Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. bo ja je oglądalem ostatnio u Ciebie i nie mogłem skapować jakie to są ładne są słuchaj narazie u mnie ciężko z $ bo troche straciłem na auto, rejestracje itd ale głeboko pomyśle nad nimi jak co to odezwe się na PW tam omowimy szczegóły
  2. już wiem jakie Ty masz duzo bedziesz cenił??
  3. szczerze mówiąc to nawet nie wiem bo mało tego jest
  4. no wiem sa piekne tylko teraz dostać takie w miare w dobrej cenie :gwizdanie:
  5. no koniecznie na ten sezon zobacze jak tam z kasą wyrobie ale myśle ze da sie coś kupić myśle nad tymi od prosiaka co Ive i Nosb mają
  6. PIĘKNIE W H*J!!! Nosb na aucie o wiele lepiej niż same na foto
  7. oj bedzie napewno wieksza ale co dokładnie to czas pokaże
  8. znaczek lepiej jak byłby w orginale
  9. Ive masz więcej z wypasu to szyberdach i elektryka foteli ;p ale masz pół fis a ja mam cały ;p no i masz piekne alu i masz inne dekory jak coś zle powiedziłem to popraw mnie mamy chyba taki sam kolor auta albo bardzo podobny
  10. nie nie byłem bo nie miałem nawet zbytnio kiedy i gdzie jechać. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:58_________________________________________________panowie powiedzcie czy skóre sie konserwuje??
  11. sprawdz czy hak jest dobrze zdemątowany bo mi przez to spaliło się auto :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. tzn co masz na myśli w brakach? ;D brakuje navi to wiem a co masz dalej na myśli?
  13. mi tez mozesz podesłać foty powodzenia w modach a gril to bym tez kupil za taka kase
  14. Panowie wiecie może czy gdzieś w 3miejście konserwują skóre samochodową?gdzie się tym zajmują?
  15. przy tym niutonie już daje w plecy na pewno daje aju na Twoje życzenie nie ma listwy na klapie
  16. szybki są przyciemnione może tego na fotach tak nie widać ale są
  17. zeby dostać takie auto w Q kolego w takim stanie to naprawde trzeba mieć duze szczeście chciałem w Q ale nic nie znalazłem niestety :/ [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________brak listwy na tylniej klapie bagażnika specjalnie dla Ciebie aju
  18. ładne auto i AVANT zachorowałem na tym punkcie xenony to jest dobra sprawa kierownica od eSki oooooo TAK! od razu lepiej
  19. walni sobie kiere od eSki powiem Ci ze miałem kiedyś taką kiere w starym aucie i zmieniłem od eSki i nie chce innej znać, lepiej się w reku trzyma p.s AVANT rządzi :decayed:
  20. no w sumie było 477km dokładnie ale gościu mi podjechał 200km więc miałem 277 spoko gość był co mi go sprzedawał fela będzie tylko trzeba $ dozbiereć
  21. listwa na klapie bagażnika też mi się nie widzi i niedługo zniknie tego na zderzaku to już nie ma chrom relingi mi się strasznie podobają i chciałem zeby były :> topor widziałem ze ma fajne alu takie jak mi się widzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.