Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
male bo auto na lewarku czarna felga w dodatku jeszcze lekko zapakowana i bez opony
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ja tez uwazam ze te auto jest pedalskie lub dla jakiegos fryzjera ewentualnie kobitki ale na szczescie drogowcy mi nie machaja i sie nie usmiechaja wiec nie ma tragedii .... ogolnie plan jest taki zeby bylo nisko i czarno srebrno w poniedzialek oddaje auto do carmanii wiec przekladam te audio z a4 ( opisane na wczesniejszych stronach ) i obszywam troche wnetrza w skore ( deche, slupki, boczki itp... ) na swieta chcialbym odebrac auto [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________musze jeszcze znalezc dekileki porsche oraz znaczek "turbo" z 911 turbo. prysnac go na czarno i przykleic na tylna klape
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie naciagne na przod 215/35R19 lub 225/35R19 na tyl 215/35R19 lub 225/35R19 lub 235/35R19 najchetniej to bym zrobil przod 215/35R19 a tyl 225/35R19 ale zobaczymy jakie oponki sie trafia w dobrej cenie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:46_________________________________________________tutaj bez opony jest to felga przymierzona po to aby zobaczyc czy nie bedzie obcierac 19" 10j z tylu na et54 +dystans 20mm zmieniajacy rozstaw z 5x130 na 5x100 odpowiedz; bedzie OK [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:47_________________________________________________sorki za jakosc fotki ale ciemno bylo.... felga ma ta folie bo jest nowa i jeszcze miala zabezpieczone ranty ;p
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
to co nastepnym modem bedzie ? moze fotele :gwizdanie: ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
fele kupione nowe RH czarne przod: 8.5j et52 19" tyl: 10j et54 19" sa to ori rh turbo look do porsche 911 wiec rozstaw jest 5x130 ale beda dystanse 20mm czyli et sie zmniejszy o 20 i bedzie pasowac ps. juz byly przymierzone jest kozak
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
hahaha nawet kosiniak zacytowal to samo i tak samo to skomentowal [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________nie wiem czy jest tu gotowiec czy nie ja np po prostu uwazam ze kazdy program powinien byc robiony indywidualnie lub chociaz miec korekty ktore moga go 'dopasowac' do danego auta... i fajnie miec shamowane auto ....
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
hahahaha :polew: ej teraz napisales jakbys byl conajmniej bill gates ... czy ty myslisz ze s4 w dziesiejszych czasach to to samo co 10 lat temu ? gdybys jezdzil ferrari to moze bys skoczyl komus na gulu tutaj .... ale raczej s4 b5 nikt juz nie zazdrosci bo wiekszosc moze sobie na to pozwolic. to juz nie jest auto za 200 000zl ... tylko za +/- 30 000zl w dodatku cale poobijane ( tu cos pekniete... tam cos urwane itp ) z tego co widzialem na allegro i troche skatowane z tego co widzialem na filmiku z youtube ps. nie chce mi sie wdawac w dyskusje ale ja mam takie same zdanie co kosiniak ps2. w dodatku dziwne ze taki 'zarobas' zatankowal pb95 do s4
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
fakt ciut male 18" sie wydaja w b8 ... ale na zime i tak jest git
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
KOval81 moskal poszlo pw
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
Taki grill to lipa. Lepiej zostawić seryjny i maznąć maskę na czarno. Marki się wstydzisz? Rozumiem jak byś miał znaczek opla ale audi Gdbym się marki wstydził to bym nie kupił A4 Chce zmienić bo mój jest ścichany i powłoka srebrna jest zaśniedziała. Rozejrzę się za za grilem od S4 sposob domowy: wymontuj zmatuj prysnij szzzprajem na czarno jak ci sie uda to nawet zaciekow nie zrobisz sposob lepszy: wymontuj zmatuj daj do lakiernika niech prysnie sposob drozszy: daj auto do lakiernika niech zrobi wszystko
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
:gwizdanie: jakby to powiedzieć, u mnie to chyba tylko trening i staż miał miejsce z wymienionych Cała reszta to jakieś nieudane eksperymenty, że o śnie nie wspomnę, bo nie pamiętam co to jest Panowie - to podpowie ktoś, czy na wymienionej przeze mnie stronie - www.plany.SFD.pl są jakieś warte uwagi treningi ? Może ktoś już próbował coś z gotowców proponowanych przez nich? nie bierz gotowych planow ... uloz pod siebie napisz jakie masz oczekiwania i kiedy mozesz cwiczyc co chcesz osiagnac i co rozwinac co ci idzie najlepiej a co najgorzej jak z twoja dieta i godzinami w ktorych mozesz cwiczyc to pomoge ci ulozyc jakis prosty plan
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
fuuu ale paskudztwo (lexus looki, chrom na metry, laminaty i inne spojlery, zderzaki, grill, lotka, progi .... kolego i uzywaj slownika bo takie bledy robisz ze glowa boli kolo s4 te body nawet nie stalo [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 12:16_________________________________________________ http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/42292 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html <-- tu moja ktora ma body z s4
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zgadzam sie w 100% dlatego bardzo rzadko zaglądam na fora kulturystyczne, te wszystkie wspaniałe wyniki działają demotywująco ale dalej uważam że 8x110kg przy 85kg jest wykonalne... własnymi rencami tak zrobiłem ale ja nie pisalem ze to niewykonalne srednio-silna osoba cwiczaca na silowni powinna tyle podnosic jak juz pisalem kolega przy wadze 85kg wycisnal 230 lub 240 kg ( jest obecnie wicemistrzem Polski ) .... kwestia genetyki / suplemacji / diety / treningow / snu / stazu treningowego etc...
