Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Ale koloru swing napewno nie ma. W B6 rączki nie są takie chropowate tylko gładkie w B5 raczej też. Na aukcji rączku chyba z golfa 3 Tapatalk
  2. I bedzie znowu schodzić jak oryginalna Tapatalk
  3. Jasne jak będę w domu to zrobię Oryginalne powycierane - zdjęcie wcześniejsze nie widać wszystkich rys Pomalowane Kolor inny na zdjęciu bo robiłem z lampą ale jest identyczny z oryginalnym Zaślepka za rączką też malowana
  4. Podzielę się informacją iż pomalowałem rączkę Spray dorobiłem w mieszalni swing matowy - po pomalowaniu normalnie oryginał (wstawie zdjęcia) Dodam tylko iż po zdarciu tej farby gumy, jest taki jakby kolor granatowy i to nie jest kolor plastiku. To jest jakby podkład i też trzeba zedrzeć, zmyć rozpuszczalnikiem aż do plastiku Gość od mieszalni sprzedał mi akrylowy - dobrze rozpuszcza do B6 chyba 90zł, jak ktoś ma wytarte 2 szt to już 180zł + przesyłka lub paliwo do sewisu Spray dorobiłem za 40zł i starczy na czworo drzwi + jeszcze coś np obudowa lewarka popielniczka Pomalowałem klamkę schowka oraz zaślepkę pod rączką drzwi
  5. Jedź do gazownika skoro świeża instalka niech poprawia aż bedzie dobrze.To że mapy ustawiał to Ciebie nie interesuje ma ustawić, aby auto jeździło tak samo na gazie jak na benzynie
  6. Ile masz przejechane na LPG? Jakie graty masz? Może już listwa się wysłużyła
  7. W intercars chyba 120zł
  8. Dałem spokój Kupiłem jedną nówkę po padła, drugą używaną. Nówka jest na zapasie. Co do serwisu trzeba by dzwonić do Rzeszowa lub Warszawy bo byłem w Swidniku i tam na pewno mi nie wymienią
  9. Sporo wsadziłeś U mnie około 2000zł z felgami stalowymi.Przy zakupie wiedziałem że trzeba trochę podłubać i dokupić, ale cena była niższa dlatego
  10. Owszem ale jest temat na forum o tych cewkach i moje są wadliwe Zresztą temat można poczytać że nie wszystkie serwisy wymieniają, ktoś pisał że był w trzech i nic, dopiero czwarty serwis wymienił Jeżeli auto się łapie na akcję to zawsze można spróbować
  11. edekxp odpowiedział(a) na nandoz temat w 1.8T
    a w B5 1.6 były pompy SAI???
  12. Ja też byłem umówiony i cewki oryginalne coś tam sprawdzili i powiedzieli że nie należy się wymiana. Na darmo jeździłem Do następnego servisu 300km jechać już nie chciałem
  13. Sekwencję można ustawić dowolnie, ale to nie znaczy że bedzie mniej palił itp. Instalacja ma być ustawiona dobrze aby spalanie było takie same jak benzyny, tzn ani ubogo ani bogato. Gaz to nie benzyna i pomimo ustawienia dobrze instalacji itp, lpg i tak spali około 15% wiecej niż pb Sterownik ma w sobie kilka korekt i niektóre sam poprawia, ale nie jest taki mądry aby sam wszystko poustawiał Nie wiem jaki masz sterownik, Stag 300 Isa2, ma własną adaptację, ale jak działa cały czas to tak rozjedzie mapę że szok Mam taki u siebie i mam to wyłączone, auto strojone kilka a może kilkanaście razy, aż korekta jest zbliżona do 0% Jak byś nie wiedział to korektę robi sterownik benzyny, jeśli paliwa jest za mało to daje na +, wydłuża czas wtrysku, jak paliwa za dużo to odwrotnie Co do spalania w poprzednim 1,6 miałem miasto - 11l, trasa (autostrada) - 9l, oczywiście spokojna jazda Chyba nie sądzisz że takie cieżkie auto i 100KM bedzie palić 7l/100km LPG
  14. a może coś z pompą paliwa, daje za małe ciśnienie
  15. lepsze wtryski hany ale cena o 400-500zł za wysoka Jak ma hamownię to nic nie znaczy, trzeba umieć wystroić dobrze instalację oraz umiejętnie zamontować
  16. edekxp odpowiedział(a) na nandoz temat w 1.8T
    Mi się wydaje że to turbina, to jest inny świst Mam też u siebie pompę SAI ale ona ma taki dzwięk bardziej basowy. Odłącz wtyczkę od pompy SAI i zobaczysz czy dalej świszcze Na ciepłym silniku tego nie ma?
  17. od niskich obrotów cofa zapłony na 4 cylindrach albo cewki albo świece skoro cewki nowe to może nie takie świece
  18. Miałem podobnie jak było chłodniej to klima działała, przy wyższych temp. ECON W lecie wymieniłem czynnik bo było go tylko połowa, ale to nie pomogło. Często był bład czujnika i jak dobrze pamiętam ciśnienie 33bary. Jak klima dobrze działa to na LO jest chyba 12bar Trzeba sprawdzić ile masz ciśnienia jak uda ci się włączyć klimę, oczywiście vagiem Po czasie kupiłem drugi czujnik (używany z gwarancją) i działa prawie rok:banan:
  19. A było mówione że może sztanga Tapatalk
  20. Sprawdź rozrusznik na 90% szczotki. Miałem identycznie też nic nie cykało a wiecie dlaczego to nie maluch tu jest elektromagnes inaczej łaczony. Niema szczotek lub są krótkie nie ma cykania i kręcenia. Po co rozbierać obudowe kierownicy.Miernik i pod samochód sprawdzasz napiecie na cienkim przewodzie-druga osoba próbuje odpalać. Tapatalk
  21. Wskazówki np widelcem Aby sprawdzić diody to trzeba zasilić licznik 12v, dodatkowym kablem minusowym dotykając do pinów kostki. Poszukaj tematu o diodie check engine Jeżeli chcesz sprawdzić diodę airbac to odłącz czujnik np przy chłodnicy Tapatalk
  22. Ja też kupiłem na allegro Tapatalk
  23. Często usterką jest uszczelnienie silnika.Po pewnym czasie pomiędzy ośką przepuszcza płyn i dostaje się do środka. Miałem to samo.Rozebrałem silniczek myślałem może szczotki, takiego zardzewiałego silnika w środku jeszcze nie widziałem:facepalm: Nie było co naprawiać. Kupiłem nowy oryg. i działa wszystko
  24. polerka nie pokrywa tylko wypoleruje na błysk zaprawkę jeżeli nie masz polerki można ręcznie ale to mordęga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.