Treść opublikowana przez edekxp
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Czujnik potrzebny aby zaślepić dziurę. Od sai to trzeba zaślepić otwór w obudowie filtra oraz metalową rurkę od zaworu kombinowanego.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Lewy ma podobnie wyprowadzenia rur jak ic z bexa. Popatrzcie na zdjecia http://img30.staticclassifieds.com/images_tablicapl/189740503_1_644x461_audi-a4-b5-lift-25-tdi-150-km-2-x-chlodnica-intercoolera-doloty-aleksandrow-lodzki.jpg
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Lewego strona kierowcy ten z czujnikiem
-
obudowa filtra powietrza
Może coś wpadło w środek. Przecież jak jest założone to wiatr sam wpada z pędem
-
obudowa filtra powietrza
A masz tą rurę płaską co idzie do pasa przedniego?
-
[AJV] prośba o analize logów
Więcej to ma ale turbina bardzo wolno wstaje.Sprawdź szczelność bo lipa straszna. Zrób logi jeszcze 33,20,118,02 Log robiony na 3 biegu?
-
Pomocy!
Klima potem blok 00 i Basic seting. Po adaptacji mają być same zera we wszystkich kanałach. G62 tak jak kolega napisał wchodzić w blok chyba 7 nie pamiętam, ale jest tam podana wartość ciśnienia. Jak na odpalonym silniku jest 33bar to wymiana
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
U mnie rozdzielacz jest w schowku.Bliżej jest z kablem do navi, a tel może się ładować w schowku. CB podłączone na stałe po kluczyku rozdzielacz też a gniazdo zapalniczki wolne na coś innego
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Będzie pasował tylko A3 8l lift i 8p Musisz zdjąć ten czarny kapsel, pod nim masz końcówkę gałki zaciśniętą opaską metalową. Jest chyba pokazany w 1 poście
-
Wakacje w Chorwacji
To jedź przez Słowację, chyba że sporo dalej. Słowacja trzeba tylko uważać na prędkość, teren zabudowany. Węgry mało Policji prawie wcale na autostradzie. Chorwacja to już luz, tam jeżdżą "gorsze" auta (starsze)
-
1.8T avj potrzebna pomoc dla amatora
Nic takiego się nie wyświetla bynajmniej w liczniku czerwonym.Masz kolor?
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
To chyba ta: http://google.plczesc/sonda-lambda-bosch-0258986615,0-30-0258986615-2383.html
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Próbowałeś zakręcić gaz i wypalić z przewodów wszystko, potem przełączyć na pb i tak zostawić na noc. Może gaz dostaje się do kolektora i dlatego nie pali za pierwszym. Auto ma dwa paliwa i lipa z odpaleniem, trzeba długo kręcić
-
1.8T avj potrzebna pomoc dla amatora
Spróbuj zrobić ustawienia podstawowe klimatronika i przyuczyć vin do modułów. Ktoś coś grzebał, może ecu inne Silniczek klimy do sprawdzenia wyczyszczenia, zobacz tu: https://www.drive2.ru/l/3288103/ W radiu jakby zwarcie w antenie lub wzmacniaczu. Dobrze odbiera?
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Może być też wina pompy paliwa i też będzie troszkę ubogo, ale tu ewidentnie jest ubogo na niskich obrotach Uszczelka pod kolektorem sprawdzana?
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Lpg do regulacji mocno ubogo, lub ciągnie lewe powietrze. Próbowałeś zaślepiać wężyk podciśnienia reduktora lpg, może membrana dziurawa Na pb również ubogo. szczelność do sprawdzenia. Może podłącz ciśnienie z kompresora za przepustnicą około 1bar, to jest najlepsza metoda sprawdzenia szczelności zarówno w silnikach z turbiną jak i wolnossących Czy przypadkiem nie masz ustawionych max obr na gazie 5500, bo korekta spada jakby przełączył na benzynę
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
lub okolice chłodniczki filtra oleju
-
Falowanie obrotów
e tam, słabo szukasz http://allegro.pl/zawor-odmy-a3-a4-a6-passat-1-8t-96-035103245a-i6073857787.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3320173120151-HP114_928-przewod-odpowietrzajacy-skrzkorbowa,scr_dItems.html oryginał: http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/
-
Wymiana uszczelek, tylny most Quattro
Trzeci to na wałku napędzany wałem, raczej inny wymiar niż 2 pozostałe
-
Falowanie obrotów
Może serwo dziurawe, sprawdź połączenie podciśnienia do serwa Masz za duże obroty, jakby lewe powietrze zasysał
-
Wymiana uszczelek, tylny most Quattro
Jakiś czas temu wymieniałem oba uszczelniacze bo było wilgotno (45x60x8) Dyfer demontowałem z auta.Już ponad 2 lata i sucho. Dodatkowo zlikwidowałem luz przez zmianę podkładek
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pendzich Brody Małe, nie jest tani ale dobry Mam gdzieś kontakt
-
[A4 B7] Automatyczne światła
Jak wyżej wspominałem zrobiłem układ który załącza światła dopiero po odpaleniu. A z tym przygasaniem to jakąś lipa jest. Ja zrobiłem że nawet jak auto zgaśnie to światła się świecą Koszt kilku części + obudowa i przewody max 20zł, montaż gratis bo samemu [emoji4]
-
[A4 B7] Automatyczne światła
can to jest komunikacja pomiedzy sterownikami, licznikiem itp. Lampy to zwykłe żarówki lub xenon podłączony normalnie + - 12V, sterownik tylko widzi że się rezystancja zamyka czyli jest żarówka sprawna itp. jak dobrze pamietam do mijania jest na innym kablu niż pozycje itp w włączniku świateł, więc da się to podłączyć pod włącznik świateł. W czym przeszkadza zapalenie pozostałych świateł (pozycyjne czy podśw.licznika). Moim zdaniem światła zapalają się normalnie wszystkie tak jak włączając włącznik świateł i jeździ sie w dzień i w nocy.Nic nie trzeba przełączać. Chcesz zaoszczędzić na żarówkach czy na poborze prądu, który już nie raz udowodniono że jest prawie zerowy dla auta
-
[A4 B7] Automatyczne światła
Pewnie się da tylko trzeba podłączyć bezpośrednio do lamp a nie włącznika świateł