Treść opublikowana przez pepik
-
Przycięte końcówki wydechu
Fajnie to wyszło dobra robota
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Chyba dziewczyny są już zmęczone turniejem Mam nadzieję, że w niedzielę wygrają i zdobędą medal bo zasłużyły na niego napewno
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Końcówki załóż LEM-a a te z MS sprzedaj z końcówkami lepiej nie oszczędzać bo po wymianie musisz ustawiać zbieżność a to dodatkowy koszt jeśli za kilka tys. km znowu będziesz musiał wymieniać. Same wahacze MS są ok jeśli chodzi o jakość biorąc pod uwagę cenę
-
[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto
Ogarnij pierwszy post bo tego się nie da czytać. Auto za***iste
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Miałem nadzieję, że Serbki przegrają z Norwegią ale tak się nie stało, zagramy z Serbią a wiadomo, gospodarzom pomagają ściany i sędziowie. Będzie ciężko ale trzymajmy kciuki za polskie dziewczyny bo są naprawdę suuuuper, mam nadzieję, że będzie finał
-
Piłka nożna
Wczoraj Legia odpadła z PP w słabym stylu, nie chciałbym ich usprawiedliwiać ale lista kontuzjowanych zawodników jest baaaardzo długa, trener nie mógł zebrać 18-stki meczowej na ostatnie mecze ligowe, miał trudne zadanie i niestety wyleciał.
-
Wymiana termostatu WAHLER
Ma być jedna uszczelka a dokładnie ten oring o którym piszesz
-
Piłka ręczna - mężczyzn
POLSKA - FRANCJA 22-21 Polki w półfinale
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Moim zdaniem wszyscy z prawej oprócz Barcy- Piłka nożna
Trochę bez sensu to losowanie, Trabzon zajął pierwsze miejsce w grupie i w "nagrodę" trafił na Juve- Piłka ręczna - mężczyzn
Najlepsze jest to, że Rumunki lekceważyły nasze zawodniczki w wypowiedziach przedmeczowych a teraz w mediach przepraszają hehe miny Rumunek po meczu bezcenne Radość naszych zawodniczek piękna- Piłka nożna
[TABLE=width: 100%, align: center] [TD=class: thred, bgcolor: #FF0000]LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW[/TD] [TD=class: thred, bgcolor: #FF0000][/TD] [TD=class: tdrow2] Manchester City[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] FC Barcelona[/TD] [TD=class: tdrow1] Olympiakos Pireus[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Manchester United[/TD] [TD=class: tdrow2] AC Milan[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] Atletico Madryt[/TD] [TD=class: tdrow1] Bayer Leverkusen[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Paris Saint-Germain[/TD] [TD=class: tdrow2] Galatasaray Stambuł[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] Chelsea Londyn[/TD] [TD=class: tdrow1] Schalke 04 Gelsenkirchen[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Real Madryt[/TD] [TD=class: tdrow2] Zenit Sankt Petersburg[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] Borussia Dortmund[/TD] [TD=class: tdrow1] Arsenal Londyn[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Bayern Monachium [/TD] [/TABLE] ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- ManCity-Barca Arsenal-Bayern Według mnie najmocniejsze pary, będzie ciekawie- Piłka ręczna - mężczyzn
Temat o facetach ale nasze kobietki wczoraj też pięknie zagrały Media: gang Rasmussena godny horrorów Orłów Wenty Oglądałem, cały mecz przegrywały 3-4 bramkami, żeby w ostatnich 10-ciu minutach wygrać, emocje niesamowite a atmosfera w drużynie świetna. Teraz czas na Francję- Piłka nożna
- Piłka nożna
Legia strzeliła bramkę w Lidze Europy- Piłka nożna
Chodzi mi o to, że takie Juwe to powinno takie Nordsjaelland czy Kopenhage pokonać u siebie czy na wyjeździe i nie mieli by problemów. Nie jestem ich kibicem ale ich remisy ze "słabeuszami" jakoś utkwiły mi w pamięci. Lewy napoczął Marsylię- Piłka nożna
Dokładnie, rok temu też słabo grali całą rundę grupową ale udało się awansować, szczęście nie może trwać wiecznie. Swoją drogą to ten mecz powinien zostać dokończony wczoraj, dzisiaj boisko wyglądało tragicznie a Galata drugą połowę atakowała na tą "lepszą" połowę. Decyzja sędziów była zła, jeśli przekładać mecz to na następny tydzień.- Felgi z passata B5 pasują do audi B5?
Mam na oku felgi z passata B5 jaki tam jest otwór centrujący? Taki jak w audi?- Rura chłodziwa numer części
Zgadza się kolego, znam też powód dlaczego ten wąż mi pękł, cieknie mi pompa wtryskowa, ropa kapie na te węże i powoli je "rozpuszcza" Czeka mnie uszczelnienie pompy.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie szukam pompiarza, trzeba mi uszczelnić pompę wtryskową i znalazłem ten warsztat: Warsztat samochodowy. Naprawa pomp wtryskowych. Diesel Auto. Zamość Macie jakieś doświadczenia z tym warsztatem? Może polecacie kogoś innego?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szukam pompiarza w okolicach Lubaczowa-Jarosławia-Przeworska-Rzeszowa. Jak ktoś zna jakiś sprawdzony warsztat to proszę o namiary- SPOTY PRZEWORSKIE
Szukam pompiarza w okolicach Lubaczowa-Jarosławia-Przeworska-Rzeszowa. Jak ktoś zna jakiś sprawdzony warsztat to proszę o namiary- [B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Dobra decyzja. Ja miałem wyciek że aż kapało zniej. Nie dość że spalanie wzrosło to ropa kapała na rozgrzany wąż gumowy od chłodzenia i zrobiła się dziura bo te węże nie są olejoodporne. I z tej okazji miałem duży wyciek płynu. Ja w lublinie za pełna usługe zapłaciłem u dobrego speca 500zł z montażem i demontażem. Pozdrawiam i powodzenia Mam chyba ten sam problem co pastaldo bo gdzieś z pompy mi kapie i już jeden wąż gumowy musiałem wymieniać. Widzę, że nie ma no co czekać tylko trzeba robić. Rozumiem, że pompę trzeba wyciągać z auta? Na jak długo auto jest unieruchomione? Ile trwa takie uszczelnienie? Może znacie jakiegoś pompiarza na podkarpaciu?- Prośba o "Lajki" w konkursie na FB... zajrzyj!
poszło:wink: - Piłka nożna