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
KOval81 dzieki za wyjasnienie ps. zeby nie bylo ja sie nie czepialem ale chcialem rozwiac pewne watpliwosci ps2. z tym przechwalaniem sie nie chodzilo mi akurat o ciebie ale o ogol ludzi ktorzy lubia troche dodac do swoich prawdziwych wynikow chociaz sam przyznales ze podales wymiar bicepsu po trenigu[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 00:06_________________________________________________ hmmm a więc to wątek do imponowania innym? Twoim zdaniem np 8x110kg na płaskiej przy wadze 85kg to jakieś niewykonalne brednie? Powiem tak... gdybym nie widział na własne oczy jak gość ważący 52kg podnosi na klatkę niecałe 100kg, w życiu bym nie uwierzył. Także kto wie, może forum roi się od takich właśnie przypadków... widzisz zle przeczytales to co napisalem.... bo wlasnie chodzi mi o to zeby pisac tutaj tak jak jest naprawde ja tez widzialem lekkich silnych ludzi ale ... wiem jakie sklonnosci maja ludzie ( wiekszosc ) do dodawania sobie plusow w swoich wynikach jesli nie ma mozliwosci ich zweryfikowania
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
impossible ja rowniez w to nie wierze na 5 stronie tego tematu masz fotke ... na ktorej wazylem niecale 90kg przy wzroscie 175-176cm i mialem w lapie mniej niz ty....[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:28_________________________________________________ zlane przy wadze 83kg ? hm conajmniej dziwne[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________pokaz foto KOval81 [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________ps. a teraz do ogolu prosze na nastepnych stronach tego watku nie wymyslajcie juz wynikow z silki wyssanych z palca bo i tak nikomu nie zaimponujecie ... piszcie prawde, przeciez nikt was nie wysmieje bo narazie z tego co przeczytalem to wiekszosc tutaj by sie kwalifikowala conajmniej na strongmana amatora przy wagach piorkowych wiec cos tu nie halo
-
Ile można zapłacić za zadbaną B7 2,0TDI w DE?
tylko ze u nich jak kupujesz auto to dostajesz tylko jedno a u nas jak kupujesz tanio auto to dostaniesz gratis cwiare z drugiego
-
Ile można zapłacić za zadbaną B7 2,0TDI w DE?
bo sa dwie szkoly kupowania auta pierwsza to twoja .. gdzie kupujesz auto i je masz a druga to taka w ktorej kupujesz auto na raty ... najpierw placisz 70% ceny a potem pozostala czesc z odestkami kupujesz jako czesci i naprawy .... ta metode preferuja polacy[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 09:33_________________________________________________u nas wg ludzi dobre: b5 kosztuje 10-13 tys zl b6 20 - 25 tys zl b7 45-48 tys zl oczywiscie zadabne :polew:
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
z francuzow to podoba mi sie clio v6 [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4314743[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________zeby nie bylo OT to ... fajna laguna .. jestem ciekaw jak to lata bo sadzac po wykresie to jedzie tylko do 5500obr
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
Kto to jest OMG? taki ziom co jest wyzej niz HUGO :gwizdanie: ps. Ykk ... Pudzian wygra
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
no to ja tez gratuluje i zycze zeby rosla zdrowo
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
fajny projekt ... gratuluje
-
Dieselek mojej żony
aju moze z4 / 350z / m3 e46 / s4 b6-b7 / bmw 5 530d lub 535d ( e60 ) ?
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Nowak,miazga myślisz że dopasujesz ET żeby tak idealnie spasować fele z błotnikiem? nie wiem jak cos to sa dystanse .... chcialbym jeszcze airride ale nie mam siana narazie tyle
-
[AFN+] Keżorowóz
Keżor ale ci kotleta odswierzyli ps. jakies zmiany od tamtego czasu zaszły ?