Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Było wielokrotnie omawiane.Wymiana blaszki w silniczku zamka i problem z głowy
  2. To tanio znalazłeś, większość po około 200zł AUQ to są identyczne wtryski jak w bex, mam takie w A3 (te same numery) 06a906031ba Są one w silnikach AUQ,AUM,ARX,ARY
  3. Wtryski zamontować bardziej pionowo i skrócić węże (wtysk-kolektor) Co do logów to mieszanka uboga trzeba poprawić strojenie U siebie mam tak:
  4. edekxp odpowiedział(a) na ultraeurope temat w 1.8T
    Turbina lepiej pracuje, swobodny przepływ spalin to samo co wstawienie DP
  5. Z bexa nie są takie tanie. Można z A3 lub skody RS silnik AUQ to są te same wtryski tylko tańsze Kupiłem za 100 z listwą.Listea wiadomo niepotrzebna bo inna.
  6. Nie koniecznie luźny bo jest napinacz ale może pasek jest stary.Miałem podobnie bez klimy jak zimny silnik to piszczał pasek. Po wymianie na nowy cisza
  7. edekxp odpowiedział(a) na ultraeurope temat w 1.8T
    U mnie emulator działał ponad 1.5 roku. Kątowy z otworem około 4mm.Koszt około 30 zł nie majątek można spróbować
  8. edekxp odpowiedział(a) na ultraeurope temat w 1.8T
    Albo wstawiasz DP albo usuwasz środek kata. Można zastosować emulator na drugą sondę.U mnie działał. Później można podnieść moc i przy okazji wyłączyć sondę
  9. Nic inaczej odme masz za wryskami lpg, dlatego nie widać Poszukaj metalowej rurki odmy przy grodzi i namacaj dalej w kierunku bloku kolanko odmy. Zobacz tu http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement zdjęcie 10, obok termostatu widać trochę kolanko odmy Swoją drogą zmień te wtryski (elektrozawory) lpg i zamontuj np hany lub baracudy Zamontować np tak:
  10. edekxp odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Pewnie masz jakąś nieszczelność i ciągnie lewe powietrze.Sprawdź najlepiej kompresorem.Czasem może być dziurawa membrana w serwie
  11. Jedź do nabicia klimy. Przed nabiciem odciągają czynnik i wtedy wiadomo ile go było. U mnie było coś około 200 a powinno być ponad 500
  12. Trzeba opaski rozgiąć i rozpiąć, one są jednarozowe. Kupić zwykłe zakręcane śrubokrętem i założyć
  13. Jak zmieniłem u siebie same sprężyny przód, a amory stare to nawet 1mm nie siadło Sprężyny były 1BA a zmieniłem na 1BE tej samej klasy wagowej
  14. Właśnie wystaczy spiłować płaszczyznę zawiasu co się przykręca do drzwi. Kolor czerwony w zawiasie Ja spiłowałem chyba 0,5mm a dużo dało
  15. Raczej podniesienie drzwi na dolnym zawiasie
  16. Czekamy na foto, aut było sporo
  17. Trzeba by zmienić sprężyny na inną klasę wagową, to się bardziej ugną, tylko na jaką
  18. edekxp odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Dlaczego robiłeś remont?
  19. Może trzeba tył podnieść. Masz lpg więc pewnie butla obciążyła auto i tak teraz jest. Miałem podobnie tylko zawieszenie 1BA. Przód zmieniłem na 1BE i jest równo po 65cm przód i tył Myślę,że u ciebie tył jest niżej niż 65cm Było tak: Jest tak:
  20. Jeżeli pytasz o górny to wiadomo drzwi trzeba podeprzeć. Zawias odkręca się od drzwi i rozkłada na dwie części - ta druga zostaje przy słupku Można i tak ale moim zdaniem szczelina pomiędzy drzwiami się pomniejszy, a powiększy się pomiędzy błotnikiem Drzwi z czasem opadają (zużywają się zawiasy) więc trzeba je podnieść zbliżając górną częśc drzwi do błotnika, ale wiadomo każdy robi jak chce
  21. Może i swożnie się różnią, ale chyba kiedyś zakładałem wahacz z b5 tylko tulejkę skróciłem. Dawno było
  22. Miałem podobnie. Regulowałem ramkę oraz zamek - nic nie dało Drzwi trochę były opadniete i szumiało jakby góra drzwi przednich lub tylnych. Dopiero podpiłowałem cześc zawiasu górnego w drzwiach kierowcy i pomogło Drzwi poszły do góry potem regulacja zamka i jest ok. Dodam że wcześniej trzeba było mocniej trzaskać aby się zamknęły dobrze. Teraz jest o wiele lepiej i lżej się zamykają
  23. Swożeń jest taki sam B5,B6, różnica tylko na długości tulejki - tu gdzie przykręca się widełki amora Reszta zawieszenia bez zmian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.