] Zwykłe lampy-->xenon-pytanie
Oj chyba nasz Lukaszr sie mocno zirytował. O to tak niespotykanie spokojny człowiek
-
A4 Assistance
Hugo!!! Myślę, że szkoda Twojego czasu. Każdy kto chce przynależeć do Klubu powinien z urzędu być wpisany na listę Assistance.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Agela, Albo masz lekki bucik, albo coś Ci szwankuje. Do Kielc 3 godziny, chyba, że ze Szczecina :polew: to zrozumiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Należąc do klubu możesz wielu dobrych rzeczy się nauczyć.
-
Wrażenia z jazdy nowym Renault Laguna III 2.0dCi 150KM
Panowie francuz zawsze będzie francuzem i nigdy nie dorówna niemcowi. Miałem kiedyś okazję jeździć francuzami po "pięknych i równych " warszawskich ulicach. Niestety zawieszenia siadało w błyskawicznym tempie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Jak na 12-to letnie to przebieg 158 tkm jest chyba wzięty z sufitu. Ha, ha wszyscy handlarze piszą, że samochód jest bezwypadkowy, ale ja bym im nie wierzył. Najlepiej sprawdzić osobiście w towarzystwie fachowca.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Dzisiaj zatankowałem i zalałem tego STP-a. Miałem głęboką rezerwę i zauważyłem, że silnik zaczął inaczej pracować. Nie wiem może to tylko jakaś sugestia. Ale jadę w trasę (400 km) to akurat na wtorkowym spociku sprawdzę jaki wlanie tego towaru przyniosło skutek.
-
[B5 AKN] Biały dym, zwiększone spalanie i głośniejsza praca
Posłuchaj pre_pl. On wie co mówi. A tak na marginesie to podłącz się do VGA, sprawdź i wtedy ewentualnie można dyskutować.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Dlatego to mnie cieszy. Ale na wszelki wypadek za radą Łukaszr kupiłem preparat do czyszczenia wtrysków. Powiedział, że nie zaszkodzi go użyć.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
No Murzyn miał podobne objawy i sprawa mu się rypła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj Angela, tylko w tej czerwonej walizeczce nie będzia miał miejsca na żaróweczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej faktycznie dajmy mu spokój, bo nastepnym razem nie będzie miał swojej cudownej walizeczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W takich cudeńkach to do restauracji się chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapytajmy Motora toć to on sie męczy na każdym spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie w Promce będą potrzebne ciepłe kapoty i Motorkowi będą ręce grabiały przy robocie
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Tak będzie chyba najlepiej.[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 08:22 _________________________________________________Teraz to już sam nic nie wiem . Po diagnostyce na spocie niuni autko chyba się mocno wystraszyło i przestało kopcić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale był tydzień temu [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 23:17 _________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne, bo jak wpadnie i alimenty będzie musiał płacić, to całą winę zwali na nas :polew: