Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Co do Zlotu Zimowego to Wygrywaja Bieszczady narazie 40 głosów Wisła 9 ....Warszawiaki gdzie chcą jechać.
  2. VAG to oczywista sprawa i BŁĘDÓW NIE MA
  3. Witam. Silnik ciężko odpala lub nie jeżeli jest zimny.Jeżeli zapali to pracuje bardzo nie równo. Zostało wymienione: -zawór biegu jałowego -przepustnica -czujnik temperatury -cewka -przewody -świece -filtr paliwa -paliwo -zaworek ciśnienia w listwie wtryskiwaczy -wtryskiwacze Cisnienie sprężania w normie Cisnienie paliwa w normie Auto pasiada LPG i zapala na gazie na zimnym silniku. Proszę o podpowiedź jaka może jeszcze występować usterka, która trzeba wyeleminoiwać. Ewentualnie jakie logi zrobić i czy na zimnym bądź ciepłym silniku.
  4. Nawet z Ursynowa / Kabat jest o wiele szybciej dojechać do Promenady niz na Wole.
  5. Ja raz na miesiąc może.. dwa po myciu poleruje szmatką po nałożeniu pasty woskowej lekkościernej efekt KOX Lakier zabezpieczony przed całym syfem z ulic i powietrza (srające pterodaktyle ) Paste kupisz prawie na każdej stacji ORLEN - żółta puszka z gąbeczką do nakładania.POLECAM stosuje już pare lat ,drugie auto, pieknie się błyszczy.
  6. Właśnie o to chodzi, że ESP ON U mnie jest bardzo agresywny system ESP , ciężko bokiem wyjechać jak tylko zaczynasz świrować ostro reaguje. Spałem za kierą....żeś mnie wypatrzył w tym korku
  7. Dokładnie tak w jego aucie turbina nie ma żaluzji.
  8. to moze przez gnojowke? jaka lejesz? jakies normalne stacje (shell, BP) czy jakas lewizna? Po EKO dieslu Orlen też się brudzą troche u mnie ale paliwo te jest najlepsze, testowane przez Motora i Gaztekę moto. Najlepszy efekt to papier 400>1000=Nówka
  9. Troszkę pojechałem w boczek Hehe...kozak był grany czyli ESP OFF
  10. No Angee nie było to normalnie SZOK
  11. No skóra fajna, automacik tylko śmigać :th:
  12. Kompletny brak konwersacji ....pewnie...żeby było o czym gadać w Promenadzie
  13. Zanim kupisz przejżyj pojazd- VAG logi,korekcje wtryskiwaczy bo możesz kupić furę w której nikt Ci mocy nie podniesie zanim ją nie naprawisz. Polecam passata z silnikiem AVF.Nasi drodzy koledzy po programie maja moc powyżej 170KM i moment pod 400NM.
  14. Wystarczy Vag iem połączyć się z ABSem i jest dokładnie zatytułowane co tam siedzi w Twoim aucie.
  15. Super moja skleiłem żeby Radio Trwam odbierała--zdzwonimy sie jutro bo nie wiem czy będe. ciekawe, który z wiodących tunerów robi to... To sobie chłopaki narobili obciachu
  16. Bedzie Pan zadowolony
  17. Popieram, też zauważyłem na moim autku dwie ryski. To ja mam dzylion rysek na lakierze po ostatnim Spocie
  18. Motor odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    Tosik co Ty tam nawyrabiałeś z ta belką wkręcaj te śruby i przyjeżdżaj do motora wymienimy te tuleje i będzie po sprawie.
  19. Fajowy Warsztat
  20. 225/45 R17 + fela ORI AUDI i jest GITARA. np. http://moto.allegro.pl/item247665169__komplet_felg_audi_a4_a6_a8_17_.html
  21. Chłopaki zadbajcie tam o naszą Angee niech wróci cała i zdrowa
  22. jak najbardziej pasowala .. kupilem taka sama tylko ze nowa . ... a zdecydowałem sie na wymiane gdyz chcialem aby nowe fabrycznie turbulum mialo dostarczane oleum do smarowania/chłodzenia nowa fabrycznie rurka ... [sa dwie szkoly: jedni wymieniaja [w tym silniku rurka olejowa jest blisko kolektora a co za tym idzie dzialaja na nia wysokie temperatury a wiadomo jak to odbija sie na oleju] inni nie ... oczywiscie mozna bylo stara wyplukac i sprawdzic droznosc ale ja takich kompromisów nie uznaje [koszt -120 zł]] :th:
  23. Ciekawy tył ma ten QUAD :gwizdanie: _________________________________________________ Poczytajcie co za typ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17599.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.