Treść opublikowana przez edekxp
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Nie da się Czujniki połączone szeregowo, ale przecież to nie problem znaleźć, kół nie ma 16szt
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zaraz bedą
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja już centry nigdy nie kupię.Zawiodłem się.Po wyrwaniu klapki brakowało ponad litr elektrolitu.Oczywiście alternator ok.Gwarancja 3 lata, po niej padł na amen
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
1BA trochę koza, 1BE fajnie wygląda i dobrze się jeździ. U mnie nawet spalanie spadło jak zmieniłem z 1BA na 1BE Sprężynami nie podniesiesz auta. Ja natomiast chciałem obniżyć i zmieniłem sprężyny i auto nawet 1 mm nie siadło. Po zmianie amorów dopiero pomogło. Bez kosztów pewnie by się udało jakbyś jakoś podniósł talerz w amorze o jakieś np 2 cm. Może taką tuleję wytoczyć
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja bym proponował kupić tak jak powinno być w oryginale czyli 1BV lub 1BE - ta sama wysokość tylko bardziej miękko Kupujesz np sprężyny używane + amory nowe zakładasz i ma być
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
czerwony 1BE, zależy jakie masz zawieszenie
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No jasne, chociaż myślałem kiedyś inaczej. Po zmianie sprężyn z 1BA na 1BV auto stało tak samo wysoko co do mm. Zmieniłem amory i teraz siadło. Amory jako takie mają taką samą długość, różnica polega na różnej odległości tego talerzyka co opiera się sprężyna
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No to pozostaje sprawdzić numery amorów. Pytałem z lpg, bo u siebie tył wygląda jak 1BV mimo że jest 1BA, siadło przez ciężar butli + lpg Z przodu obniżyłem na 1BV i jest równo
-
przyśpieszenie
Dlatego trzeba było zrobić logi i tu wrzucić
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jaki motor? Nie masz przypadkiem lpg? Uzupełnij profil
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
różnica jest przód tył? amory masz oryginalne? Dużo zależy od amorów bynajmniej z przodu - przerabiałem to u siebie
-
Falowanie obrotów
Trzeba zrobić logi
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
No właśnie, według kodowania nie powinno informować o klockach. Zrób zworkę i po problemie Moim zdaniem lepiej przy liczniku, nie pobrudzisz się i będzie pewne. Licznik trzeba wyciągnąć Jak już przy kole to trzeba zrobić w obu
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Witam, mam VCDS-Lite i chciałbym wyłączyć komunikat o klockach. Wchodzę w 17 Instruments, następnie Adaptacja 07. I dalej nie wiem co mam wpisać, w które pole, na której pozycji i jaką wartość :/ Pomoże ktoś gdzie i jak to zrobić ? Daj sobie spokój to nie działa w B6, próbowałem Zworka w kostce licznika załatwiła sprawę Odejmujesz 1 w drugiej cyfrze kodowania
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
I co pomogło odkamieniacz?
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Był chyba podobny temat i odpowietrzanie nagrzewnicy nic nie dawało.Wypłukał nagrzewnicę podłączając wąż ogrodowy z wodą do jednego węża nagrzewnicy. Zobacz to: http://przemekr.blogspot.com/2011/07/naprawa-nagrzewnicy-audi-a4-climatronic.html
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Same ranty to chyba długo nie wytrzymają.Lakiernik mówił że szkoda roboty i kasy bo po zimie będzie podobnie.Malował mi całe błotniki a wcześniej wypiaskował.Błotniki sam zdemontowałem z auta i jakby to malował na aucie to była by lipa.W miejcach przykręcenia błotnika też było widać rudą od środka.Lakiernik dał mi jakiś środek w bańce do zapsykania błotników jak je poskładam. Taka bezbarwna maź ale ładnie się przyczepiła a po wyschnięciu jest taka lepiąca.Przy okazji zdjąłem tylne nadkola i też tym zapsykałem
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Pewnie że wywalać.Może to takie usztywnienie ale dużo szkodzi
-
wentylator klimatyzacji
Nawet nowe czujniki z ASO czasem szybko padają. Za włączenie wentylatora odpowiada czujnik temp płynu ten przy grodzi, następny to w dolnym wężu przy chłodnicy oraz klimatonik
- przyśpieszenie
-
[1.8 '98] Szarpie na pełnym gazie
ECU benzyny czyta przepływkę czy to na benzynie czy na gazie, przecież musi wiedzieć ile dać paliwa. Trzeba zrobić logi aby sprawdzić czy przepływka dobra
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
Pisałem że odkręcasz kata, dużo łatwiej niż turbinę.Można trochę też zobaczyć odkręcając sondę lambda ale raczej potrzebna kamera np ta: http://allegro.pl/endoskop-warsztatowy-usb-dti-ve003s-fi-7mm-i4590325307.html
-
Ściąga Lekko W Lewo
No jeżeli jest różnica w rozstawie osi to owszem może sciągać.Wymieniałem różne wahacze i nigdy nie było problemu.Coś musi być źle.Może jak masz stary wahacz to spróbuj podmienić U mnie amory sprawdzałem na stacji diagnostycznej to były ok a jednak były do wyrzucena jak je wyjąłem a auta
-
Ściąga Lekko W Lewo
1.Jak byłem na ustawieniu zbieżności to gość powiedział że w tych autach nie ustawia się geometrii ustawiałeś geometrię czy zbieżność? 2.wspomaganie raczej odpada, no chyba że ktoś źle poskładał maglownicę - złe ustawienie kiery itp 3.to raczej nic nie ma do ściągania 4.skrzynia również Sprawdzałeś tył, np amory. W poprzednim B5 też szukałem przyczyny bo auto tańcowało od lewej do prawej.Okazało się że przód był ok winne były tylne amory
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
VW jest poza naszymi pojemnościami - V8