Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na karol24 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346530-auto-nie-hamuje-po-nocy/
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Moim zdaniem mógłby spróbować w Realu, myślę, że świetnie pasowałby do tej drużyny.
  3. Gdzieś czytałem, że w przypadku równej liczby punktów o tym kto awansuje decyduje różnica bramek w meczach pomiędzy tymi drużynami, czyli tak naprawdę nie ma znaczenia jaką ilością goli wygraliśmy z Białorusią czy Macedonią.
  4. tak, jak będzie za dużo płynu to tamtędy poleci on w dół silnika
  5. kubeł zimnej wody i jedziemy dalej, oby to była pierwsza i ostatnia porażka w turnieju sytuacja w tabeli nie wygląda za dobrze
  6. pepik odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    sorry nie zauważyłem ,że chodzi o b6
  7. pepik odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    do sprawdzenia poprawność działania wisko
  8. mieliśmy wygrać jedną bramką coś czuje, że na turnieju zagramy jeszcze z Francją i będzie to finał
  9. pod koniec trochę zabrakło sił i koncentracji ale i tak jest dooooobrze
  10. pepik odpowiedział(a) na lastjungle temat w Audi A4 B5
    chyba , że poprzedni właściciel zmienił na "jednomas" to nie ma
  11. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    póki co tak jak wyżej pisałem są ok ale krótko je użytkuje
  12. horror jak zwykle słaba obrona ale szmal w koncówce klaaaaasa prawdziwy kapitan mam nadzieje, że to zwycięstwo ich zbuduje i będzie już tylko lepiej daszek dzisiaj
  13. ja się wybieram przed tv mam nadzieję na medal Polaków będą wielkie emocje http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/572694/znamy-kadre-polakow-na-ehf-euro-2016?src01=6a4c8
  14. dzisiaj naprawiłem spryskiwacz zacząłem od sprawdzenia czy płyn dochodzi do silniczka, dochodził, więc podejrzenie padło na dysze, próbowałem ją wyczyścić igłą ale nic to nie dało, więc wymieniłem dysze na ta ze starego silniczka i dalej nic, na szczęście tutaj czyszczenie igłą pomogło i działa "psiiik" na tylna szybę aha jak długie ma być pióro wycieraczki z tyłu?
  15. pepik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Największą popularność w necie mają te http://allegro.pl/silownik-teleskop-klapy-bagaznika-audi-a4-b5-kombi-i5748911796.html Warte to coś? Jakieś 2 lata temu kupiłem używane ori i 2 lata wytrzymały. Na allegro są różne, możecie coś polecić? Brać te z allegro czy lepiej ori? nikt się nie wypowiedział w wątku więc postanowiłem zamówić dokładnie te z linku, dzisiaj zamontowałem i na pierwszy rzut ok wyglądają ok, trzymają dobrze aż ciężko klapę podnieść :)klapa opuszcza się powoli póki co jest ok, zabaczymy jak długo wytrzymają
  16. u mnie tego zbiornika nie ma, problemu jeszcze nie rozwiązałem czekam na lepsza pogodę
  17. pepik odpowiedział(a) na chrystian1213 temat w 1.9TDI
    daj ogłoszenie w dziale kupię
  18. EDIT u mnie jest tradycyjny pas
  19. uważaj na zakrętach, może Ci wyząbkować opone
  20. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w 1.9TDI
    no to mam jakiś trop, jak troche mróz odpuści to się za to wezmę, teraz nie chce nic połamać spróbuje najpierw zrobić tak jak Ty a jak nie pomoże to wymienię na nową
  21. pepik odpowiedział(a) na Matejus_93 temat w Audi A4 B5
  22. pepik odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/
  23. pepik odpowiedział(a) na Matejus_93 temat w Audi A4 B5
    czy nr części nr6 do silnika AFN będzie taki sam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.