Treść opublikowana przez burus2
-
[B5 AFN] Szklanki?
za szklanki ina w motoryzacyjnym płaciłem 135zł z jakąś tam zniżką, wymiana samemu nie robi większych problemów jest opisane i da rade to zrobić samemu. Jak ktoś raz ściągał przód to to chwila moment, a piszą że magicy bez ściągania potrafią ja tam ściągałem i teraz jest git
-
[ALL B5] Nowa pompa chyba się zatarła
odpowietrza sie kręcąc kiera to w lewo to w prawo do oporu tak kilkanaście razy i powinno być ok jak nie to odstawiasz auto aby pęcherzyki powietrza wyszły z płynu i powtarzasz jak coś nie tak poprawcie ale u mnie po wymianie płynu po pierwszym razie sie odpowietrzyło i przestało buczeć
-
[ALL B5] Gdzie powinien byc przycisk klaksonu w B5 - kierownica trojramienna?
mam kiere od eski i kciukami sie wciska po bokach jak mocniej walne w środek kiery też potrafi trąbnąć
-
[B5 AFB] Przepływomierz do wymiany
ale bosh i pierburg z tego co sie orientuje mają inne wtyczki ja chciałem boscha bo tańszy ale trza by kombinować i wybór padł na pierburga[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:24_________________________________________________sory ja mam 1.9 a ty 2.5 więc może jest inaczej ale sprawdz
-
[B5 1Z] Połamana osłona pod silnikiem
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125346.0;highlight=os%B3ona+z+blachy możesz też coś takiego wykombinować
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania jęczy...
podłącze się mi jęczy ale tylko jak mam 1400,1500 obr a tak to cisza
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
to co brzęczy to silniczki ustawiające nawiewy,klapy czy coś takiego też mnie to wkurzało, zdemontowałem schowek i widać jak po włączeniu zapłonu silniczek powoli przekręca dzwigienkę smarowałem ale nic się nie dało zrobić całe szczęście że brzęczy tylko przy odpaleniu i ewentualnie przy zabawie ustawieniami
-
[B5 AFN] Przepływomierz... pytanie
u mnie też jest cała bez możliwości odkręcenia pierburg z wtyczką 6pin po 3 w rzędzie ceny spore, chciałem wcisnąć boscha bo dużo tańszy ale nie mogłem znalezć rozpiski na wtyczke podłużną, może u ciebie też ktoś przerabiał bo te roczniki widziałem w czterech autach miały pierburga 6pin
-
[B5 AKN] Zawór N75
jak kolega ma taką samą furke to podmień jeszcze przepływke i będziesz wiedział skoro to nie n75
-
[ALL] Jak najlepiej wymienić olej ?
normalnie w lewo najlepiej kluczem do filtra bo ręką to ciężko, koszt klucza chyba z 8zł w markecie taki łańcuszkowy, łańcuch jak z roweru
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
proszę o dopisanie mnie do listy rozmawiałem z Patroxem i załapałem się jako ostatni :>
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
ja chce sie dopisać do listy na 100%
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
ja robiłem tylko sam spód, starcza a z zaginaniem blchy to przerost formy nad treścią, blacha chroni plastik narażony na kamienie, lód, koty, a mocowanie i tak masz bo blacha mocowana jest do ori osłony, a żeby uszkodzić te boki to już chyba trzeba sie bardzo starać, mi nie pękały, tylko trzaskał spód na środku
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
tylko trzeba pamiętać aby z drugiej strony podłożyć pod nity podkładki
-
[B5 AFN] Brak czujnika zużycia klocków
u mnie niepasiły musiałem sie wracać do sklepu
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
to tak to wygląda od spodu sory za jakość ale zdjęcia z telefonu to czrne to chciałem blache sprejem pomalować ale niestarczyło i wyszłu takie zęby odkąd mam blache pod spodem skończyły sie problemy z pęknięciami, wiszącą osłona. A najlepsze że koszta zerowe blache wygrzebałem z garażu, niecałe dwie godziny roboty i po problemie, z tyłu trzymają ja 3 śruby na klucz 13 a z przodu 3 śruby meblowe konfirmat. Więc jak ktoś lubi dłubać to zawsze można pare groszy zaoszczędzić
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
kurcze mogłem dzisiaj bo byłem na kanale, ale jutro sie postaram to wrzuce fotki
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
ja wziołem blache 0,5 ocynk odrysowałem na niej osłone, wyciołem i przynitowałem do plastikowej , z tym że niepasują orginalne wkrętu do plastikowej osłony, musiałem kombinować. Ale jestem mega zadowolony, moja ulica zimą pługa niewidzi, za pług robi najniższe auto czyli moje. Wcześniej raz wymieniałem a raz ratowałem nitowaniem teraz nic nie rusza
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
wymień wiltr kabinowy i sprawdz z tyłu wyloty powietrza z auta u mnie w avancie są schowki a wnich te klapki z gumkami ze powietrze wychodzi a nie wchodzi do auta,kiedyś nawrzucałem tam zapas płynu do spryskiwaczy kurtke roboczą przeciwdeszczową, i zatkałem te wyloty i powietrze z szmochodu niemiało którędy wyjść. szyby parowały cały czas, jak wszystko z tamtąd powywalałem przestało parować[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 00:37_________________________________________________a co do oszczędnosci z nawiewem to zawsze można wysiąść z auta i pchać, taniej będzie
-
[B6 AVB] Wymiana łożyska w przednim kole (strona kierowcy)
ja u siebie wykręciłem całość i pojechałem do kumpla na prase sam prubując wbijać rozwalisz łożysko a i z wyciągnięciem starego miałbyś niemały problem, kabel od czujnika abs nie wiem jak u ciebie ale u mnie żeby go wypiąć musisz wyciągnąć taką gumową uczczelkę we wnęce nadkola zaraz za nią jest schowana wtyczka ja z tym miałem największy problem jeszcze chwila gdybym jej nie znalazł to bym chyba czujnik wybijał
-
[B5 AFN] Brak czujnika zużycia klocków
też sie zastanawiałem bo musiałem dwa razy po klocki jeździć, bez wtyczek nie pasowały to wziąłem stary do porównania i okazało sie że mam klocki z kablami tylko poobrywanymi, dali takie same i powiedzieli żeby obciąć i tak też zrobiłem a czujniki wcale mi do szczęścia niepotrzebne pewnie też by mnie wkurzały
-
[B5 ADR] Tylne lewe koło dymi
kolego pośpiesz sie z diagnoza umnie też sie grzało prawy tył, ręczny nieodbijał, linka wd40 psikanie pod uszczelke i jest ok, tylko troche za póżno bo wcześniej zdążyło łożysko paść
-
[B5 1Z] Problem z ubytkiem płynu chłodzącego
nawet nie chce wiedzieć co sie dzieje w nagrzewnicy od tego syfu, a pózniej płacz ze zimą nie grzeje
-
[B5 AFN] Problem ze zdjęciem przedniego zderzaka
ja u siebie co prawda nie przy zderzaku ale przy jażmie tylnego koła to poświęciłem imbusa i przyspawałem go spawarką elektrodową, temperatura taka że wypaliła rdze i śryby dały sie wykręcić, a wcześniej półtorej godziny walczyłem i nic stukanie pukanie puszka wd40 i nic
-
[ALL] N75 - problem...
ja miałem to samo, wykorzystałem zapieczone łopatki do wymiany turba na awx, powiedziałem żonie że sie zje...ło i kupiłem regenerowane awx , i nikt mi nie zarzuca że wywaliłem pieniądze bez potrzeby, dałem 900 ale 300 oddaja za starą turbine