Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. to nie takie proste odczytać wartości i powiedzieć czy jest ok.. ja Ci proponuje zrobić screeny .. i wrzucic na forum.. napewno ktoś Ci odpowie na pytanie czy wszystko jest Ok z Twoim samochodzikiem
  2. jest w gadżetach odpowiedni temat
  3. oglądałem... ale kolesiowi dali porównanie .. Allroad 2.7BiTurbo ponad 300 km by MTM, Mondeo St220, Chrysler 300C, BMW jakas trójka w dieslu z AWD ..jasne że wybrał najlepsze auto ..czyli Allroad.. dodam że był w full wypasie ..
  4. tak ale tylko bez tych grudek.. żeby sam płyn był ...
  5. to tak.. zgadzam się
  6. to powodzenia.. przeciez ma w sobie te granulki małe i się może rysować wszystko..
  7. a co się z nim dzieje.. ? wypłowiały jest.. traci blask czy co?
  8. cenna uwaga.. i trafna .. a Niuńka świetna.. fotele bardzo Mi sie podobaja.. ale cała Audi też..
  9. witamy ..i zapraszamy na spoty Krakowskie
  10. witajcie chłopaki tak jak już gadałem z Poźkiem.. wpadam do Wawy w sobote 21.04 .. mam ślub ok 18 w Wawie.. a będe się lokował na białołęce ul. Płochocińska czy jakoś tak jakby ktoś miał czas i ochote.. to chętnie bym się spotkał i powspominał Wisłe hehe jak coś to zaglądam do was albo czekam na PW planuje w Wawce być ok 13..14
  11. jest B5 , B5 FL, B6 . b7 niema
  12. sam sobie odpowiedziałeś a tak wogóle..to nie gaś .. niech klima Cie chłodzi hihihi ;P
  13. wszystko fajnie fura świetna.. ale gdzie zdjęcia no wkońcu zdjęcie jest.. ale szkoda, że jedno .. zkąd dokłądnie jesteś może wpadniesz na spoty śląskie do Katowic ?
  14. kolego w Faq jest zrobiony temat o zdjęciach kolejnych modeli i wersji.. tam też jest zdjęcie S4 więc mo.żesz zobaczyć jak wygląda b6 i B6 S4 !
  15. to i tak wolno ..ja miałem uniaka nówke z 95 roku i do 2000 roku już łądnie była wcieta tylnia klapa, nadkola i progi..a to wszsto ładnie było widać ( kolor biały )
  16. a masz moze fioto całej furki na tych kołach ?
  17. ten tylko o jednym hehe
  18. kolege zapraszamy co piątek do Katowic.. kiedy wpadniesz pochwalić się tą furą.. bo tak wogóle.. to świetna.. jak każda S
  19. może w tym że robią na zamiennikach.. lub poprostu nie za szybko dochodza do wniosków ze jednak musza Ci wyplacic kase za szkode ( w przypadku kolizji)
  20. Keżorku ale to tak po amerykańsku .. :twisted:
  21. moim zdaniem tylko mat..jak widze takie polerowany..to mysle sobie..a co jak Ci kobieta szpilka przejedzie.. niezłe rysy będa..
  22. moim zdaniem fajna loteczka..delikatna..ale jeśli to bęzie dodatek do miłej gleby, kółek i jakiś fajnych szyb..sama ta lotka będzie VT zalatywać
  23. czyli powiedzenie co Audi zrobiło fabrycznie .... nie ma sensu tego poprawiać - nabiera nowego blasku
  24. hihi wiem od kogo ...zapraszamy w nasze skromne progi ..pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.