Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
bierz
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
spytaj zony ... wiem co doradzi nowe ciuchy dla siebie ( dla niej ) a tak serio to ... fotele do lupo
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
widzialem jak siedzi jest teraz jak ktos sie zasmieje ze karol nie ma gleby to ma liscia jak dla mnie jest sehr gut
-
[A6 C5] Standard Limuzyna
no dziwne ze po tej naprawie ( zderzak, blotnik przod, drzwi kierowcy ) serwis audi tak kiepsko to pomalowal i w dodatku bez przepylki. pozatym fajna ...
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
patrox masz wiecej takich fotek ? w duzej rozdzielczosci bo te wlasnie polecialo u mnie na tapete
-
S3 weekendowe
podroby pumy wygladaja jak pumy .... wiec trzeba kupowac podrobki bo sa identyczne z wygladu ... a ze sie rozpadna po 2 tyg ? co z tego roznica w cenie kolosalna <-- tak widze rozumowanie felga replika a oryginal u ciebie. ja mialem kilka rodzajow felg wiekszosc w 19" jedne repliki ... ktore prostowalem z ori nie mialem nigdy problemow. a co do ety bety... sa drogie .. ale czy prestizowe ? prestizowy i drogi jest kahn... ale kazdy jedzi na czym mu sie podoba skoro ty sadzisz ze sa ok to nie mam z tym problemu twoj wybor. ja po prostu powiedzialem swoje zdanie ze widzialbym tutaj inne buciki. cos z wieksza tradycja i bardziej 'cult'owego
-
S3 weekendowe
duze pieniadze bo dobra felga / mocna / z renoma / i ladna / musi swoje kosztowac zadna niej est czarna ? .. przeciez felgi sie maluje .... flyer ma racje lepiej dozbieraj i kup jakas sensowna felge a nie felge ktora wyglada jak chinszczyzna ( niestety ten wzor eta beta czy tam ala eta beta tak wyglada .... )[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/51353 http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A3/26597 http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364
-
S3 weekendowe
rial daytona race bbs ch bbs lm artec turbo rh ah turbo look biale pare modeli z pamieci ktore idealnie beda pasowac
-
S3 weekendowe
tak z ciekawosci: jaka byłaby trafiona? :gwizdanie: jakas ori / bbs / rial / rh / kahn / wybrane modele tych producentow ja podzielam zdanie kolegow felga i maska nietrafiona reszta duzy +
-
Strefa Śmiechu
tutaj drugi ekstra klip tej grupy
-
Strefa Śmiechu
- [A3 8P AXW] Moja mała czarna
FSI :gwizdanie: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606 <-- kozacka technologia audi. ciekawe czy w a3 bedzie ten sam problem co w rs4 jesli tak to lipa troche a co do auta to fajne... zawsze mi sie podoaply a3 8p ... pokaz wnetrze- '99 E46 320d na glebie :)
uwazaj przy wyprzedzaniu po zmianie z 340KM na 136KM :gwizdanie: dobra gleba- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
u mnie za szyba wygladalo tak... polecam za szyba tylko trzeba uwazac na policja- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
auto kozak ... jak dla mnie powinno miec jeszcze bialy dach i bialy ( a nie srebrny ) znaczek VW a naklejki ... jak dla mnie lipa- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
moj blad.. a raczej literowka mialem na mysli ze seryjny veyron pozamiata seryjnego gtr`a ( a nie p800 jak napisalem wyzej ) ... sorki .. to po prostu literowka- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
a co ma sprawny kierowca do automatu i auta majacego "launch control" ? depta buta... automat sam wszystko robi ( zakretow tez nie bylo... wiec sadze ze kierowca w tym aucie za duzo do gadania nie mial )[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 19:38_________________________________________________pozatym nie zapomnijcie o tym ze p800 to auto po grubym tuningu... a veyron to seria. jesli porownac serie z seria to veyron pozamiata p800... jesli porownac cena vs cena ... to p800 jest beznkonkurencyjny ale raczej ktos kto ma kupic p800 nie bedzie myslal nad veyronem i na odwrot ... te auta sa skierowane do zupelnie innych ludzi. p800 to zabawka dla bogatego dziecka ze skosnymi oczami ktore cieszy sie z tuningu jego auta, natomiast veyron jest dla goscia ktory ma wypracowany status spoleczny i jakis wiek.. i lubi pokazac ze ma pieniadze i czasem depnac na prostej zapewne i tak nie robiac tym autem zbyt wielu km rocznie- [ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html :gwizdanie:- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jedna z najladniejszych... :gwizdanie: wg mnie najladniejsza jest z air-style poznan b7 na pneumacie ... co chwile zmieniana ale to kwestia gustu mirona i tak jest przekozak sory za male OT....- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
laptopa, plazme, kino domowe wierze w dwie druzyny finalowe ... dlatego to kupilem... bo i tak bede miec za darmo a tak serio to dziewczyna kupila druga taka sama prostownice bo jej sie spalila poprzednia- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
w media markt jest promocja jesli kupi sie produkt i wypelni ulotke Kto jest obecnym mistrzem swiata oraz wytypuje 2 druzyny ktore znajda sie w finale to oni zwracaja hajs za zakupiony produkt wytypowalem hiszpanie i brazylie- Audi S8 V10 engine sound
gallardo a nie murcielago :gwizdanie:- Jak się robi bezwypadkowe Audi
"wyglada jakbys chu*em walil"- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
http://www.moto.allegro.pl/item1052087089_okazja_felgi_lorinser_oryginalne_do_mercedesa.html[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 07:52_________________________________________________wiem ze bez pseudo skrecania ( srubek i malutkiego rantu ) ale ori- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
mam nadzieje ze projekt 2.7BiT wyjdzie i ze nie bedzie to seria 265KM ( s4 ) czy tam 250KM ( a6 allroad ) Licze ze bedzie te 3xx lub 4xx KM ? trzymam kciuki - [A3 8P AXW] Moja mała czarna