Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AFN] Felgi 16/17 cali jakie?
kupilem 3 miesieczne jak juz wczesniej pisalem .... z 3 miesiecznymi oponami goodricha cena tego nowego kompletu ( te felgi + te opony ) wynosila 4500zl ja dalem za to 2250zl + koszt paliwa i sprawdzenia felg czy sa proste = 2450zl cyzli praktycznie polowe ceny tego co kosztuja takie nowe felgi z oponami
-
[B5 AFN] Felgi 16/17 cali jakie?
AEZ: Phoenix Dark Excite Dark Dotz: Las Vegas Dark Brands Hatch Dark Oz: OZ 35TH Anniversary Diamond Cut Blac OZ Canova Crystal Titanium[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:24 _________________________________________________te sa z tej strony ciekawe wg mnie
-
[B5 AFN] Felgi 16/17 cali jakie?
http://www.czescionline.pl/tuning.php?szczegoly=1&marka=38&szukaj_rodzaj_id=337&szukaj=2&cur_page=1&post_czesc_id=60385 <-- ja bym teraz bral te bo firmy AEZ http://www.czescionline.pl/index.php?menu_id=92&PHPSESSID=e1477658793679a182273d0fe86bc417 <-- przejzyj sobie tu felgi ... moze jeszcze cos interesujacego znajdzie nietrzeba koniecznie kupowac w tym sklepie a mozna szukac na allegro moze beda taniej same dobre firmy felg na tej stronie i duzo ciekawych wzorow a ja wczesniej polowalem na: OZ Canova Crystal Titanium ale sie nie udalo i trafily sie te alutec`i ktore tez mi sie podobaly
-
[B5 AFN] Felgi 16/17 cali jakie?
ja wczesniej mialem 205/55R16 a teraz 225/45R17 i raczej duzej roznicy nie odczuwam ... tylko w koleinach hehe spoko bierz mieszkasz w warszawie wiec ... nie bedzie dwoch takich samych u mnie we miescie hehe ... dobre felgi to sa sam teraz tez bym bral 18" tylko nie kupuj jakis chinskich opon ..... powodzenia a nie lepiej poczekac az beda jakies fajne 18" z oponami na allegro :> ?? ja tak zrobilem i za 3 miesieczne te alutec`i z oponami tez nowymi dalem 2250 zl a nowe z oponami kosztowaly 4500zl
-
[B5 AFN] Felgi 16/17 cali jakie?
za ta cane ( 2500zl ) to kupisz caly gwint do a4 ! a nie same springi to po 1. po 2. weitec jest nie gorsza firma niz h&r wiec mozesz spokojnie brac springi weiteca skoro sa tyle tansze! po 3. to bierzesz 16 czy 17 czy 18 wreszcie ? masz juz upatrzony wzor ? po 4. jakos nie chce mi sie wierzyc ze same springi h&r kosztuja 2500zl ( ale jak ktos ma link do tych springow to chetnie zobacze )[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 10:52 _________________________________________________ ja je mam tylko ze 17.... z opona 225/45R17 I narazie zadnej skazy .... polecam a tak one wygladaja na aucie ze springami -30mm (chyba) : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12919.0
-
Golf IV,Bora-TDI turbo czy V5?
moj kuzyn mial bore 2.3 v5 i narzekal na spalanie .... teraz ma GL`a i SL500 i nie narzeka zalezy czy kumpel zwaraca duza uwage na spalanie ale ogolnie chyba najlepiej 1.8T + chip zrobic a jesli chce oszczednie to TDI ale wszystkie te silniki sa udane
-
[B5 AFN] Chips
ladna seria teraz jestem ciekaw ile wyjdzie z mojego u rogala bo serie mamy prawie identyczna.... ile mozesz miec wiecej dzieki temu ze masz brak kata i zaslepiony egr ? w stosunku gdbys tego nie mial zrobionego ? Moment Obrotowy twoj mi sie teraz bardzo podoba ....
