Treść opublikowana przez cobradd
-
[B5 AEB] Po przełączeniu na gaz słychać tykanie popychacza chydraulicznego
dokładnie tak jak napisał kolega Robertkra36 wtryskiwacze gazowe czasami potrafią chodzić dosyć głośno
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Bzdura. Trzeba mieć dobre radio i jeszcze lepszą antene. Miałem Hustlera, może i nienajgorzej zbiera, może i jest tania ale końcowa ocena tej anteny - totalny shit i wiekszość jej użytkowników sie o tym przekonało po kilku miesiącach użytkowania, naprawdę lepiej dołożyć 20 zeta i kupić choćby wilsona. Niezawsze sie placi za to co widać, zapewniam cie że ten President posłuży ci o wiele dłużej niż Hustler.
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisiaj we wroclawiu po 3,96 na BP widziałem PB95, niedługo znowu pewnie 4PLN pęknie
-
[B5 AFN] Schemat okablowania pod alarm
na forum są dokładne instrukcje dotyczące podpinania sterowanie centralnego, domykania szyb itd korzystając z tych instrukcji powinieneś podpiąć alram bez żadnego problemu, a więc
-
[B5 ADR] Duże zużycie paliwa, falowanie obrotów, brak mocy
temat falowania obrotów i wysokiego spalania byl juz poruszany wielokrotnie znajdziesz tam wszystko
-
[B5 ARM] Resetuje się przepustnica za każdym wyciągnieciem kluczyka
niech mnie ktoś poprawie jeśli się myle ale to chyba normalne że przepustnica nastawia się po każdym wlączeniu zapłonu szukałeś na forum? falowanie to temat stary jak świat. Od przewodów WN to najwyżej ci silnik będzie przerywał.
-
[ALL B5] Instalacja tylnych głośników
a sprawdzałeś miernikiem czy zasilanie jest rzeczywiście tam gdzie powinno być?
-
[ALL B5] Instalacja tylnych głośników
zasilanie wzmacniacza podpięte? sprawadź wszystko jeszce raz, jak prawidłowo podpiąłeś musi dzialać, chyba że wzmacniacz spalony.
-
[B5 AEB] Czy nagłośnienie Bose można podłączyć do radia Sony ?
jak radio ma wyjścia liniowe to się da, poszukaj na forum napewno znajdziesz schematy lub inne wskazówki
-
[B5 ADR] Znikające stacje po włączeniu zapłonu
zdemontuj antene i sprawdź czy ci ktoś masztu nie ułamał, a najlepiej miernikiem czy jest połącznie kabla z antena na dachu, jedną sondą do końcówki wystającej przy radiu a drugą jak dostanie to do anteny na dachu
-
[ALL B5] Czy ta maskownica podejdzie do B5 ?
chciałem zauważyć że taka półka kosztuje mniej niż nowe maskownice :gwizdanie: a gdyby tak jeszce kolor podszedł i stan był dobry to wyciągasz starą wkładasz nową i bez żadnego rezania otworów masz gotowe
-
[B5 1Z] Huk w tylnym kole
auto na podnośnik i zakręć kołem to zobaczysz czy łożysko
-
[ALL B5] Czy ta maskownica podejdzie do B5 ?
kup całą półkę z maskownicami http://www.motoallegro.pl/item556942071_audi_a4_tylna_polka.html http://www.motoallegro.pl/item544774208_polka_tylna_audi_a4_sedan.html
-
[ALL B5] Czy ta maskownica podejdzie do B5 ?
przecież tam wyrażnie pisze, że to jest na przód
-
[B5 AFB] Nie można uruchomić silnika, nie działa rozrusznik, świecą się kontrolki
immobilaizer nie powoduje raczej choinki na desce rozdzielczej, sprawdz ten akumulator, moze na początek podpiąć miernik i sprawdzić co sie dzieje bez obciążenia akumulatora i po przekręceniu kluczyka, klemy przeczyścić i sprawdzić czy jest dobrze zmasowany akumulator z nadwoziem.
-
[ALL] Straż miejska - jakie ma uprawnienia w stosunku do kierujących pojazdami.
z tego co wiem to na obszarze miasta Straż Miejska ma takie same prawa jak Policja. Mam w pewnym mieście takiego jednego znajomego pana straznika który jak mnie tylko widzi to już książeczke wyciąga
-
[ALL B5] Jak wygląda sprawa regulacji geometrii ?
ktoś na forum niedawno pisał że regulowano mu kąty więc chyba można regulować
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
moje A4 jest na orginalnych kołpakach a obok na parkingu stoi takie samo AUDI tylko na czarnych stalówkach i wiecie co, te stalówki wyglądają beznadziejnie. Kołpaki są w porządku (oczywiście nie tak jak alu ) tylko muszą być dopasowane do samochodu, a te ktore ja mam pasują idealnie, nie ma żadnego obciachu a koła trzymaja sie jak przyklejone.
-
[ALL B5] Zimówki do sedana czy mogą być węższe od letnich?
kolego siweaudi ty właśnie jeździsz na tych węższych oponach zalecanych do A4 więc jesli chcesz zadość uczynić zasłyszanej opini to kup sobie na lato 205/55 16" i wtedy będziesz miał zimowe węższe od letnich. Sam osobiście zima lato smigam na 16" 205/55 i nie narzekam i nie ma takiej sily albo górki która zmusiłaby mnie do zakupu 15". A poza tym to wy tam w Kraśniku górek nie macie to czym się przejmujesz
-
A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
bez urazy
-
A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
kolego Anmato tak na marginesie to chyba nie spodziewasz się, że na forum A4 ktoś ci powie że A3 jest lepsze :gwizdanie: to pytanie jest bardziej odpowiednie na forum ogólne AUDI. Dla mnie osobiście, pomijając względy techniczne, A3 jest dla tych co sie lubią lansować na ulicy, głośna muzyka, mocny bas - coś w tym kierunku
-
[B5 AAH] Trzęsie silnikiem na wolnych obrotach
ale do wykonczonych poduch to mu chyba obroty nie falują, przepływomierz jest sprawny?
-
[B5 AFB] komfort
daj się przejchać twoim wozem to Ci cos powiemy Ogólnie komfort jazdy w A4 jest spoko zwłaszcza na fabrycznym zawieszeniu no ale jak ci się widzi za wysoki to możesz sobie sprawić jakąś sportową zawieche tak żebyś czuł cienie na asfalcie przejeżdżając po nich
-
Jak ponownie zainstalować tylny wzmaczniacz w sedanie 97 ? Rekonstrukcja.
adam_kkk jeśli dobrze rozumiem to chodzi ci o tylne głośniki NOKIA ze zintegrowanym wzmacniczem, wobec tego ten wątek powinien troszkę pomóc: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_tylne_pioneer-t63843.0.html jak będziesz "kopiował" kabelki to potem sprawdź czy jest tak jak ma być
-
[B5 ADR] Wymiana paska rozrządu
No to na twoim miejscu przestałbym tak ufać temu mechanikowi. Pompa wody co prawda nie jest napedzana z paska rozrządu o co pytał adam1277 ale w silnikach benzynowych 4 cylindrowych jest napedzana z osobnego paska klinowego. I wiesz co pasek od pompy nie jest jedynym są ta jeszcze chyba bodajże dwa nastepne. zerknij choćby do tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_co_to_za_paski-t65779.0.html