Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tarq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tarq

  1. kup 35mm i bedziesz dotaczal na ideal no innej opcji nie ma bo nikt nie wywrozy jak to siadzie akurat u Ciebie
  2. grafit malowalem rs6 niedawno tu masz poglad
  3. te 17 co masz na aucie to jedne z ladniejszych felg od B5 poza flat five pozdr
  4. witam Jakie max szerokie 18` i 19` z jakim ET QUATTRO ? bez przycierek wewnatrz mile widziane foto i opis parametrow
  5. poleruje felgi 4 lata malo kiedy koncze wyzej jak na 800 woda czasem 1000 ale rzadko dobrze poloz zalezy od czego jedziesz ale zakladam od zera to 180 woda 240 280 320 400 500 600 800 i bomba filcem z pastami polerskimi pp-xx autosol wiecej robi mgły jak pozytku na wiekszosci felg, autosol sprawdza sie super na kutych felgach, na kiepskich stopach nie radzi sobie jak pasty temperaturowe ostatnie ciekawe wiaderka
  6. 3x tdi mialem 3x kat wycinalem auto duzo bardziej dynamiczne, takie mam osobiste odczucia, nie wchodze w polemike co komu i jak, pisze o sobie z doswiadczenia trzykrotnego, nie jednorazowego
  7. polecam, sam taki down pipe mam sa na allegro po 399 albo jak sie ma kogos kumatego z gietarka to dorobi np z 2` albo 2.5 `
  8. plywak w obudownie koszyku pompy paliwa, mialem podobne w a6, ale sie jakos odblokowal i pozniej zawieszla sie tylko na malych ilosciach paliwa
  9. u mnie w 97 w okolicy 220/km na godzine mam takie oczko jak w nie zaswieci albo slonce walnie to zegary swieca jak zle jak jest tam ciemno to swieca tak w sam raz... poza tym lewe pokretlo u mnie tez reguluje natezenie
  10. czarna alkantara zawsze w modzie, moze takie cos ? zobacz u mnie w temacie fotele pozdr
  11. FMIC od audi a5 pasuje i ma boczne ladne wyjscia latwo z tego co czytalem go zaadoptowac
  12. bar-pol olesnica robilem tam dwie sztuki, chodza do dzis bezawaryjnie, polecam
  13. swap na AWX to dobre wyjscie, pozniej soft z dobrym wydechem i 180 peka
  14. tarq odpowiedział(a) na seba82 temat w 1.9TDI
    albo stara na wzor albo po vin w inter cars lub ASO jesli ma byc 100% pewnosci i podejrzewasz ze siedza tam inne dziwadła
  15. turbina cos musi byc nie halo jak ja w AHf zmienilem na ARL czyli duzo wieksza to bez strojenie mialem wlasnie tak jak Ty, auto bylo slabsze, wstawalo pozniej itp... ale to za sprawa wiekszych wirnikow i wiekszego laga z dolu niz mala turbinka od 110 nie roztaczali Ci jej nie zmieniali wirnikow na wieksze ?
  16. niebieski dym oznacza tylko jedno, spala sie olej jak gdzie, musisz dojsc, turbo, pierscienie, uszczelniacze zaworowe , opcji troche jest
  17. ja niby 244tys afn ale czuje ze 444 moze byc
  18. Długo dumałem, ale padło na Cromodory 18`, kute torowe felgi, lekkie a zarazem ponoć bardzo wytrzymałe, 8Jx18 ET 32 oczywiście pójdą do odświeżenia, ale pozostaną w czarnym wysokim połysku z mała niespodzianka ale to później... Wpadł tez wskaźnik boost pomimo ze plany modzenia chwilowo lezą
  19. a ja sie juz nie martwie bo i tak kicha i tak, plany wakacyjne pozbawily mnie kupna wtryskow i rezania mocy bynajmniej do lipca sierpnia, z ciekawosci bede obserwowal co z Twoimi wyjdzie, pozdro
  20. tarq odpowiedział(a) na Kris691 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dla mnie licza sie tylo 2 marki audi i bmw cala reszta to nieudane zabawki
  21. nie straszcie z tymi 216 bo juz mi sie odechciewa
  22. 2,8 jezdzilem jest super, 2.4 pewnie nieco slabszy, v6 maja fajne skrzynie, mega długie
  23. tarq odpowiedział(a) na Kris691 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to ja szczerze wole audi z 97 za 13 np niz renaulta z 2005
  24. tarq odpowiedział(a) na RED temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajnie wyglada, lubie czerwone
  25. 170/380 w zupelnosci mi wystarczy jakbym chcial zeby jaja urywalo to bym kupil to 300KM 1.8T czarne co wisi na allegro, tylko ze kupno takiego auta to jedno a druga sprawa to koszta utrzymania spalania, nisko duzo NM w 4x4 w AFN zapewni mi takie emocje jakich oczekuje i nie bede sie bawil w brd i 230 dla 15KM, zostaje setup taki jaki zrobie, jak bedzie taki bedzie, jak sie znudzi to zmieniam woz proste. pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.