Treść opublikowana przez talib1990
-
Truckerzy
z tego co widze na busach expressach to mają większy sajgon z jazdą niż na dużych mobilach ... ciągle szybko szybko bo czas goni... mam racje? Mówie to dlatego, że moja firma ma też warsztat mechaniczny i dosyć często przyjeżdżają takie busy z zaprzyjaźnionych firm i czasem pogadam z kierowcami ..
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
a myślałem że w Dąbrowie Górniczej koszą...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a z czym masz problem ? dla Ciebie CB to coś więcej a dla 90 % użytkowników to urządzenie dzięki któremu masz się dowiedzieć jaka sytuacja na drodze, gdzie stoją itp. itd. oraz które ma jak najmniej możliwie szumieć .... to radio spełnia te warunki w 100 % więc takie uwagi wsadź sobie w buty :naughty:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
tani, prosty, bez zbędnych szumów - RADIO CB PRESIDENT TEDDY + ANTENA HUSTLER IC-100 (2804210193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj przykład jak fajnie wycina szumy i zwalnia z potrzeby kręcenia co chwile pokrętłami
-
Truckerzy
teraz w firmie mamy same czteroośki , w ostatnim czasie pomykam taką 2006 rok ( jeszcze na tarczki ) TYLKO 380 koni ...
-
wysoka temperatura
BEHR jest oryginalnym termostatem dawanym na pierwszy montaż w ASO kupisz to samo ale w opakowaniu AUDI/VW ja swojego BEHRa kupowałem od kolegi z forum ( nie pamiętam po roku nicku ) za jakieś 50 zł ps. Wahler wytrzymał mi tydzień i zaczął się niedogrzewać silnik... po zmianie na BEHRa po dziś dzień non stop 90*c
-
nie dzialajace nowe termostaty
jakiej marki są te nowe DROGIE termostaty?
-
Truckerzy
też myślałem kiedyś wsiąść na międzynarodówke.... ale chyba jednak wole pojeździć lokalnie ja moge ze swojej strony dodać, że jazda po budowach jest dość specyficzna wyrywanie dosłownie auta załadowanego który waży 40 ton przez dźwigi koparki z ziemi ... strzelające liny spadające kipry bo ktoś zapomniał go opuścić i zapier*olił w most ( widziałem na własne oczy ) a jadąc po pewnym czasie obok tych budów możesz z dumą powiedzieć, że częściowo dzięki Tobie powstał ten wiadukt, blok, szkoła, boisko tutaj przykładowe zdjęcia z pracy a tutaj na głównej płycie Stadionu Śląskiego w Chorzowie który nikt nie wie kiedy zostanie ukończony :decayed:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
kolega to miał w passacie.. i po paru dniach jazdy i co chwile " koledzy możecie przedłużyć " wywalił ja i kupił sirio omege
-
Truckerzy
widze ze z okolic jesteś.. w jakiej firmie jeździsz
-
Truckerzy
ja śmigam czteroośką, wywrotką ... w firmie mamy same Scanie :wink:
-
Auto dla mojej kobiety do 25 000zł
Oferta - Volkswagen Touran - Do zaoferowania mam VW touran 2.0 TDi 140 koni, skrzynia 6- biegów. Samochód w idealnym stanie technicznym, bezwypadkowy z org przebi możesz poszukać 1.6 benzyne..ma 100 koni gaz znosi idealnie i wtedy naprawde byłby tani w użytkowaniu dupowóz dla dziewczyny
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Witka, znajdzie się jakiś ogarnięty kolega z Vagiem najlepiej co by mi obejrzał samochód w gorzowie?
-
Wibracje na wolnych obrotach na całej karoserii
na kierownicy najbardziej mam odczuwalne.... u mnie nie ma różnicy czy wcisne czy wycisne sprzęgło.... dwumasa ze sprzęgłem już mam
-
Wibracje na wolnych obrotach na całej karoserii
ja nie mam żadnego kangurrka... sprzęgło chodzi jak najbardziej normalnie czy zimny czy ciepły.... jedynie wraz ze wzrostem temperatury wibracje odczuwalne na całej budzie... a dodam gazu na 1000-1200 obr wszystko sie uspokaja
-
Wibracje na wolnych obrotach na całej karoserii
Witam, od dłuższego czasu mam problem wibracji karoserii na wolnych obrotach... nasila się ona im silnik jest cieplejszy... poduszki pod silnikiem i skrzynią - wymienione plecionka na wydechu wymieniona oraz przejrzany jest cały układ wydechowy... jakieś jeszcze sugestie ? Czy kont wtrysku może powodować takie wibracje ? Czy może to dwumas.... dodam, że nie wydobywają się żadne stuki itp itd i nie ma zmiany przy wcisnieciu lub wycisnieciu sprzęgła... pacjent to A4 AFN
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
czaaaaaaaaaarno to widze.. idealnie )))))) jeszcze czarne lampy przód i tył na ledach ciemne
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie uważam, ze cały asortyment President'a jest przereklamowany .... zwykly uzytkownik Cb potrzebuje radia prostego z ktorego bedzie sie wydobywalo jak najmniej szumów.. u siebie w audi posiadam teraz President'a teddy ASC z antenką Wilson Little Will.... wpinam wtyczke do zapalniczki i jade ... nie musze sie pokretlami bawic bo w miescie super wycina szumy a na trasie kiedy sq sobie rozkreci ladnie zbiera... zestawik za 3 stowki nowy ktorego moge polecic... Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Chlopaki pytanie mam... poleccie mi jakas dobra swieza komedie.... taka do posmiania sie... Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a szkoda :wink:
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Moja dziewczyna ma teraz netbooka ... i za żadne skarby nie chce słyszeć o czymś większym.. a korzysta z komuptera sporo... argumentuje to tym, że do torebki wchodzi jej bez problemu wiekszej i bateria trzyma 5 h ..
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
auto super, nie myslaleś o tym żeby środki przednich lamp pomalować na czarno ? przednie szyby aż proszą się o ścieme... wtedy to byłaby kosa
-
Spoty Katowice i okolice
nie dziwie się:whistling: Witka chłopaki
-
VAG-COM działa - nie łączy się z żadnym sterownikiem
i na zapłonie i na odpalonym silniku ta sama sytuacja .. domniemam, że złącze mam wporządku bo dioda się pali na kablu oraz moge przeprowadzić test LED's
-
VAG-COM działa - nie łączy się z żadnym sterownikiem
Witam, mam taki problem, że VAG niby w ustawieniach działa ( podczas testu STATUS OK ) a w momencie próby wejścia w jakikolwiek sterownik nie moge wejść ... Co może być tego przyczyną ? WIndows 7 64 bit ale użyłem VirtualBoxa z Windows'em XP , kabel to Viaken Vag KKL USB