Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jasam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jasam

  1. aleś błysnął co autor chciał powiedzieć? ON to nie paliwo? Rozjebałeś mnie koleś tekstem "wszystko zniknelo" :oklaski: Pewien sławny Kononowicz obiecywał swoim wyborcom że jak będzie prezydentem to "niczego nie będzie" :oklaski: Tak jakoś mi się skojarzyło
  2. trzeba się z tym zgodzić Nie wprowadzj ludzi w błąd Przy lużnym bagnecie olej jest wyrzucany przez przeciwwagi korbowe W moim przpadku wyleciało 0,5 litra,po założeniu gumowych oringów bagnet ciasno wchodził w rurkę i po problemie. Niech kolega jeszcze kleju użyje, albo założy trzy oringi żeby nie "wylatywało". U mnie bagnet wchodzi luźno i nic nie wydmuc**je. A może ja nie mam przeciwwag??
  3. Fajny Avancik, kolorek i fele śliczne
  4. trzeba się z tym zgodzić
  5. Zgadzam się, kiedyś w Warcie wytargowałem 25% większe odszkodowanie. Cena-przejście się na rozmowę z dyrektorem oddziału piętro wyżej :> Nawet nie trzeba było iść do adwokata
  6. słyszałem kupiłem u nich OC przez mbank, wyszło 290 zł. W CU Direct, AXA i Link4 około 100-150 zł drożej Warta ok 500
  7. kolego gadam13 źle mnie zrozumiałeś. Choć mówiłem teoretycznie to wymiana zdań pomogła zrozumieć, że immo jest the best bo jak powiedziałem "mądrego dobrze posłuchać"
  8. po zastanowieniu obok wielkich - tego rozwiązania, znajduje dwa malutkie + jak nie masz kompletu kluczyków to dorobienie jest tańsze i nie martwisz się problemami z immo mądrego dobrze posłuchać
  9. wydaje się, że usunięcie immo to czasem dobre rozwiązanie. Np gdy szwankuje, a na dodatek nie masz zapasowego kluczyka. Dorobienie dodatkowego bez immo jest mniej kosztowne... A przy zakupie np http://allegro.pl/item798669755_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html jest wręcz uzasadnione coś za coś
  10. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a jest taka piosenka? myślę że nie, bo znałbym ten przebój
  11. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nigdy nie kwestionuj odwagi amerykańskiego żołnierza! http://nadjakseruje.blox.pl/resource/zolnierz3.jpg
  12. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    było naście razy No to trudno,raz wstawiłem zdjęcie prywatne i tez ktoś mi napisał Było !!! bo to takie deżawu jest
  13. niezłe spostrzeżenie, nawet się nad tym nie zastanawiałem wcześniej. Gnoje sie organizują... dni człowieka na ziemi policzone...
  14. wczoraj zmieniłem tarcze w swoim sprzęcie. Tarcza prawa miała 15mm a lewej nawet nie chciałem mierzyć. Oczywiście jak byk wytłoczone jest na niej że minimum to 23 mm. Włoch od którego kupiłem autko nie miał litości
  15. siemka wszystkim szczęśliwym posiadaczom A4!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.