Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. burus2 odpowiedział(a) na graba83 temat w 1.9TDI
    za szklanki ina w motoryzacyjnym płaciłem 135zł z jakąś tam zniżką, wymiana samemu nie robi większych problemów jest opisane i da rade to zrobić samemu. Jak ktoś raz ściągał przód to to chwila moment, a piszą że magicy bez ściągania potrafią ja tam ściągałem i teraz jest git
  2. odpowietrza sie kręcąc kiera to w lewo to w prawo do oporu tak kilkanaście razy i powinno być ok jak nie to odstawiasz auto aby pęcherzyki powietrza wyszły z płynu i powtarzasz jak coś nie tak poprawcie ale u mnie po wymianie płynu po pierwszym razie sie odpowietrzyło i przestało buczeć
  3. mam kiere od eski i kciukami sie wciska po bokach jak mocniej walne w środek kiery też potrafi trąbnąć
  4. burus2 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ale bosh i pierburg z tego co sie orientuje mają inne wtyczki ja chciałem boscha bo tańszy ale trza by kombinować i wybór padł na pierburga[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:24_________________________________________________sory ja mam 1.9 a ty 2.5 więc może jest inaczej ale sprawdz
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125346.0;highlight=os%B3ona+z+blachy możesz też coś takiego wykombinować
  6. podłącze się mi jęczy ale tylko jak mam 1400,1500 obr a tak to cisza
  7. to co brzęczy to silniczki ustawiające nawiewy,klapy czy coś takiego też mnie to wkurzało, zdemontowałem schowek i widać jak po włączeniu zapłonu silniczek powoli przekręca dzwigienkę smarowałem ale nic się nie dało zrobić całe szczęście że brzęczy tylko przy odpaleniu i ewentualnie przy zabawie ustawieniami
  8. u mnie też jest cała bez możliwości odkręcenia pierburg z wtyczką 6pin po 3 w rzędzie ceny spore, chciałem wcisnąć boscha bo dużo tańszy ale nie mogłem znalezć rozpiski na wtyczke podłużną, może u ciebie też ktoś przerabiał bo te roczniki widziałem w czterech autach miały pierburga 6pin
  9. burus2 odpowiedział(a) na badboy99 temat w Audi A4 B5
    jak kolega ma taką samą furke to podmień jeszcze przepływke i będziesz wiedział skoro to nie n75
  10. normalnie w lewo najlepiej kluczem do filtra bo ręką to ciężko, koszt klucza chyba z 8zł w markecie taki łańcuszkowy, łańcuch jak z roweru
  11. proszę o dopisanie mnie do listy rozmawiałem z Patroxem i załapałem się jako ostatni :>
  12. ja robiłem tylko sam spód, starcza a z zaginaniem blchy to przerost formy nad treścią, blacha chroni plastik narażony na kamienie, lód, koty, a mocowanie i tak masz bo blacha mocowana jest do ori osłony, a żeby uszkodzić te boki to już chyba trzeba sie bardzo starać, mi nie pękały, tylko trzaskał spód na środku
  13. tylko trzeba pamiętać aby z drugiej strony podłożyć pod nity podkładki
  14. u mnie niepasiły musiałem sie wracać do sklepu
  15. to tak to wygląda od spodu sory za jakość ale zdjęcia z telefonu to czrne to chciałem blache sprejem pomalować ale niestarczyło i wyszłu takie zęby odkąd mam blache pod spodem skończyły sie problemy z pęknięciami, wiszącą osłona. A najlepsze że koszta zerowe blache wygrzebałem z garażu, niecałe dwie godziny roboty i po problemie, z tyłu trzymają ja 3 śruby na klucz 13 a z przodu 3 śruby meblowe konfirmat. Więc jak ktoś lubi dłubać to zawsze można pare groszy zaoszczędzić
  16. kurcze mogłem dzisiaj bo byłem na kanale, ale jutro sie postaram to wrzuce fotki
  17. ja wziołem blache 0,5 ocynk odrysowałem na niej osłone, wyciołem i przynitowałem do plastikowej , z tym że niepasują orginalne wkrętu do plastikowej osłony, musiałem kombinować. Ale jestem mega zadowolony, moja ulica zimą pługa niewidzi, za pług robi najniższe auto czyli moje. Wcześniej raz wymieniałem a raz ratowałem nitowaniem teraz nic nie rusza
  18. wymień wiltr kabinowy i sprawdz z tyłu wyloty powietrza z auta u mnie w avancie są schowki a wnich te klapki z gumkami ze powietrze wychodzi a nie wchodzi do auta,kiedyś nawrzucałem tam zapas płynu do spryskiwaczy kurtke roboczą przeciwdeszczową, i zatkałem te wyloty i powietrze z szmochodu niemiało którędy wyjść. szyby parowały cały czas, jak wszystko z tamtąd powywalałem przestało parować[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 00:37_________________________________________________a co do oszczędnosci z nawiewem to zawsze można wysiąść z auta i pchać, taniej będzie
  19. ja u siebie wykręciłem całość i pojechałem do kumpla na prase sam prubując wbijać rozwalisz łożysko a i z wyciągnięciem starego miałbyś niemały problem, kabel od czujnika abs nie wiem jak u ciebie ale u mnie żeby go wypiąć musisz wyciągnąć taką gumową uczczelkę we wnęce nadkola zaraz za nią jest schowana wtyczka ja z tym miałem największy problem jeszcze chwila gdybym jej nie znalazł to bym chyba czujnik wybijał
  20. też sie zastanawiałem bo musiałem dwa razy po klocki jeździć, bez wtyczek nie pasowały to wziąłem stary do porównania i okazało sie że mam klocki z kablami tylko poobrywanymi, dali takie same i powiedzieli żeby obciąć i tak też zrobiłem a czujniki wcale mi do szczęścia niepotrzebne pewnie też by mnie wkurzały
  21. kolego pośpiesz sie z diagnoza umnie też sie grzało prawy tył, ręczny nieodbijał, linka wd40 psikanie pod uszczelke i jest ok, tylko troche za póżno bo wcześniej zdążyło łożysko paść
  22. nawet nie chce wiedzieć co sie dzieje w nagrzewnicy od tego syfu, a pózniej płacz ze zimą nie grzeje
  23. ja u siebie co prawda nie przy zderzaku ale przy jażmie tylnego koła to poświęciłem imbusa i przyspawałem go spawarką elektrodową, temperatura taka że wypaliła rdze i śryby dały sie wykręcić, a wcześniej półtorej godziny walczyłem i nic stukanie pukanie puszka wd40 i nic
  24. ja miałem to samo, wykorzystałem zapieczone łopatki do wymiany turba na awx, powiedziałem żonie że sie zje...ło i kupiłem regenerowane awx , i nikt mi nie zarzuca że wywaliłem pieniądze bez potrzeby, dałem 900 ale 300 oddaja za starą turbine

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.