Treść opublikowana przez pepik
-
Problem z kablem zasilającym laptopa.
Tak kolego masz rację, jestem właśnie po naprawie, zruszył się ten bolec w gnieździe zasilania, naprawili mi to ale niestety musiałem też kupić nowy zasilacz bo stary się już nie nadawał
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Nie oglądałem meczu ze Szwecją ale za bardzo nie rozpaczam bo jak później zobaczyłem co tam się działo to zawał serca murowany szacun dla chłopaków Dzisiaj kluczowy mecz z Macedonią :gwizdanie:
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Wczoraj był świetny mecz takich emocji próżno szukać w meczach piłki nożnej. Szacunek dla naszych grajków, myślę, że teraz już będą już grać na większym luzie i mogą zrobić dobry wynik. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 15:41_________________________________________________ A to było za***iste
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
na Twoim miejscu kupiłbym kierę od eski albo stara obszył skórą
-
[B5 AFN] kasuje się licznik przebiegów dziennych
Kasuje Ci licznik kilometrów dziennych bo masz przerwę w dostawie prądu, po odłączeniu aku też kasuje i to jest norma. Przeczyść klemy przy aku i sprawdź alternator, może to w nim tkwi problem.
-
[ALL] Jazda na nie rozrobionym koncentracie g12
Dokładnie tak, koncentrat musi być rozrobiony z wodą bo wtedy ma optymalne wartości, było już na forum udowodnione, że koncentrat nie rozrobiony szybciej zamarznie niż rozrobiony, ale to by musiał być mróz - 50
-
[ALL] Odwrócona czwórka
Fajnie to wygląda bez znaczków i ogólnie na forum jest taka tendencja żeby ściągać znaczki, a jak wejdziesz w dział zakup kontrolowany i jest auto bez znaczków z tyłu to są teksty, bity z tyłu bo nie znaczków Była opcja, że fabrycznie mogło być bez znaczka, a klapa dużo ładniej wygląda bez oznaczeń silnika
-
[ALL] Odwrócona czwórka
...ale wywal całkiem znaczek
-
[ALL] Odwrócona czwórka
Tez się spotkałem z takim "tjuningiem" i zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy jak to widzę, ewidentnie źle przyklejone, lepiej całkiem odkleić
-
[B5 AEB] 97 kombi quattro - Szyba pasażera
Tutaj kolega ma podobny problem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239728.0 Może warto spróbować ten patent z otwarciem i zamknięciem szyby BTW Witam kolegę z okolicy
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
doczytaj trochę - wystarczy że jest to wspólnota mieszkaniowa lub spóldzielnia i jeśli jest określony regulamin to mieszkaniec wystarczy, że jest na klatce i już jest "jakby u siebie w domu" a lać u siebie w "domu "możesz do woli tak jak pić i palić... Dla mnie to jest beznadzieja, skoro może lać to powinien też sprzątać, moim zdaniem powinien zająć się tym ktoś ze spółdzielni i porozmawiać z tym panem. To co robi u siebie w domu to już jednak jego sprawa i ciężko będzie to ruszyć, chyba że udowodnisz to, że zakłóca spokój mieszkańców w godzinach od 22 do 6 rano :gwizdanie:
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/01 Premiership - Liga angielska: 22-01-2012 17:00 Arsenal - Manchester United 2-3 22-01-2012 14:30 Manchester City - Tottenham 2-2 die Bundesliga - Liga niemiecka 20-01-2012 20:30 Bor. Monchengladbach - Bayern Monachium 1-2 21-01-2012 15:30 Schalke 04 - VfB Stuttgart 1-1 22-01-2012 15:30 Hamburger SV - Bor. Dortmund 1-3 Serie A - Liga włoska 22-01-2012 20:45 Inter - Lazio 2-1 Eredivisie - Liga holenderska 22-01-2012 14:30 Alkmaar - Ajax 2-2
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie wahaczy
Jeśli to nie wahacze to sprawdź mocowanie amortyzatorów.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Byłoby super ale realnie patrząc i oglądając grę innych drużyn to jest to mało realne, chyba, że dzisiaj coś się odmieni w grze naszych zawodników na co też liczę Wichary ostatnio nawet dobrze bronił ale masz rację to nie to co Szmal
-
Piłka nożna
- Piłka ręczna - mężczyzn
Odgrzebuje kotleta bo napewno są tu kibice szczypiorniaka No i niestety przegrywamy z gospodarzami na otwarcie turnieju, ciężko oglądało się ten mecz Brakuje kilku czołowych zawodników i niestety widać to w grze naszej kadry Oby w następnych meczach było lepiej- kupno z allegro
Kup u niego normalnie poprzez allegro jakąś pierdółkę i jebni.j mu negatywa bo tylko tyle możesz zrobić on pewnie tez zrewanżuje się negatywem no ale cóż życie- Problem z kablem zasilającym laptopa.
Bardzo dobry pomysł i pewnie tak zrobię bo nie sztuka "przegrzać" nowy zasilacz dzięki wielkie Co do konkretnego tego zasilacza to popatrz i wybierz który Ci najbardziej będzie odpowiadał bo ten co wstawiłem to dałem pierwszy lepszy jaki znalazłem Tak, tak wiem bo jak patrzę na te końcówki nawet w tej aukcji, którą podałeś to mnie ściska w środku, jest tyle opcji, że ciężko dobrać idealną końcówkę Trzeba wejść w etke i dobrać po numerze lapka- Problem z kablem zasilającym laptopa.
Bardzo dobry pomysł i pewnie tak zrobię bo nie sztuka "przegrzać" nowy zasilacz dzięki wielkie- Problem z kablem zasilającym laptopa.
Tak to zauważyłem, jednak ja mam problem z tym kablem który niestety jest integralną częścią zasilacza więc pewnie czeka mnie kupno nowego zasilacza. Tego się właśnie boję najbardziej w sumie patrząc na to gniazdo to tam nie się co stopić bo jest całe "metalowe" topi się końcówka kabla, wejście do lapka, które już też wymieniałem i może ma nie takie parametry bo z doborem wejścia też miałem problemy i ciężko dobrać idealnie taką samą końcówkę. Kupię nowy zasilacz i zobaczę co się będzie działo.- Problem z kablem zasilającym laptopa.
Witam. Mam następujący problem. Posiadam laptopa firmy Avus, przetarł mi się kabel od zasilacza i raz ładowało baterie raz nie, naprawiłem i jakiś czas było ok jednak teraz, nagrzewa mi się końcówka która wchodzi do laptopa i śmierdzi spalonym plastikiem. Coś tam się pewnie przetopiło Mam pytanie w związku z tym kablem, wymieniał ktoś z was sama końcówkę czy jednak trzeba kupić nowy zasilacz? Na allegro nie widzę samych kabli tylko komplety z zasilaczem Proszę o radę- [ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
ten daszek to element pakietu "Caractere". mam u siebie poza przednim zderzakiem http://www.lltek.com/images/caractek/audi9.jpg- [ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
Lampy są super Napisz mi jak zmodziłesz ten "daszek" na tylna klapę bo tez mi się podoba może być priv- [ALL B5] Co sadzicie o tych felach ''17?
Moim zdaniem fajny wzór :gwizdanie: na zdjęciach wyglądają jak 16-stki- A4 B5 1.9 TDI AVANT
Nie spinajcie się :gwizdanie: Z drugiej strony gdybym ja zaliczył jakiegoś delikatnego dzwonka to też włożyłbym poliftowe graty - Piłka ręczna - mężczyzn