Treść opublikowana przez Czaro_22
-
[B5 ADP] Po zamontowaniu Tunelu powietrza przy większych prędkościach auto gaśnie
Ok dzięki za odpowiedz umoczyłem d*py z tym tunelem
-
[B5 ADP] Po zamontowaniu Tunelu powietrza przy większych prędkościach auto gaśnie
Instalacja jest mieszalnikowa.... A dla czego tak się dzieje ? I jedyna rada to nie montować tego ?
-
[B5 ADP] Po zamontowaniu Tunelu powietrza przy większych prędkościach auto gaśnie
Witam, kupiłem wczoraj tunel powietrza do A4 B5 1.6 po zamontowaniu w/w tunelu przy większych prędkościach po wciśnięciu sprzęgła obroty zaczynają falować i spadają nagle do 300 obr/min i auto gaśnie, po zdemontowaniu tego tunelu wszystko wraca do normy.. OCB z tym Sprawca
-
Mafia 2
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53457 to było do przewidzenia
-
Nasza Klasa - profil klubu
A i ja się wpisze Cezary Suski Warszawa
-
Mafia 2
Jest mod który umożliwia takie coś Link: http://www.gram.pl/news_8QjkJ,u0_Free_Ride_w_Mafii_II_juz_dostepny.html
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Kierownika granatowego S6 ZS*** Widzianego dzisiaj na Ulicy Wawelskiej w Warszawie Mijaliśmy się w korku co i raz
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika A4 B5 WY*** widzianego wczoraj na Ul.Górczewskiej kolo wola parku około godziny 19, 19:30 Pozdro również dla kierownika A4 B5 ZS*** widzianego dzisiaj przy placu politechniki w Warszawie koło godziny 10
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
Przepraszam Cie bardzo, niby jak wszystko było widać jak na dłoni ? Co ja zaglądałem do silnika ? Rozkręcałem go ? Nie....I twierdzisz ze nie umiem dobrego samochodu kupić ? Wiec zapewne wiedziałeś co z silnikiem się dzieje. Twierdziłeś też ze z autem wszystko w porządku wiec Ci zaufałem bo wyglądasz na uczciwego gościa. Cóż NVM
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
o przepraszam, nie jestem jasnowidzem zeby wiedziec co sie z autem bedzie dzialo za rok, ja nim jezdzilem 2 lata i sprzedalem tylko ze wzgledow finansowych, zreszta widziales ze kupe rzeczy w nim wymienilem, samochod to skarbonka, szczegolnie audi wiec trzeba sie liczyc i z takimi rzeczami, wiec nie mozesz miec do mnie pretensji. Jesli chodzi o audi to niepotrzebnie zmieniles springi, nie wiem w czy ci przeszkadzaly, sterczy teraz jak koza, pokrowce nawet dają rade, bede zaglądał co wymodzisz, pzdr Wiedział nie wiedział to co ty wymieniłeś było niczym w porównaniu z naprawą silnika, do tego lampy niby poliftowe a od Anglika, auto nawet nie przeszło by badania technicznego zamiast doświetlać prawą stronę świeciły na lewo, poza tym skoro tyle w nim wymieniłeś to po co sprzedawałeś ? Napewno mechanik u którego to robiłeś oświadczył Ci ze silnik jest zajechany i przekraczało to twoje możliwości finansowe i dla tego go sprzedałeś cóż było mineło auto jest teraz w dobrej kondycji. Nie warto teraz marudzić i się kłócić jcb co zapraszam na PW. Pozdro
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
Jedz do mechanika sprawdź ciśnienie oleju i pompę olejową być może kończy już swój żywot Poza tym adamq napisał to samo
-
[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
Piękna I kultowy już silniczek 1.6 poka co tam we wnętrzu Do tego jakieś fajne kapcie, gleba i lampy zespolone i będzie
-
[B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
Zacna Audiczka Zazdroszczę wyposażenia eh
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Mnie się jakoś nie widzą podświetlane klamki :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
Nie liczyłem ile to to spala w ogóle Być może za jakiś czas będą zegary z fisem
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
Daje rade na 17 A spalanie to nawet nie wiem brak fisa :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
|Brać i się nie zastanawiać, grałem chwile w demo w sumie bez rewelacji ale klimat gry jest genialny Szkoda że nie będzie multi
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
Warszawa, Ul.Goworka zjazd na Ul.Spacerową, uwaga na luku jadąc od strony Puławskiej w stronę właśnie Spacerowej, luk jest źle wyprofilowany z początku łagodny ale potem się zacieśnia i do tego na prawym pasie jest zapadnięta lekko studzienka a na środku jest podłużna dziura Już nie jedna osoba się wyłożyła na tym zakręcie, zregóły kończy się zatrzymaniem na latarni albo na drzwię.. Radzę jeździć tam nie więcej jak 50 km/h http://mapa.szukacz.pl/?&n=52.211288&e=21.024034&z=0.75m&typ=h&poi=kamera_drogowa&t=Kliknięty punkt
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Świetne autko. Ile Cię kosztowało lakierowanie całego auta ?
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
Bardzo ładnie się prezentuje Bez awaryjnej jazdy życzę
-
[B5 ADR] Stukanie pod pokrywą zaworów, spadek mocy
Szklanek zregóły się nie wymienia, powinny starczyć do końca żywota silnika, rzadko kiedy to się naprawia ale jeśli już się wysypią to znaczy że coś nie tak jest ze smarowaniem górnej części silnika pierw stukanie jest na zimnym motorze na rozgrzanym ok, potem na odwrót na zimnym ok na ciepłym wali a z czasem wali już na zimnym i na ciepłym, robią się coraz większe luzy na szklankach a to za sprawa właśnie pompy oleju która niedomaga już...
-
[B5 ADR] Stukanie pod pokrywą zaworów, spadek mocy
Nowa pompa w ASO to mojego silnika kosztuje okolo 800 zł wiec zdecydowałem się na tańsze rozwiązanie kupiłem używana w B.dobrym stanie za około 150 zł +cena za wymien to zupełnie inna historia bo każdy warsztat liczy inaczej, co do szklanek to koszt będzie większy w twoim przypadku bo silnik większy masz po 5 zaworów na cylinder włącznie 20 koszt szklanki to przeciętnie od 40-100 zł zależy jakiej firmy no i oczywiście wymiana tego to też zupełnie inna historia jeśli chodzi o cenę, musiał byś się po prostu dowiedzieć w warsztacie gdzie zamierzasz robić auto co ile kosztuje i tyle.
-
[B5 ADR] Stukanie pod pokrywą zaworów, spadek mocy
NA 101% szklanki do wymiany i tak jak pisałem wyżej radze się przyjrzeć ciśnieniu oleju, jeśli będzie za małe to wtedy górna cześć silnika nie jest dobrze smarowana i dla tego stuka i tu jedyna rada wymienić pompę oleju, za jakiś czas zacznie się też zapalać kontrolka informująca o braku oleju w silniku, przerabiałem to już
-
[B5 ADR] Stukanie pod pokrywą zaworów, spadek mocy
Miałem niedawno podobny problem tyle że w ADP 1.6, fakt szklanki były walnięte były do wymiany, ale pytanie dla czego się uszkodziły u mnie to była wina ciśnienia oleju.. uszkodzona pompa oleju trzeba było ją wymienić, wymiana samych szklanek nic nie dała.. dalej waliły stukały klekotały. Po wymianie pompy oleju no i wcześniej szklanek problem znikł całkiem. Radzę przyjrzeć się pompie oleju i ciśnieniu oleju napewno tu tkwi problem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki wielkie