Treść opublikowana przez talib1990
-
Jak odczytać logi dynamiczne
to nie takie proste odczytać wartości i powiedzieć czy jest ok.. ja Ci proponuje zrobić screeny .. i wrzucic na forum.. napewno ktoś Ci odpowie na pytanie czy wszystko jest Ok z Twoim samochodzikiem
-
[B5 1,9 TDI AFN 99 r AVANT] - "ONA"
jest w gadżetach odpowiedni temat
-
Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad
oglądałem... ale kolesiowi dali porównanie .. Allroad 2.7BiTurbo ponad 300 km by MTM, Mondeo St220, Chrysler 300C, BMW jakas trójka w dieslu z AWD ..jasne że wybrał najlepsze auto ..czyli Allroad.. dodam że był w full wypasie ..
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
tak ale tylko bez tych grudek.. żeby sam płyn był ...
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
to tak.. zgadzam się
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
to powodzenia.. przeciez ma w sobie te granulki małe i się może rysować wszystko..
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
a co się z nim dzieje.. ? wypłowiały jest.. traci blask czy co?
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
cenna uwaga.. i trafna .. a Niuńka świetna.. fotele bardzo Mi sie podobaja.. ale cała Audi też..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy ..i zapraszamy na spoty Krakowskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witajcie chłopaki tak jak już gadałem z Poźkiem.. wpadam do Wawy w sobote 21.04 .. mam ślub ok 18 w Wawie.. a będe się lokował na białołęce ul. Płochocińska czy jakoś tak jakby ktoś miał czas i ochote.. to chętnie bym się spotkał i powspominał Wisłe hehe jak coś to zaglądam do was albo czekam na PW planuje w Wawce być ok 13..14
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
nowych RS'a nie ma 18'
-
A4 - Passat - takie samo zawieszenie??
jest B5 , B5 FL, B6 . b7 niema
-
Czy silnik gasic na postoju czy lepiej zeby pracował?
sam sobie odpowiedziałeś a tak wogóle..to nie gaś .. niech klima Cie chłodzi hihihi ;P
-
[B5 1.9 TDI 110KM] Moja A4
wszystko fajnie fura świetna.. ale gdzie zdjęcia no wkońcu zdjęcie jest.. ale szkoda, że jedno .. zkąd dokłądnie jesteś może wpadniesz na spoty śląskie do Katowic ?
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
kolego w Faq jest zrobiony temat o zdjęciach kolejnych modeli i wersji.. tam też jest zdjęcie S4 więc mo.żesz zobaczyć jak wygląda b6 i B6 S4 !
-
Co Wy na to ?
to i tak wolno ..ja miałem uniaka nówke z 95 roku i do 2000 roku już łądnie była wcieta tylnia klapa, nadkola i progi..a to wszsto ładnie było widać ( kolor biały )
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
a masz moze fioto całej furki na tych kołach ?
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
ten tylko o jednym hehe
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
kolege zapraszamy co piątek do Katowic.. kiedy wpadniesz pochwalić się tą furą.. bo tak wogóle.. to świetna.. jak każda S
-
Ubezpieczenia przez mbank ??
może w tym że robią na zamiennikach.. lub poprostu nie za szybko dochodza do wniosków ze jednak musza Ci wyplacic kase za szkode ( w przypadku kolizji)
-
Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie
Keżorku ale to tak po amerykańsku .. :twisted:
-
Listwy ochronne progowe
moim zdaniem tylko mat..jak widze takie polerowany..to mysle sobie..a co jak Ci kobieta szpilka przejedzie.. niezłe rysy będa..
-
Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie
moim zdaniem fajna loteczka..delikatna..ale jeśli to bęzie dodatek do miłej gleby, kółek i jakiś fajnych szyb..sama ta lotka będzie VT zalatywać
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
czyli powiedzenie co Audi zrobiło fabrycznie .... nie ma sensu tego poprawiać - nabiera nowego blasku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hihi wiem od kogo ...zapraszamy w nasze skromne progi ..pozdro