Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. spytaj zony ... wiem co doradzi nowe ciuchy dla siebie ( dla niej ) a tak serio to ... fotele do lupo
  2. widzialem jak siedzi jest teraz jak ktos sie zasmieje ze karol nie ma gleby to ma liscia jak dla mnie jest sehr gut
  3. no dziwne ze po tej naprawie ( zderzak, blotnik przod, drzwi kierowcy ) serwis audi tak kiepsko to pomalowal i w dodatku bez przepylki. pozatym fajna ...
  4. patrox masz wiecej takich fotek ? w duzej rozdzielczosci bo te wlasnie polecialo u mnie na tapete
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    podroby pumy wygladaja jak pumy .... wiec trzeba kupowac podrobki bo sa identyczne z wygladu ... a ze sie rozpadna po 2 tyg ? co z tego roznica w cenie kolosalna <-- tak widze rozumowanie felga replika a oryginal u ciebie. ja mialem kilka rodzajow felg wiekszosc w 19" jedne repliki ... ktore prostowalem z ori nie mialem nigdy problemow. a co do ety bety... sa drogie .. ale czy prestizowe ? prestizowy i drogi jest kahn... ale kazdy jedzi na czym mu sie podoba skoro ty sadzisz ze sa ok to nie mam z tym problemu twoj wybor. ja po prostu powiedzialem swoje zdanie ze widzialbym tutaj inne buciki. cos z wieksza tradycja i bardziej 'cult'owego
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    duze pieniadze bo dobra felga / mocna / z renoma / i ladna / musi swoje kosztowac zadna niej est czarna ? .. przeciez felgi sie maluje .... flyer ma racje lepiej dozbieraj i kup jakas sensowna felge a nie felge ktora wyglada jak chinszczyzna ( niestety ten wzor eta beta czy tam ala eta beta tak wyglada .... )[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/51353 http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A3/26597 http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    rial daytona race bbs ch bbs lm artec turbo rh ah turbo look biale pare modeli z pamieci ktore idealnie beda pasowac
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    tak z ciekawosci: jaka byłaby trafiona? :gwizdanie: jakas ori / bbs / rial / rh / kahn / wybrane modele tych producentow ja podzielam zdanie kolegow felga i maska nietrafiona reszta duzy +
  9. tutaj drugi ekstra klip tej grupy
  10. FSI :gwizdanie: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606 <-- kozacka technologia audi. ciekawe czy w a3 bedzie ten sam problem co w rs4 jesli tak to lipa troche a co do auta to fajne... zawsze mi sie podoaply a3 8p ... pokaz wnetrze
  11. uwazaj przy wyprzedzaniu po zmianie z 340KM na 136KM :gwizdanie: dobra gleba
  12. u mnie za szyba wygladalo tak... polecam za szyba tylko trzeba uwazac na policja
  13. auto kozak ... jak dla mnie powinno miec jeszcze bialy dach i bialy ( a nie srebrny ) znaczek VW a naklejki ... jak dla mnie lipa
  14. moj blad.. a raczej literowka mialem na mysli ze seryjny veyron pozamiata seryjnego gtr`a ( a nie p800 jak napisalem wyzej ) ... sorki .. to po prostu literowka
  15. a co ma sprawny kierowca do automatu i auta majacego "launch control" ? depta buta... automat sam wszystko robi ( zakretow tez nie bylo... wiec sadze ze kierowca w tym aucie za duzo do gadania nie mial )[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 19:38_________________________________________________pozatym nie zapomnijcie o tym ze p800 to auto po grubym tuningu... a veyron to seria. jesli porownac serie z seria to veyron pozamiata p800... jesli porownac cena vs cena ... to p800 jest beznkonkurencyjny ale raczej ktos kto ma kupic p800 nie bedzie myslal nad veyronem i na odwrot ... te auta sa skierowane do zupelnie innych ludzi. p800 to zabawka dla bogatego dziecka ze skosnymi oczami ktore cieszy sie z tuningu jego auta, natomiast veyron jest dla goscia ktory ma wypracowany status spoleczny i jakis wiek.. i lubi pokazac ze ma pieniadze i czasem depnac na prostej zapewne i tak nie robiac tym autem zbyt wielu km rocznie
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html :gwizdanie:
  17. jedna z najladniejszych... :gwizdanie: wg mnie najladniejsza jest z air-style poznan b7 na pneumacie ... co chwile zmieniana ale to kwestia gustu mirona i tak jest przekozak sory za male OT....
  18. laptopa, plazme, kino domowe wierze w dwie druzyny finalowe ... dlatego to kupilem... bo i tak bede miec za darmo a tak serio to dziewczyna kupila druga taka sama prostownice bo jej sie spalila poprzednia
  19. w media markt jest promocja jesli kupi sie produkt i wypelni ulotke Kto jest obecnym mistrzem swiata oraz wytypuje 2 druzyny ktore znajda sie w finale to oni zwracaja hajs za zakupiony produkt wytypowalem hiszpanie i brazylie
  20. gallardo a nie murcielago :gwizdanie:
  21. "wyglada jakbys chu*em walil"
  22. http://www.moto.allegro.pl/item1052087089_okazja_felgi_lorinser_oryginalne_do_mercedesa.html[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 07:52_________________________________________________wiem ze bez pseudo skrecania ( srubek i malutkiego rantu ) ale ori
  23. mam nadzieje ze projekt 2.7BiT wyjdzie i ze nie bedzie to seria 265KM ( s4 ) czy tam 250KM ( a6 allroad ) Licze ze bedzie te 3xx lub 4xx KM ? trzymam kciuki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.