Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Fajnie to wyszło dobra robota
  2. Chyba dziewczyny są już zmęczone turniejem Mam nadzieję, że w niedzielę wygrają i zdobędą medal bo zasłużyły na niego napewno
  3. Końcówki załóż LEM-a a te z MS sprzedaj z końcówkami lepiej nie oszczędzać bo po wymianie musisz ustawiać zbieżność a to dodatkowy koszt jeśli za kilka tys. km znowu będziesz musiał wymieniać. Same wahacze MS są ok jeśli chodzi o jakość biorąc pod uwagę cenę
  4. Ogarnij pierwszy post bo tego się nie da czytać. Auto za***iste
  5. Miałem nadzieję, że Serbki przegrają z Norwegią ale tak się nie stało, zagramy z Serbią a wiadomo, gospodarzom pomagają ściany i sędziowie. Będzie ciężko ale trzymajmy kciuki za polskie dziewczyny bo są naprawdę suuuuper, mam nadzieję, że będzie finał
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj Legia odpadła z PP w słabym stylu, nie chciałbym ich usprawiedliwiać ale lista kontuzjowanych zawodników jest baaaardzo długa, trener nie mógł zebrać 18-stki meczowej na ostatnie mecze ligowe, miał trudne zadanie i niestety wyleciał.
  7. Ma być jedna uszczelka a dokładnie ten oring o którym piszesz
  8. POLSKA - FRANCJA 22-21 Polki w półfinale
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Moim zdaniem wszyscy z prawej oprócz Barcy
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Trochę bez sensu to losowanie, Trabzon zajął pierwsze miejsce w grupie i w "nagrodę" trafił na Juve
  12. Najlepsze jest to, że Rumunki lekceważyły nasze zawodniczki w wypowiedziach przedmeczowych a teraz w mediach przepraszają hehe miny Rumunek po meczu bezcenne Radość naszych zawodniczek piękna
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    [TABLE=width: 100%, align: center] [TD=class: thred, bgcolor: #FF0000]LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW[/TD] [TD=class: thred, bgcolor: #FF0000][/TD] [TD=class: tdrow2] Manchester City[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] FC Barcelona[/TD] [TD=class: tdrow1] Olympiakos Pireus[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Manchester United[/TD] [TD=class: tdrow2] AC Milan[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] Atletico Madryt[/TD] [TD=class: tdrow1] Bayer Leverkusen[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Paris Saint-Germain[/TD] [TD=class: tdrow2] Galatasaray Stambuł[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] Chelsea Londyn[/TD] [TD=class: tdrow1] Schalke 04 Gelsenkirchen[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Real Madryt[/TD] [TD=class: tdrow2] Zenit Sankt Petersburg[/TD] [TD=class: tdrow2]VS[/TD] [TD=class: tdrow2] Borussia Dortmund[/TD] [TD=class: tdrow1] Arsenal Londyn[/TD] [TD=class: tdrow1]VS[/TD] [TD=class: tdrow1] Bayern Monachium [/TD] [/TABLE] ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- ManCity-Barca Arsenal-Bayern Według mnie najmocniejsze pary, będzie ciekawie
  14. Temat o facetach ale nasze kobietki wczoraj też pięknie zagrały Media: gang Rasmussena godny horrorów Orłów Wenty Oglądałem, cały mecz przegrywały 3-4 bramkami, żeby w ostatnich 10-ciu minutach wygrać, emocje niesamowite a atmosfera w drużynie świetna. Teraz czas na Francję
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia strzeliła bramkę w Lidze Europy
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chodzi mi o to, że takie Juwe to powinno takie Nordsjaelland czy Kopenhage pokonać u siebie czy na wyjeździe i nie mieli by problemów. Nie jestem ich kibicem ale ich remisy ze "słabeuszami" jakoś utkwiły mi w pamięci. Lewy napoczął Marsylię
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, rok temu też słabo grali całą rundę grupową ale udało się awansować, szczęście nie może trwać wiecznie. Swoją drogą to ten mecz powinien zostać dokończony wczoraj, dzisiaj boisko wyglądało tragicznie a Galata drugą połowę atakowała na tą "lepszą" połowę. Decyzja sędziów była zła, jeśli przekładać mecz to na następny tydzień.
  19. Mam na oku felgi z passata B5 jaki tam jest otwór centrujący? Taki jak w audi?
  20. Zgadza się kolego, znam też powód dlaczego ten wąż mi pękł, cieknie mi pompa wtryskowa, ropa kapie na te węże i powoli je "rozpuszcza" Czeka mnie uszczelnienie pompy.
  21. Panowie szukam pompiarza, trzeba mi uszczelnić pompę wtryskową i znalazłem ten warsztat: Warsztat samochodowy. Naprawa pomp wtryskowych. Diesel Auto. Zamość Macie jakieś doświadczenia z tym warsztatem? Może polecacie kogoś innego?
  22. Szukam pompiarza w okolicach Lubaczowa-Jarosławia-Przeworska-Rzeszowa. Jak ktoś zna jakiś sprawdzony warsztat to proszę o namiary
  23. pepik odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Szukam pompiarza w okolicach Lubaczowa-Jarosławia-Przeworska-Rzeszowa. Jak ktoś zna jakiś sprawdzony warsztat to proszę o namiary
  24. Dobra decyzja. Ja miałem wyciek że aż kapało zniej. Nie dość że spalanie wzrosło to ropa kapała na rozgrzany wąż gumowy od chłodzenia i zrobiła się dziura bo te węże nie są olejoodporne. I z tej okazji miałem duży wyciek płynu. Ja w lublinie za pełna usługe zapłaciłem u dobrego speca 500zł z montażem i demontażem. Pozdrawiam i powodzenia Mam chyba ten sam problem co pastaldo bo gdzieś z pompy mi kapie i już jeden wąż gumowy musiałem wymieniać. Widzę, że nie ma no co czekać tylko trzeba robić. Rozumiem, że pompę trzeba wyciągać z auta? Na jak długo auto jest unieruchomione? Ile trwa takie uszczelnienie? Może znacie jakiegoś pompiarza na podkarpaciu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.