Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurcze rzeczywiście się nie otwiera, jutro ją zmienię bo mam foty na dysku a dysk w pracy został
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
otwiera się tylko duża jest i trza czekać długo, muszę zmniejszyć [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________ jutro jak przyjdzie oddać miernik to go uświadomię
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to ładne "cacko" [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:04_________________________________________________kurde nie mógł wcześniej się decydować? Adadura furkę by wziął i została by między swymi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk jak tam oględziny? wiesz coś? A jak tam wyszła operacja w Garażu Adaś? pozytywnie?
-
Strefa Śmiechu
Jak przerobić zmywarkę na odśnieżarkę? - Trzeba dać kobiecie łopatę.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
oj Bartek niedługo nie ruszysz z miejsca bo auto takie ciężkie będzie :gwizdanie: a z tym wykrywaniem pasażera to ciekawe, z przednimi fotelami też tak jest?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie jak dodać zdjęcie do podpisu tak jak ma Patryk? bo jakoś mi nie idzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurde miałem jak tą skodę wtedy mieliśmy robić ale gdzie ja to mam ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ten kolor drewna akurat pasuje w/g mnie... a będzie przyjeżdzał na spoty? bo inaczej miernika nie pożyczam
-
[ALL] Dowód rejestracyjny
no już sam nie wiem ale to żadna filozofia urzędnikowi wystawić taki tymczasowy i puścić zlecenie do centrali na nowy...ale kto to wie to tylko Polska :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 16:54_________________________________________________ zrobisz, dostaniesz druk od diagnosty że masz przegląd...
-
[ALL] Dowód rejestracyjny
dowód rejestracyjny powinni ci w urzędzie komunikacji wystawić chyba tymczasowy tak jak się dostaję przez pierwszy miesiąc jak rejestrujesz auto....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak ale laski mnie i tak całe dnie nie widzą, jeszcze zapomną jak tata wygląda i co , albo co gorsza powiedzą kiedyś do kogo innego "tata"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
też bym chciał tylko że na piwo a mi laski nie dają ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta, też tak robię jak jadę od dzwonu w trasę bez małych ale jak są one to fotel przesuwam max do przodu i Żaneta siedzi z tyłu między nimi, jak jedziemy bez nich to fotel do tyłu i tak na zmianę więc ta opcja tak średnio pasuje...Już obmyśliłem plan gdzie je wsadzę. Mam taki schowek po lewej stronie kiery i tam to radio wchodzi na szerokość idealnie, trzeba tylko wyjąć go i wywaliś tylną ściankę żeby się schowało na głębokość, pociągnąć kabelek do zasilania i będzie na stałe...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no prawdopodobnie we wtorek. może nawet będzie opcja z ocieplanym garażem. tylko jeszcze nie mogę dostać ECU. w e-g nie ma w ogóle. jakiś większy ten garaż? może bym sobie cb w końcu zamontował w aucie jakby była możliwość bo narazie jak gdzieś jedziemy w lata po aucie
-
[B6 AWX] Nie chce odpalić...
Nie wiem jak ropa ale benzyna napewno się "starzeje" i np po dłużyszym staniu trzeba ją wymianić np w kosiarkach po zimie...może wymieńcie tą ropę na nową bo może to jest przyczyną...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzięki wlk. swoje skarby też pozdrów ja to już prawie zdrowy, katar tylko zalega a laski podobnie w dzień ok tylko w nocy jak im sie nosek zapcha to się budzą w szoku że przez nos się nie da oddychać, więc mamy teraz problemy ze spaniem
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
siemian to na bukowine tym przyjeżdzasz ? fajny, też o takim myślę ale gorzej z tym gdzie go trzymać i kiedy jeździć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ja powiedziałem że jadę do Bukowiny to głupio by było nie zdążyć, Patryk ty chyba nie dasz rady co ? rozwiązanie blisko a Adaś? reszta?
-
[B6 AWX] Nie rozwiązany problem
a dokładniej pompowtryskiwacz
-
Strefa Śmiechu
Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem: żona krząta się w kuchni, mąż coś naprawia. W pewnej chwili mąż woła: - Stara! Chodź na chwilę! - Co? - Potrzymaj ten drucik. Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta: - I co? - Nic, widocznie faza jest w tym drugim...[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 07:57_________________________________________________http://www.germancarblog.com/uploaded_images/BMWM3-738227.jpg
-
[ALL] Golf IV 1.9 TDI Ciężko Odpala
czytać ze zrozumieniem , koper dobrze pisze... a co do porblemu to zanim wymienisz pół silnika to sprawdź tak jak ci koledzy piszą kąt wtrysku i najważniejsze świeczki żarowe :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:04_________________________________________________sorry nie doczytałem że na ciepłym też źle pali więc świeczki odpadają
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
a ja miałem valeo zakupione też u tom77 i wytrzymały mi pół roku i to w sezonie letnim. Na jesień zaczęły hałasować...więcej valeo nie kupię
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A jak wam furki zapalają w tą śliczną pogodę? Nie wiem jak to jest w BMW ale mi wogóle świeczki nie grzeją tzn lampka się nie zapala ale auto zapala bez problemu (odpukać puk puk). Raz widziałem tą lampkę ale to byo jak temp była w okolicach zera to po nacisnięciu start minęła chwila jak świeczki podgrzewał i dopiero odpalał a np dziś -16 ja start a on od razu się wziął za kręcenie i zapala...
-
[B6 ALT] A4 2.0 benz. Sedan '01r seria + alu od a3 8p
Zawsze mi się te kolorki podobały ale chyba coś nie tak w profilu 1.8T?