-
[B5 AFB] Jakie felgi do mojego sedana???
jesli nie zmieniasz zderzakow na eSowe to nr 2
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
kozak teraz wyglada ps. a felgi bedziesz mial te co masz czy zmieniasz ?
-
[B5 AFN] Felgi 16/17 cali jakie?
17" do czarnej szukaj czegos ... srebrno czarnego wg mnie efekt bedzie mega
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
nr 1 !
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
dokladnie 4 woofery i 2 tweetery sa wpiete pod zwrtonice a sygnal na zwrotnice idzie ze wzmacniacza zwrotnica jest na kazdej ze stron i na kazdym z kanalow
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
byly razem w zestawie 2x 16cm + zwrotnica + 2 tweetery i dokupione 2x16 cm czyli przod to: 4x16cm + 2 zwrotnice + 2 tweetery
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
czekam ..... poczta daje d*py cos :/
-
[B5 ADR] Głośniki 6x9 PIONEER TS-A6921 - jakie wady?
powiedz mu ze scene muzyczna sie powinno robic na przodzie ..... + delikatne uzupelnienie tyl i jakis woofer w bagazniku
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
jeszcze sa tzw BOX`y ktore tez oszukuja kompa ale to nie to co chip .... niestety z wolnossaka chipem duzego przyrostu procentowego nie zrobisz
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
zawsze na forum a4 dowiem sie cos ciekawego :D:D:D:D czyli te na allegro co sa w cenach 85-95 tys zl raczej wymagaja jakiegos wkladu na poczatek ? a co do auta: to kiedy jest planowane ukonczenie tego etapu modow ;> ?
-
[B5 AFN] Kupić orginalny suwbufer czy zrobic zabudowe?
bose zagra dobrze jesli masz wszystko bose .....
-
[B5 AFN] Kupić orginalny suwbufer czy zrobic zabudowe?
zalezy czego oczekujesz - jesli chcesz konkretny bas to rob zabudowe a jesli chcesz po prostu bas jako lekkie uzupelnienie seryjnego sprzetu to kup ori jak chcesz mam ori do avanta na sprzedaz
-
Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???
jaki to rozmiar 16 "? wzor troche stary i i tak nie bardzo pasujacy do a4 wg mnie na 18" by uszlo
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
mimo ze wiekszosc zaglosowala za grillem od rs4 kupie chyba ten od s4 i pomaluje na czarno... bo przedni zderzak bedzie od s4 ( tylny juz jest ale czeka na zamontowanie ) powinny juz przyjsc valeo ale ciagle czekam bo poczta polska cos daje ciala :/ i cos czekam i czekam .... ( jak dojda valeo wtedy zamowie dopiero hid 6000k ) zderzak tylny zamontuje wtedy kiedy kupie przedni od s4 a kiedy kupie .... jeszcze nie wiem ;p (pewnie wtedy jak sie pojawi troche taniej) no i pare fotek: flip flop - bialo czarny boczek drzwi otapicerowany skora ( lekko przybrudzony - sory ;p ) oraz jedno na parkingu saxo i lanos sa wyzsze _________________________________________________
-
[a4 B5 1.9 TDi Afn] Uszkodzony głośnik Bassowy Hertz?
wg mnie na skrzynke z uDimension lepszy bedzie Glow 4075 ... bo tam nie liczy sie tak jakos ( a i tak nie sadze ze jest gorszy jakosciowo niz Junior ) a raczej wlasnie moc tak jak mowi froger34... ps. sam najpierw mialem brac Glowa 4075 ....
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
moj kuzyn u nich robil e46 2003r 2.0 150KM (diesla) i zrobili mu na 191 lub 197 nie pamietam jest w pelni zadowolony placil tez jakos miedzy 1500 a 2000zl .... a nie chcesz do Rogala ;> ?
-
[A6 1.9TDi 131PS] Nowa Audiczka
tylko przy marce ;> ? czyli model inny ;> ?
-
[A6 1.9TDi 131PS] Nowa Audiczka
ladna seria poliftowa to teraz macie 3 x w rodzinie ? 2x a6 i twoja biala a4 ?