Treść opublikowana przez talib1990
-
Audi 100 C4
wg. mnie lepsza opcja to np b4 ale w wersji competition 2.0 16v 140 km i quattro [br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 20:41 _________________________________________________lub http://moto.allegro.pl/item278924864_audi_b4_klima_2_0_115_km_zobacz_.html nawet z gazem znajdziesz http://moto.allegro.pl/item279995947_audi_z_gazem_abs_klima.html
-
Audi 100 C4
przyznam Flyer'owi racje... ja bym wygrał np. Coupe B4
-
test dla facetów
jasne, że pierwsza jest lepsza :dance: ta druga to taka Mini Doda :rant:
-
[B5 AFN] Co wymienić a co zostawić w moim sprzęcie audio
ale Buczo jak coś polecasz to polecaj dobrego ... Sony to można kupić sobie telewizor a nie radio .. ja polece Alpine albo Pioneera .. glosniki to np. Alpine, Helix itp. Sony robi kiepskie radia..maja fajne funkcje ale nie za ciekawie grają.
-
[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic
ostatnio w Auchanie była promocja na GPs'y Akira dodam że są one z mapkami map map pokrycie polski ma fajne lecz raczej nie da się dograć map innych krajów ( mam nadzieje że się mylę ) cena też była atrakcyjna bo 479 zł za kpl z mapkami. Acer też miał jeden model z programem Destinator 6 i w nim dało sie bez problemu zaimportować mapki rożnych krajów europy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
o witamy... to może z tego tytułu jakieś zniżki na czipowanko południowej polski :a4fan: pozdrawiam
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
Murzynku wszystkiego naj naj naj wielu KM i NM w pistacji , i się kobiet
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
poszły
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
dostałeś
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
widziałem niunie na żywo .. daje rade a te zmiany wszystkie na plus :D fela też Koxiarska Panie Instruktorze :hi:
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
a może prace wysyłać bedziecie do 4 grudnia.. 5 wrzuce i głosowanie będzie do 6 .. i prezencik ktoś dostanie na mikołaja :evil:
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
więc wrzucam prace Keżor Grafi http://images33.fotosik.pl/59/ee4ebcffb878dd30.png Nowak_zg 2 prace 1 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f23bd54a81376f0.html 2 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/231b67b691ba7deb.html ps. czy kogoś praca nie została wrzucona.. jeśli tak prosze o PW
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
hehe sokolnh ... fajnie że mnie uprzedziłeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Dziwna reklama w prawym gornym rogu???
w sugestie i uwagi dałem o tym właśnie temat
-
Wybór CB radia :)
ja bym polecał z tego zestawienia tego TTI'a ..a jesli chodzi o taką kase to Unidenka 520 .. zalezy co chcesz.. czy mniejsze wymiary czy moze multifunkcyjność AM/FM która za granicą się przydaje
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Iverson jak masz czas to mozemy tak o 21 zacząć.. i zwerbujemy moze kogos jeszcze.. ja też reprezentuje taki poziom jak wy :> :>
-
Jestem tatą ;o))
gratulacje... dziecko takie małe a tyle radości daje.. hehe .. pozdrawiam !
-
Counter Strike 1.6
chetnie zagram nawet teraz ps. ja mam myszke IBOX'a bezprzewodówke i sie swietnie gra nawet nie wiem ile to DPI ma
-
Counter Strike 1.6
cs16patch_v23B tu masz nazwe patcha z non steamem jak cos to chetny jestem zagrac na jakims fajnym serwie
-
Counter Strike 1.6
również gram a może ma ktoś możliwość założenia serwera klubowego ... ? oczywiście z No Steamem i na hasło
-
konkurs klubowy VT
max 3.
-
konkurs klubowy VT
ślepi jesteście ?? :wallbash:
-
Strefa Śmiechu
http://www.google2.yoyo.pl/
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
proszę http://moto.allegro.pl/item266307677_felga_aluminiowa_audi_205_55_16_5x112.html http://moto.allegro.pl/item262371817_felgi_aluminiowe_felgi_16_cali_audi_vw.html http://moto.allegro.pl/item264703565_super_felgi_audi_a6_i_a4_5x112.html http://moto.allegro.pl/item263915138_alufelgi_16_tora_t950_5x112_oponytoyoletn.html albo toora.. też dobre felgi
-
konkurs klubowy VT
napisz czy dotarła ostatnia 3 poprawka jak tak to ona jest aktualna i ostatnia dotarła [br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 19:45 _________________________________________________mała proźba... nie wysyłajcie mi po 5 razy swojego VT ze zmienionymi ramkami albo jakimis innymi szczegolami.. dopracujcie fure ..wtedy dopiero już gotowy projekt wyslijcie do Mnie :afro: