Treść opublikowana przez edekxp
-
AVJ termostat?
Często w termostatach brakuje z czasem oringa. Puszcza płyn na duży obieg i się nie nagrzewa motor. Wymiana 50gr, tylko trochę rozbierania aby termostat wyjąć Czujnik też pewnie do wymiany skoro tak głupieje
-
BRC Reduktor - ile może kosztować ?
Niby nie dużo, ale może dużo najechane Ewidentnie wina reduktora jak puszcza gaz do kolektora
-
BRC Reduktor - ile może kosztować ?
BRC nie chce czasem współpracować z innymi częściami. Co z tego że bedziesz miał reduktor a wtryski mogą być słabe zużyte Zdemontuj BRC i zamontuj np wszystko od Staga, każdy warsztat ci to ustawi albo nawet sam Dlaczego masz niby reduktor do wymiany? Przełącza na pb przy wyższych obrotach?
-
BRC Reduktor - ile może kosztować ?
Teoretycznie 140KW
-
B6 1.8 T BFB by Seto aktualizacja zdjęc 13.01.2017
Reduktory BRC są chol.. drogie nie wspomnąć o wtryskach. Czasem lepiej wywalić tą drogą instalację i wstawic nową staga lub techa, tymbardziej że jest mało zakładów co ogarnia brc. BRC nie ma nic nadzwyczajnego poza innym instalacjami. Koszt np. Staga qbox + hana pojedyńcza + AC r-01(250) około 1000zł cześci
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Starych nie da się naprawić?
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Może logi trzeba zrobić w czasie odpalania
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Sprawdzana kompresja? Błedów nie ma?
-
VCDS brak połączenia
Spróbuj vagiem 3.11
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Może trzeba mapę rozruchową przerobić, lub wstawić starter diesel. Montowałem znajomemu w 2.5tdi, nie chciał palić na ciepłym. Teraz pali od strzała zimny ciepły Na ciepłym spróbuj odpiąć czujnik temp. i potem zapal
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Co z tego jak na spoty i tak nie przyjeżdżasz
-
Falowanie obrotów
Na wyczucie bez klucza w Nm
-
Falowanie obrotów
R są fabryczne z roku produkcji auta ty masz nowsze ja zresztą też bo nie wytrzymały by tyle
-
Falowanie obrotów
świeca powinna być dobrana do cewki, a nie głowicy Świece AEB i BFB są takie same: 101 000 063 AA odpowiednik NGK PFR6Q Cewka AEB 058 905 105 Cewka BFB 06B 905 115 R
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
chyba tylko serwis, http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ są jeszcze używane na allegro, sprawdź kolektory do avj
-
Falowanie obrotów
Masz zapewne zmienioną głowicę a nie silnik, więc cewki i inne cześci kupujesz jak do bfb W aeb nie ma kombizaworu, czyli i brak otworu w głowicy, aeb są podobno mocniejsze Sprawdź poduszki silnika
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja mam, tylko do Zamościa 20km Do czego Ci pin potrzebny
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Trzeba było kompem sprawdzić
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ja podważałem cały kapsel a później czarny krążek. Musiałem zmienić - stary założyć inne ułożenie biegów
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
06B103224C https://www.europaparts.com/vent-hose-06b103224c.html ten? Może trzeba opaski wymienić lub jak była odma nieszczelna to go pobrudziła Sprawdź jeszcze plastikową rurkę bagnetu, lubią pękać i olej wydmuc**je szczelinami
-
Parametry Qbox stag i wybór sondy
Sonda nie jest potrzebna sterownikowi, zobacz czy w ogóle masz podłączoną (filetowy kabel) w tym silniku jest napięciowa
-
Lpg falowanie i gaśniecie
Spróbuj wyregulować wolne obroty śrubą przy parowniku. Zastanów się nad zmianą na sekwencję, bo gaz II gen jest do aut z jednopunktowym wtryskiem
-
[A4 B7] Automatyczne światła
Robisz lub kupujesz automatyczny włącznik po osiągnięciu 14V i światła się włączają dopiero po odpaleniu. Mam tak zrobione już ponad 4 lata i włącznika świateł nawet nie ruszam, chyba że włączając przeciwmgielne Dodatkowy mały włącznik aby ten układ wyłączyć
-
1.8T AVJ popiela
zrób logi 118,02,33
- 1.8T AVJ popiela